رفتن به مطلب

This is Dreadnought theme

Dreadnought is a modern, Creative, Super advanced theme comes with tons of features including responsive drop down navigation, Custom Google fonts, custom widgets, Custom forum category styles, Extra footer, Social links, News ticker, Six of awesome article templates and a powerful touch slider that can be integrated with (IP.Content) as a complete package for infinite slider.
Buy now
News Ticker
  • News ticker sample
  • News ticker sample

Recommended Posts

اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟sina7238

اسم شما در بازی ؟mohamad_mahdi66

توضیح شما در باره این شکایت؟ایشون در ایونت میاد منو کیل میده!با توجه به fwهایی که ایشون داره به دلیل dm باید ایشون کیک بشه با fp60!!چون ایشون آدم نخواهند شد!

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟6wyq_mta-screen_2017-12-28_09-14-03.png0jmz_mta-screen_2017-12-28_09-13-48.pngd5y6_mta-screen_2017-12-28_09-14-02.png

• reaction_title_1 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه ی ذره دقت کنید!در اسکرین اول روی نقشه اس ایشون معلومه!و در اسکیرین سوم ایشون داره تیر میزنه و کفش سفیدشون معلومه!

• reaction_title_1 1

لینک به ارسال

با سلام خدمت لدر محترم @BlackShadow و ادمین گرامی @Erfan021 شما در تصویر اصا چت ایونت یا حرفی ار ایونت زده شده؟؟؟!!! ‌من موقعه ای ایشونو کیل دادم که ایونت organizer time out شد و ایونت over  شده بود از ادمین گرامی @TurBOo درخواست دارم اگر حرفایه منو تایید دارن تاییدیه بدن که اگر یادشون باشه ایونت over شد و بعد از چند دقیقه ایونت @ehsangh گفت که تایید کنید حتی تو  اسکرین شات و چت ها هم مشخصه که  ehsangh میگه ایونت ایدی ۳ رو تایید کن ....

ضمنا از ادمینowner @rouzbeh درخواست دارم قانون جدیدی وصف کنن که هرکی شکایت هایه بی نتیجه و بیخود و تهمت بدون نتیجه میزند fw به طرف مقابل تعلق گیرد .....

لینک به ارسال

من خودم به شخصه اونجا بودم. و event بوده و اگه event نبود و .... پلیر ها نمیشستن اونجا که شما رو نگاه کنند

• reaction_title_1 4

لینک به ارسال

@0utlaw این تاپیک هیچ ربطی به شما ندارد پس لطفا از اسپم اضافه خودداری نمایید و مدرک همانطور که گفتم ادمین @turbo پاسخ شمارا خواهد داد پس تا پایخ گویی ادمین مورد نظر از اسپم بی مورد خودداری نمایید 

لینک به ارسال

ادمین های گرامی @ParsaAvenger @Erfan021 @TurBOo اصا فرض کنیم من ایشونو کیل کردم مدرکی هست که تو ایونت بودیم؟؟؟؟؟ من چنین مدرکی نمیبینم !!!!!

• reaction_title_1 1

لینک به ارسال

ادمین های گرامی @ParsaAvenger @Erfan021 @TurBOo با توجه به چت های اسکرین شات شما اگر به چت های @ehsangh دقت فرمایید ایشون نوشتن ایونت من رو تایید کن 

Event me ro accept cebde اینجوری تایپ کردن که ینی اصلا ایونت نبوده و ایونت به دلیل تایم اوت شدن اورگانیزر اور شده بود !!!!!!

• reaction_title_1 1

لینک به ارسال

با سلام،آقای sina7238 شما گفتید آقای turboo اونجا بوده و دیده!و ایونت اور بوده! 

اما آقای turboo حرف شما رو رد کردن  و گفتن مجازات انجام شه پس دیگه دلیلی نمیمونه که آقای blackshadow آقای sina7238 رو کیک fp60 نکنید! 

لطفا بهونه نیارید و هرچه زودتر مجازات رو انجام بدید 

آقای turboo ادمین ناظر اون ایونت حق رو دادن به من پس این شکایت تمومه و ایشون باید kick fp60 بشن! 

موفق باشید

• reaction_title_1 3

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Mohamadmahdi66 گفته است :

با سلام،آقای sina7238 شما گفتید آقای turboo اونجا بوده و دیده!و ایونت اور بوده! 

اما آقای turboo حرف شما رو رد کردن  و گفتن مجازات انجام شه پس دیگه دلیلی نمیمونه که آقای blackshadow آقای sina7238 رو کیک fp60 نکنید! 

لطفا بهونه نیارید و هرچه زودتر مجازات رو انجام بدید 

آقای turboo ادمین ناظر اون ایونت حق رو دادن به من پس این شکایت تمومه و ایشون باید kick fp60 بشن! 

موفق باشید

هرچی خدا بخواد 

باشد که کیک شود 

• reaction_title_1 2

لینک به ارسال

لطفا تا پاسخ ادمین ناظر اسپم بی مورد نکنید در توان بنده هم هست ۴۰نفر پلیر بیارم فروم و از بنده دفاع کنند و اسپم کنند پس خواهشا ممبر های یاکوزا کسی که شکایت را کرده پاسخ و صحبت کند !!!!

لینک به ارسال
در در 12/31/2017 در 00:26، ParsaAvenger گفته است :

ادمین محترم @TurBOo شما این موضوع را تایید میکنید که Event Over ( به هر دلیلی ) شده بود؟!
لطفا جزئیات و نظر نهایی را ارسال کنید...

حرف ایشون که Event Over شد رو قبول دارم و @ehsangh گفتن برای ادامه => ایونت ایشون اکسپت بشه.

در مدرک ایشون  Event Over شده چون ehsangh گفته ایونت ایشونو اکسپت بدم ینی هنوز ایونتی وجود نداره پس کیل شدن ایشون در داخل ایونت نبوده.

با تشکر

_.TurBOo._

• reaction_title_1 1

لینک به ارسال

با تشکر از ادمین @TurBOo بابت پاسخ گویی 

ضمن تاکید فراوان خدمت ادمین گرامی @ParsaAvenger خواهشمندم قوانین جدیدی مبنی بر شکایت ها و تهمت های بی مورد از سمت شکایت کننده هنگامی که شکایت شکایت کننده رد میشود و واضح میشود که ایشون تهمت زدن مجازاتی را در نظر بگیرید 

با تشکر ?

لینک به ارسال

با توجه به توضیحات ادمین محترم ، بسته میشود...

@Sina7238 دوست عزیز این
قانون وجود دارد ولی به دلیل مشکلات رنک بنده داخل Forum نمیتوانم واکنشی مطابق قوانین نشان دهم. سعی بر این است که به زودی این مشکل رفع گردد!

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.