رفتن به مطلب

فرم درخواست عضویت در تیم هلپری

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:ReverSe
سن شما:17
سطح (Level) شما در سرور:48
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):All Faction | Leader All Mafia | SubLeader All Dp
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s6.picofile.com/file/8390163050/mta_screen_2020_03_05_20_14_37.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):ادم با سابقه و قدیمی سرور
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله 

ویرایش شده توسط ReverSe
  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نام شما در بازی:

Hero_Brine
سن شما

:17
سطح (Level) شما در سرور:

35
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):

All Faction !! Joz Ng And S.I

Sub Leader Of Fury And Azeroth

Rank2 Of Medic .FBI. PD 

Rank 1 Of Mechanic .Nr
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):

F1 >Stats
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):

تایم پلی بیش از 10 ساعت

علاقه بسیار زیاد به کمک به نیو پلیر ها ! 

میدونم در گذشته سابقه بسیار بدی داشتم مانند Dm و Abuse Bug  

اما !

میدونم که میتونم جبران کنم

با تشکر
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟

بله

ویرایش شده توسط Hero_Brine
Like Pls ! :D
  • Like 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: SHAYgan
سن شما: 16 
سطح (Level) شما در سرور: 30
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): Leader Of S.I | Sub Leader Of S.I | PD Rank3 | FBI Rank 3 | NG  Rank 3 | Medic Rank1 | NR Rank 1 | Azeroth Family Rank 1
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)         

http://s6.picofile.com/file/8390162992/mta_screen_2020_03_05_20_13_38.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): تسلط بر قوانین _ تایم انلاینی بالا _ کمک به پلیر های تازه کار _ سابقه خوب در تیم استف
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله 

• Like 4
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:(ASSASSINS)
سطح (Level) شما در سرور:Lvl 35
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Medic R1 News Reporter (Sub-Leader)&(R1) PD R2

http://uupload.ir/files/k7sp_mta-screen_2020-03-05_20-17-27.jpg
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):خیلی دوست دارم که به پلیر های سرور کمک کنم و کارشونو راه بندازم و همینطور به سوالاتشون پاسخ بدم از این کار لذت میبرم.

• Like 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: parhamrezaee128
سن شما: 17
سطح (Level) شما در سرور: 34
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All Facation_All Dp_All Mafia_Sub Leader Mafia Fms_Leader Mafia Yakuza_Sub Leader News Reporter_Sub Leader Mafia Dark Saints_Leader Mafia Azeroth_Sub Leader Medic
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)http://s7.picofile.com/file/8390164868/mta_screen_2020_03_05_20_32_22.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): تایم بالا_ سابقه خوب_  

یا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ Bale

• Like 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: Romeo
سن شما: 19
سطح (Level) شما در سرور: 66
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): 8 ماه سابقه هلپری بدون (Av) , لیدری مکانیک و مدیک و سابقه خوب در تمامی فکشن ها
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): http://s6.picofile.com/file/8390167884/mta_screen_2020_03_05_20_58_33.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): تجربه بالا و سابقه خوب, انگیزه زیاد برای کمک به پلیر, تایم پلی بالا

• Like 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:BlackMass
سن شما:18
سطح (Level) شما در سرور:42
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):
Leaderi FBI , Member NG Sub PD and  , + NR Sub Leader-FBI , Mafia Avengers And Yakuza
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش : http://s6.picofile.com/file/8390187500/mta_screen_2020_03_05_23_49_16.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): میتونم به پلیر های New تا توانم کمک کنم و برای کمک به پلیر های دیگر تا حد توانم وقت بزارم 

• Like 8
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

ᴹᴴˢᴺ×͜×(••[In The Name Of FiZ]••)×͜×ᴹᴴˢᴺ

به نام خداوند بخشنده مهربان                     کزو ماندگار ،این زمین وزمان

<<..........<<>><<>><<>><<ᴹᴴˢᴺ×͜×(••[ғɪᴢᴀxᴄᴏ]••)×͜×ᴹᴴˢᴺ>><<>><<>><<>>..........>>

نام شما در بازی: Fizaxco 
سطح (Level) شما در سرور:30
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): NR |  FBI |  Medic | PD | Leader Yakuza | Sub-Leader DarkSaints | Fury
عکس جدید از قسمت  Click Here  : Stats

•  تایم پلی +15 
  • سابقه خوب در سرور 
  • حضور در تمامی فکشن ها به جز S.i و Mechanic اما قوانین همرو بلدم 
  • مسلط  بر تمامی قوانین سرور
  • توان کمک به پلیر های تازه وارد و حتی لول های بالاتر 
  • حوصله بالا

آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ Yeap

<<..........<<>><<>><<>><<ᴹᴴˢᴺ×͜×(••[ғɪᴢᴀxᴄᴏ]••)×͜×ᴹᴴˢᴺ>><<>><<>><<>>..........>>

ᴹᴴˢᴺ×͜×(••[ғɪᴢᴀxᴄᴏ]••)×͜×ᴹᴴˢᴺ

ای خدا روز عزل CAD داشتی /MOUSE داشتی تو مگر PAD داشتی؟

که چنين طرح D3 می‌زدی / طرح خود بر روی CD می‌زدی؟

تا نيفتد BUG در انديشه‌مان / تا که ويروسی نگردد ريشه‌مان

ای خدا از بهر ما ايمن فرست / بهر دلهای پرآتش FAN فرست

ای خدا حرف دلم با کی زنم؟ / HELP می‌خواهم که F1 می‌زنم!

بهتر آن باشد سرودن ول کنم / زين تن خاکي دَمي dos shell کنم

• Like 5
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: AnRcY
سن شما: 15
سطح (Level) شما در سرور: 
Level 35

Sub Leader S.I - R3 Medic - R3 FBI (Now) - R1 NG - R1 NR

Click

علاقه به کمک به Low Level ها  | تایم آنلاینی بالا | تجربه زیاد | آشنا بودن با CMD های سرور | نداشتن سابقه FW و ... | برخورد مناسب با پلیر ها
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ Yeah

• Like 4
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: HiTleR
سطح (Level) شما در سرور: 
Level : 33

Leader :DarkSaints |Subleader: Medic| Pd:R3|Ng:r3|Mechanic:R4|FBI:R2|School:R3|

عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): http://uupload.ir/files/i3bg_mta-screen_2020-03-07_13-37-12.png

پلیر قدیمی و اشنا با سرور | هیلپ دادن به سیویلین ها و عضای فکشین رو میدوستم 

آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟  بلع

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: AliWinston
سن شما: 18
سطح (Level) شما در سرور: 29
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All FAction - Leader Of Azeroth - Sub Leader Nr
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):Click Here
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): درسته تازه لیدر شدم ولی مسلط هستم به کار خودم تایم پلی بالا و فردی قانون مند هستم و عاشق کمک به پلیر ها مخصوصا New Player ها.
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: KinG
سطح (Level) شما در سرور: 33
All Faction - Sub Leader Fury - Leader News ReporteR
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): http://s6.picofile.com/file/8390342992/gta_sa_2020_03_07_13_48_28_809.jpg
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): علاقه کمک به Low Level ها  | تایم آنلاین بالا | تجربه زیاد | آشنا بودن با Command های سرور | نداشتن سابقه Ban و ... | برخورد مناسب با پلیر ها

• Like 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: LE(GZ)AS
سطح (Level) شما در سرور: 41
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): سابقه بسیار درخشانی در استف داشته ام و هم اکنون ساب لیدر مکاینک هستم

سابقه: ساب مدیک و ساب معلمی و ساب FBI و ....

Link F1
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): من صبر بالایی دارم و برای رنک هلپری مناسبم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله کاملا و اماده تست هم هستم

ویرایش شده توسط MaCaVeL
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Arsalan
سن شما:19
سطح (Level) شما در سرور:35-36
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Leader Mechanic | All Fac Joz S.i
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://uupload.ir/files/xzgp_helper.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):تایم بالایی که دارم و خودمو مناسب برای این رنک میدونم.
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟Bale

• Like 2
لینک به دیدگاه

به نام خدا ...          
نام شما در بازی: IRan_Higher
سطح (Level) شما در سرور:  Level: 42 | Faction: Civilian(0)

توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):medic(sub +r1 +r2)-FBI(r2)-NG(r2)-PD(r1)-Mafia(r1)-Nr(r1)-Mechanic(r1)

عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): 💠 💠 💠 💠

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): آدم شوخی هستم ولی توی کار با کسی شوخی ندارم و سعی میکنم پیروی قانو باشم ولی قانونی که به صلاح بقیه هم باشه...

هدف من واسه خدمت توی این حرفه : (وقتی اومدم توی سرور (منظورم همون لحظه ی ورود هست)، تا 1 ماه اول تو فکر حال و حول سرور بودم ، چند مدت که گذشت فکرم رفت سمت ماشین خریدن و فلان....ولی بعدش خواستم که یه کاره ای باشم نه صرفا یه بیکار یا یه فرد عادی، واسه همین فعالیتمو توی فروم(Forum)بیشتر کردم و شروع کردم کار توی فکشن های مختلف تا بتونم تجربه های بیشتری کسب کنم؛سعی کردم که لیدر حداقل یک فکشن بشم ولی از روی بد روزگار همیشه دور خبر میشدم و تا وقتی میرسیدم پست بزارم ، تا بسته بود .....حالا هم میخوام کمک کنم و به صورت رسمی، چون قبلا هم کمک میکردم ولی حقیقتا کمک مجانی بود و الان بدون تعارف بخوام بگم واسه حقوقش هم هست که میخوام بیام هلپری و در اصل هدفم اینه که اگه خدا کمک کرد و اگه چرخ روزگتر به نفع ما چرخید،ادمین بشیم....)

آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بلی !

ویرایش شده توسط IRAN_HIGHER
  • Like 9
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:AmirKashy
سطح (Level) شما در سرور:23
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Medic+School+Nr+Ng
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش 

http://s7.picofile.com/file/8390453792/mta_screen_2020_03_08_22_03_58.png&nbsp;
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): سابقه باشکوه و فردی انلاین و کمک به دیگران را دوست دارم من به خاطر پولش نیومدم برا خدمت اومدم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله زیاد

روزی 10&12ساعت انلاینم

• Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:

POOYA_F
سن شما:

19
سطح (Level) شما در سرور:

37

All Fac Joz Nr

Sub Leader PD

Sub Leader Medic

http://uupload.ir/files/rggl_mta-screen_2020-03-11_17-01-49.png

سابقه زیاد در فکشن ها بدون Fw و  سابقه اداره کردن فکشن به مدت طولانی

+13 ساعت تایم پلی روزانه و نداشتن سابقه بن,ادمین جیل ....

تایم پلی شب 
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ّ

بله

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: _Arian_
سن شما: 20
سطح (Level) شما در سرور: LeVeL: 38
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): در فکشن ها بودم و توانایی اداره کامل ان را دارم
و در روز 10_13 ساعت تایم پلی دارم خصوصا نیمه شب از 00:00 به بعد

عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): Stats
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): جون علاقه زیادی به کمک کردن به پلیر های تازه وارد رو دارم
و به خاطر تایم پلی بالا میتونم این کارو انجام بدم

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:_Ranger_
سن شما:19
سطح (Level) شما در سرور:51
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): در کلیه فکشن ها تا رنک 3 و فکشن ها پیدی رنک 5 اف بی ای و گارد ملی 4 ساب لیدر معلمی خبرنگار کلیه دپارتمنت مدیک و مافیا + لیدری مافیا 2x لیدری خبرنگار و معلمی و مدیک +Helper به مدت 1 سال
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): Click
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): آدمی خودجوش و متعهد به کارها و کاری که بهم سپرده شود در اولویت است و قبلا هم در این رنک بودم به همین خاطر میتوانم از پسش بر بیام

• Like 3
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: bFc
سن شما: 19
سطح (Level) شما در سرور: 42
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All Factions, Leader Mafia 

مشاهده

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): خلاقیت و علاقه به کمک به پلیر ها

آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

درخواست های هلپری بررسی شد
@LerD شما به تازگی لیدر شدید

@Keyhan درخواست شما تایید شد
@GreaCe درخواست شما تایید شد
@_The_Ghost_ شما شرایط کافی ندارید
@ReverSe درخواست شما تایید شد
@Hero_Brine شما شرایط کافی ندارید
@SHAYgan شما به تازگی لیدر شدید
@ASSASSINS شما شرایط کافی ندارید
@Romeo درخواست شما تایید شد
@BlackMass شما تایم مناسبی ندارید
@Fizaxco شما شرایط کافی ندارید
@AnRcY شما شرایط کافی ندارید
@jjfarzinjj شما شرایط کافی ندارید

@Ravager شما به تازگی لیدر شدید
@K_i_N_G شما تایم مناسب و کافی ندارید
@MaCaVeL اسم پست شما و SS Stats شما هماهنگی ندارد
@Arsalan درخواست شما تایید شد
@IRAN_HIGHER شما شرایط کافی ندارید
@Amirkashi شما شرایط کافی ندارید
@POOYA_F درخواست شما تایید شد
@parham128 شما شرایط کافی ندارید
@_Arian_ شما شرایط کافی ندارید
@Ranger شما شرایط کافی ندارید
@bFc شما شرایط کافی ندارید
موفق باشید

• Like 3
  • Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Devine
سطح (Level) شما در سرور:57
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):در همه فکشن ها بودم 2ماه لیدری و نزدیک به 1 سال هلپری
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://uupload.ir/files/xr9z_mta-screen_2020-03-11_23-12-47.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):با سابقه و فکر کنم تو این چند وقت شناخته شده باشم

• Like 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Muweid
سطح (Level) شما در سرور:27
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):All Faction Joz Mechanic + Leader Medic
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):

Stats
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):سابقه ی خوب |خوش برخورد | علاقه | منظم | میتوانم به پلیر های تازه وارد در سرور کمک کنم | بدون سابقه ی دریافت .Av.Fw | سابقه 1 ماه لیدری |||
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟Bale

• Like 3
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: Mehrdwd
سطح (Level) شما در سرور: 38
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All Factions - Admin - Helper

Stats

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):سابقه خوب و تجربه رنک ادمینی...
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ 100%

• Like 4
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:mansor
سطح (Level) شما در سرور:37
ت
وضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):NR | NG | FMS | Darck | Azeroth | Mechanic

Click
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):خوش اخلاق _ صبر زیاد _ میخام به پلیر های نیو کمک کنم 
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟100%

• Like 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Blitz
سن شما:14
سطح (Level) شما در سرور:31
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):All Faction | All Dp's | All Mafia Joz Avg | Leader Of FaMouS Family | Sub-Leader Of Azertoh Family And YaKuZa Family
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): Stats Of IRANMTA
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):تایم خیلی بالا شب صبح روز | من وقتی ندارم و بیکار هستم میخوام به پلیر های سرور کمک کنم | سروری بهتر داشته باشیم | سابقه ی بسیار خوبی دارم و اگر تیم مدیریتی ایران ام تی ای بخواد ما هم میتونیم به پلیر های سرور کمک کنیم و آینده ی بهتری برای سرور فراهم کنیم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟100% همه رو بلد هستم

ویرایش شده توسط Blitz
  • Like 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: CeLeBriTy
سن شما:20
سطح (Level) شما در سرور: 38
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): Dar Bishtar Facion Ha Hozor Dashtam(Rank Leader). Bejoz Cop 
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://uupload.ir/files/53ut_mta-screen_2020-03-13_12-48-28.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): به علت انکه یکی از یلیر های قدیمی سرور هستم و  دوستان داخل بازی از بنده کمک می خواستن و بنده به انها کمک می کردم و تصمیم گرفتیم که وارد تیم هلپری بشم تا به تیم Staff کمکی کنم تا خدمات بهتری برسانند

لینک به دیدگاه

در در 20 آذر 1398 در 20:14، LastTime گفته است :

نام شما در بازی:Ho3EiN_Es
سطح (Level) شما در سرور:35
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):ساب-لیدر تمامبه فکشن ها (مدیک 3بار - مکانیک 1 - معلمی 1 -خبرنگاری 1- ) همه مافیا ها) (در دپارتمنت ها بودم FBI رنک 2 بودم بقیه 1 ) + ( لیدر مافیا دارک )
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s6.picofile.com/file/8390881492/mta_screen_2020_03_13_14_52_55.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):در تیم استف بودم و فکر میکنم بتونم کمک کنم به پلیرها . .  )

• Like 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Leonardo
 سن شما:14

سطح (Level)شمادرسرور:Level34
 توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن های مختلف (رنک شما نام فکشن):.Medic R1 .Nr R1.Mechanic R1.Mafia Dark. Mafia Avengers.Leader Mafia Yakuza.Pd R2. Fbi R1. Ng Sub Leader

عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):Bezan Rosh

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می دانید):  تسلط بر قوانین _ تایم انلاینی بالا _ کمک به پلیر های تازه کار _ سابقه خوب در تیم استف

ایا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده اید؟بله

• Haha 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

در در 21 اسفند 1398 در 23:33، parham128 گفته است :

سطح (Level) شما در سرور: 34
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All Facation_All Dp_All Mafia_Sub Leader Mafia Fms_Leader Mafia Yakuza_Sub Leader News Reporter_Sub Leader Mafia Dark Saints_Leader Mafia Azeroth_Sub Leader Medic
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):   http://uupload.ir/files/98vd_mta-screen_2020-03-11_23-31-31.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): تایم بالا_ سابقه خوب_  2 بار حضور در استف تیم

با سلام به دلیل داشتن سابقه های جدید این پست رو پس میگیرم

لینک به دیدگاه

سطح (Level) شما در سرور: 35
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All Facation_All Dp_All Mafia_Sub Leader Mafia Fms_Leader Mafia Yakuza_Sub Leader News Reporter_Sub Leader Mafia Dark Saints_Leader Mafia Azeroth_Sub Leader Medic_Sub Leader School Instructor
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):    http://uupload.ir/files/fjzh_mta-screen_2020-03-14_20-06-54.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): تایم بالا_ سابقه خوب_  2 بار حضور در استف تیم

• Like 4
لینک به دیدگاه

در در 21 اسفند 1398 در 23:33، parham128 گفته است :

نام شما در بازی: Ravager
سطح (Level) شما در سرور: 30
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All Faction-All Dp's- Sub Leader News Reporter- Leader Of Azeoth Family
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش           ):   Click Here
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): تایم بالا و منظم و علاقه به پلیر های تازه وارد - درسته 3 هفته است که لیدر شدم و کمه ولی به خوبی هدایت کردن و هلپری را بلدم!

یا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله کاملا

ویرایش شده توسط Ravager
  • Like 4
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

شرمنده اشتباه شد

ویرایش شده توسط Cat
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: _Arian_
سن شما: 20
سطح (Level) شما در سرور: LeVeL: 39
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): سابقه لیدری مافیا Azeroth
و ساب لیدری Ng

عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats): Click Here
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): کمک کردن به پلیر های تازه وارد رو دوست دارم
و با تمام جزییات اشنا هستم

ویرایش شده توسط _Arian_
Wrong
  • Like 4
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در در 20 آذر 1398 در 20:14، LastTime گفته است :

برای عضویت در تیم استف ایران ام‌تی‌ای فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "پاسخ به این موضوع" در همین تاپیک برای ما ارسال کنید.

نام شما در بازی
: Veler_M
سطح (Level) شما در سرور31
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): Dp.s :  Ng R3   Fbi R1   Pd R2  Faction : Medic R2  Si Sub Leader  Mechanic R1  Mafia : Azeroth R2 Fury R1 Yakuza Sub Leader Dark Saints Leader 
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)http://uupload.ir/files/yrk5_mta-screen_2020-03-15_22-02-11.png

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): بنده به تمام قوانین داخل گیم سرور مسلط هستم و اخلاق خوبی در سرور دارم و تا کنون  Warn.Kick. Ban .A Jail  دریافت نکردم 

پست‌های شما باید مطابق قوانین انجمن باشد.

ویرایش شده توسط VeleRM
  • Like 3
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: SHAYgan
سن شما: 16 
سطح (Level) شما در سرور: 31
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): Leader Of S.I | Sub Leader Of S.I | PD Rank3 | FBI Rank 3 | NG  Rank 3 | Medic Rank1 | NR Rank 1 | Azeroth Family Rank 1

http://s6.picofile.com/file/8391091242/mta_screen_2020_03_15_21_44_28.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): تایم بالا _ تسلط بر قوانین _ سابقه خوب در تیم استف
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله 

• Like 7
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

ᴹᴴˢᴺ×͜×(••[In The Name Of FiZ]••)×͜×ᴹᴴˢᴺ

به نام خداوند بخشنده مهربان                     کزو ماندگار ،این زمین وزمان

نام شما در بازی: Fizaxco 
سطح (Level) شما در سرور:31
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):  |  FBI |  Medic | PD | Sub-Leader Nr | Leader Yakuza | Sub-Leader DarkSaints | Fury
عکس جدید از قسمت  Click Here  : Stats

•  تایم پلی +15 
  • کل شب پلی میدهم بدون AFK و Sleep ( میتونید خودتون ببینید )
  • 6 الی 12 یا 13 خواب! ( خلاصه تایم پلی بالا)
  • سابقه خوب در سرور 
  • حضور در تمامی فکشن ها به جز S.i و Mechanic اما قوانین همرو بلدم 
  • مسلط  بر تمامی قوانین سرور
  • توان کمک به پلیر های تازه وارد و حتی لول های بالاتر 
  • حوصله بالا

آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ Yeap

ᴹᴴˢᴺ×͜×(••[ғɪᴢᴀxᴄᴏ]••)×͜×ᴹᴴˢᴺ

ای خدا روز عزل CAD داشتی /MOUSE داشتی تو مگر PAD داشتی؟

که چنين طرح D3 می‌زدی / طرح خود بر روی CD می‌زدی؟

تا نيفتد BUG در انديشه‌مان / تا که ويروسی نگردد ريشه‌مان

ای خدا از بهر ما ايمن فرست / بهر دلهای پرآتش FAN فرست

ای خدا حرف دلم با کی زنم؟ / HELP می‌خواهم که F1 می‌زنم!

بهتر آن باشد سرودن ول کنم / زين تن خاکي دَمي dos shell کنم

• Like 4
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:AmirHayula
سطح (Level) شما در سرور:37
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Edare police Rank3 FBI Subleader NR Subleader Leader All Mafia
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://uupload.ir/files/8kmb_mta-screen_2020-03-17_00-39-50.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):کمک به پلیر های جدید و تازه وارد

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

Click Here

عکس از Stats قدیمی بوده و به همین دلیل Screen Shot جدید قرار دادم.

• Like 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:taha_gamer

سن شما:16

سطح (Level) شما در سرور:5

• Haha 2
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن