رفتن به مطلب

سوع استفاده از مقام پلیسی

javadyousefi9

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:javadyousefi
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:
(SedNaser)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):13
توضیحات شکایت:ما تو خونه وایسادیم خونه دوستمون بعد یسری یه ها دوست این هستن یعنی این پلیر تو خونه ایناست بعد مگه نرید بیرون wمیدم 2 تا هم میده بعد اون حقی نداره چون خونه اون نیست و داره از این مقامش سوع استفاده میشه تخه چرا باید وانتد بده سرور ازاده ما هم دوست داریم بریم در خونه یکی 😐
و به من نداده میخواست بده من رفتم بیرون و به دوستم داده

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):https://media.discordapp.net/attachments/604711437591379968/651439303263518736/mta-screen_2019-12-03_18-33-17.png?width=841&height=474

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ADeL گفته است :

شکایت در قالب انجمن نیست !

با احترام بسته شود !!

( پلیر محترم فردی که بر علیه اون ظلم شده باید شکایت کند ! شما نمیتوانید از جانب ایشان شکایت نمایید !)

لینک به دیدگاه

در در 12 آذر 1398 در 18:48، javadyousefi9 گفته است :

نام شما در بازی:javadyousefi
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:
(SedNaser)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):13
توضیحات شکایت:ما تو خونه وایسادیم خونه دوستمون بعد یسری یه ها دوست این هستن یعنی این پلیر تو خونه ایناست بعد مگه نرید بیرون wمیدم 2 تا هم میده بعد اون حقی نداره چون خونه اون نیست و داره از این مقامش سوع استفاده میشه تخه چرا باید وانتد بده سرور ازاده ما هم دوست داریم بریم در خونه یکی 😐
و به من نداده میخواست بده من رفتم بیرون و به دوستم داده

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):https://media.discordapp.net/attachments/604711437591379968/651439303263518736/mta-screen_2019-12-03_18-33-17.png?width=841&height=474

وقتی من یه میل پول خونه میدم قرار نیس هر کسی بیاد داخلش منم پلیس خبر کردم و به شما تذکر داد و شما هم دوتا وانتد نوش جان کردی😀

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، MOEINHT گفته است :

ویرایش شده توسط naser429
لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت به دلیل نقض قوانین انجمن رد شد. | پلیر محترم شما از جانب فرد شاکی مجاز به ارائه مدارک و شکایت نیستید.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن