رفتن به مطلب

کلاهبرداری به اسم برادر ادمین

No_OnE

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: DarkShadows
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Flexy
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 19 . Rank : 1 . Faction : Medic 
توضیحات شکایت: این شخص طبق فیلم ها از من به مبلغ 15 میلیون که با بدبختی 24 ساعت ماهیگیری کردن دراوردم توسط خرید و فروش خونه پول گرفته که فرداش بهم i8 بده. به اینصورت که خودشو برادر Godfather جا زده  و گفته که اون فردا صبح i8 رو میفرسته توی اکانتم در صورتی که گادفادر اصلا اقوامی توی سرور نداره و دروغ گفته. گفت برای چند نفر هم این کارو کرده و من تماس گرفتم جویا شدم صحت داشته برای یکی Farari گرفته. برای یکی AUD گرفته ولی مثل اینکه از من دزدی کرده.از اون روز گفت شب میفرسته. فردا میفرسته. SS هم موجوده. همینطور چند روزه منو میدوونه و بهم i8 نداده. جدیدا هم یا گوشیش خاموشه. اگه زنگ خورد هم قطع میکنه خاموش مینکه. چند نفر هم شاهدن. یا اینکه افلاینه. توی بازی هم میبینمش فرار میکنهلطفا رسیدگی کنید. حداقل اگه i8 نشد. پولم برگرده. ممنونم
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):  https://files.fm/u/p4qe7dkp

• Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Manam Ye Bar Azesh Ye Soal Kardam Darmored Bazi Skin Ha Ke Dakhel Shop Nist Goft Dadash Godfather Hastam Harchi Bekham Behem Mide

لینک به دیدگاه

Dostan Dekhalat Nadaram . Vali Moghaser Khodetonin Ke Be Digaran Etemad Mikonin Bayad Havaseton Bashe !

• Like 2
  • Confused 2
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

امکان برگشت اموال برای شما وجود ندارد به دلیل اینکه شما باید ایشان را از سمت ادامین احراز هویت میکردید

ولی بر اساس این مدارک با پلیر خاطی برخورد و ایشان برای مدتی از سرور محروم خواهند شد .

• Like 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن