رفتن به مطلب

شکایت از لیدر معلم ها

mandi

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:mandi
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:

TheWeeknd

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):5
توضیحات شکایت:من حدود 4 روز از درخواست عضویتم میگذره . با فعالیت شدیدی که من دارم . هنوز نشده مستقیم حرف بزنم  بار اول زنگ زدم خاموش بودن بار دوم گفتن خودم زنگ میزنم - بار سوم خاموش - یک بار دیگه پیش خونش دیدمش سریع رفت نموند به یکی از عضواش که داخل فکشن گفتم گفت جواب نمیده _تازه هنوزم درخواست داخل درخواست عضویت قبول نکرده - خودتون ببینید - منم خسته شدم خدایی از بیکاری تا اونجایی که علاقه به این شغل دارم . امیداورم رسیدگی شه این چه لیدری هست !بیشتر وقتا انلاین نیستن
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):_

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما کاربر عزیز

با توجه به این که شما تازه وارد هستید شاید خیلی چیزارو نمی دونید

لطفا مدارک خودتون رو از این که من از روی قصد به در خواست شما توجه نکردم قرار بدید ( وقتی شما رو نمیشناسم چرا باید با شما دشمنی داشته باشم )

لیدر تا 12 یا 24 ساعت (اگر اشتباه نکرده باشم) زمان دارد تا به درخواست ها رسیدگی کند و من تا حد ممکن برای جلوگیری از اسپم داخل پست ها درخواست هارو بررسی و رسیدگی میکنم

مورد بعد هم داخل پست های تایید گفته میشه در صورت اسپم داخل فروم گیم ویا به هرطریقی که اسپم محسوب بشه درخواست شما رد خواهد شد با این حال من به قول خودتون جوابتون رو دادم و گفتم در نوبت تست هستید

لطفا برای خراب کردن لیدر شکایت هایی بی مورد ایجاد نکنید اگر ناراحت شدید بازم شرمنده

• Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

با عرض سلام .

1- خودتون میگید تازه وارد / پس از اونجایی این فکشن برای تازه وارد هاست / شما نباید انقدر سخت بگیرد که بگید کسی زنگ نزنه کسی نیاد پیشم خودم زنگ میزنم

2- از اونجایی که این همه انلاین بودم و زنگی بهم نزدین مجبور شدم خودم بیام سراغتون /چون خسته شدم از بیکاری / من با یکی از مبمبر های داخل فکشنت همه جا دنبالت امدیم اون شاهده من صدبار زنگ زدم که همش خاموش /تلفن لیدر نباید همش خاموش باشه / بعدم دنبالت گشتم یک بار دیدم که رفتی اصلا نموندی / درصورتی لیدر های دیگه هستن که هم جواب تلفن و خیلی فعال  و ... میدن و اخلاقشون خیلی اوکیه /

3-درخواست های عضویت داخل پست عضویت هنوز نگفتی که قبولن یا نه اصلا بعد من چه انتظاری داشته باشم تو زنگ میزنی

4- من پستم وقتی تازه شدم لول 5 گذاشتم الان لول 6 چیزی نمونده به 7 {یعنی از فعالیت زیادم } ولی شما هنوز نه زنگ زدی برای تست / نه تستی گرفته شده این باعث میشه من از سرور زده بشم بگم این چه سروریه که لیدراش اینجورین - از بیکاری خسته شدم

5- یکی از ممبر های داخل فکشن شما هم شاهده _اخه اونم میکفتم بهت بگه میگفت جواب نمیده - اون شاهده من 24 فقط می امدم ببینم تو هستی یا نه

مطلب راجب عکس ارسالی پایین _ این عکس من تازه رفتم /sleep  یارو داخل ad زده معلم میخوام یعنی انقدر فکشن شما ضعیف و پلیر نداره که یارو باید Ad بده دنبال معلم باشع .

_امیدوارم حق به حق دار بدن !

http://s7.picofile.com/file/8380227892/gta_sa_2019_11_30_21_19_51_402.jpg

لینک به دیدگاه

@TheWeeknd

لیدر محترم از شما خواهشمندیم که به وضعیت فکشن خود رسیدگی نمایید و به تمام پست های عضویت و همچنین گوشی تلفن همراهتان در داخل بازی پاسخ بدید

لطفا تایم خود را کمی افزایش بدید تا به کار های فکشن بتوانید به طور کامل رسیدگی کنید

همچنین سعی کنید روی ممبر هاتون کمی کار کنین تا در همه ی تایم های سرور یک الی دو معلم حظور داشته باشد

با آرزوی موفقیت برای شما

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن