خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

arsalan009

کیک کردن اشتباه

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ mohammad

اسم شما در بازی ؟ arsalan_0098

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) من بی دلیل کیک شدم

توضیح شما در باره این شکایت؟ من شکایت ندارم ولی من در فکشن پلیس فدرال بودم که بعد برادرم میره تو اکانت من و از mr_r4amtin پرسیده که چجور شروع به انجام وظیفه کنم بعد رامتین هم برای اینکه من کیک شم تو /d به بچه ها میگه و بعد من کیک میشم من از شما تقاضا دارم که منو به فکشن پلیس فدرال برگردونین من به شما قول میدهم که دیگه نزارم کسی وارد اکانت من بشود

با تشکر

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ من خودم نبودم که ssبگیرم برادرم بود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arsalan009 الاوه بر همه این ها   شما به چه حقی اکانتتون میدید دست داداش یا دوست خیالیتون که فیلم رای من بازی کنید..

دست داداش زرو بود اینکارو کرد ببخشید

دست پسرخاله سوپر من بود اکانتم ببخشید

اینجا FBI هست کاملا جدیه با کسی شوخی ندارم!   ممبر من بد باشه از چشم من میبینن  شما با تقلب وارد شدید فکر اینجاشم میکردید اشتباه نکنید

جرایم شما:  ندانستن کل قوانین_دادن اکانت شما به طفین خیالی که فکردین من هویج تشریف دارم!

من خودم پیراشکی این رشترو دارم   !

یا حق

امضاع:Mohamad پدرخوانده 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.