Recommended Posts

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ mohammad

اسم شما در بازی ؟ arsalan_0098

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) من بی دلیل کیک شدم

توضیح شما در باره این شکایت؟ من شکایت ندارم ولی من در فکشن پلیس فدرال بودم که بعد برادرم میره تو اکانت من و از mr_r4amtin پرسیده که چجور شروع به انجام وظیفه کنم بعد رامتین هم برای اینکه من کیک شم تو /d به بچه ها میگه و بعد من کیک میشم من از شما تقاضا دارم که منو به فکشن پلیس فدرال برگردونین من به شما قول میدهم که دیگه نزارم کسی وارد اکانت من بشود

با تشکر

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ من خودم نبودم که ssبگیرم برادرم بود

• reaction_title_1 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز اصلا ربطی نداره برادرت باشه تو اکانت پسر خالت باشه خودت باشی و...

مهم اینه که کسی داخل اکانت شما بوده !

این شکایت هم از 24 ساعت گذشته عزیز .و اینکه من برای عقده اینو به محمد نگفتم ! شما اصلا قوانین رو بلد نبودی !

بلد نیستی چطور c-14 بدی خود kia هم شاهد ! بلد نیستی duty کنی ! حتی داخل /d جمله های فان میگی.... نمیگم ولی اگه لازم باشه لیدر محترم اداره پلیس میان اینجا و جملتونو میگن .

شما حتی یادمه بدون اینکه c-3 بدی رفتی وانتد اداره پلیس رو کاف کردی !

شما اصلا لیاقت درجه دپارتمانت رو نداری و نخواهی داشت و کمی بیشتر مطالعه کن و اگه شما داخل اکانتت نبودی پس برادرت بود که تست رو داد؟ کاملا مشخصه با این همه سوتی شما قشنگ داشتی در تست تغلب میکردی و خوشحالم که کسانی که از دپارتمانت چیزی سر در نمیارند دارند کیک میشند .

۲.jpg

۱.jpg

• reaction_title_1 1

لینک به ارسال

arsalan009 الاوه بر همه این ها   شما به چه حقی اکانتتون میدید دست داداش یا دوست خیالیتون که فیلم رای من بازی کنید..

دست داداش زرو بود اینکارو کرد ببخشید

دست پسرخاله سوپر من بود اکانتم ببخشید

اینجا FBI هست کاملا جدیه با کسی شوخی ندارم!   ممبر من بد باشه از چشم من میبینن  شما با تقلب وارد شدید فکر اینجاشم میکردید اشتباه نکنید

جرایم شما:  ندانستن کل قوانین_دادن اکانت شما به طفین خیالی که فکردین من هویج تشریف دارم!

من خودم پیراشکی این رشترو دارم   !

یا حق

امضاع:Mohamad پدرخوانده 

• reaction_title_1 2

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.