رفتن به مطلب

درخواست تایید کردن و نیامدن مدیک

_MassiH_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: massih6
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Sajjad1384
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 23 R1 PD
توضیحات شکایت: با سلام خدمت ادمین و لیدر @yaKuZa عزیز، با توجه که ایشون درخواست هیل منو Accept کردن ولی نیومدن خب این هیچ فدای سرش نیومد من دمیج 95% داشتم. ولی داره اهمیت فکشن رو کم میکنه آخه من هیچ ،طرف میره میزنه creategun 32 100000000/ خب این بنده خدا تیر خیلی زیادی داره که میخواد بره بزاره تو House ولی مقدار دمیج اون فرد فرض میکنیم 7 هستش خب تو راه ممکنه بخاطر دمیج کم Kill شه ،شما درخواست ایشون Accept کنید ولی نرید هم فکشن رو بی اهمیت میکنید ،هیچ مدیک فکشن حساسی هستش هیچ،! لیدر بایستی کسانی که واقعا در راه تلاش اون فکشن میاد رو در اولویت تست قرار بده!  لیدر عزیز کاری به کارتون ندارم شما عزیزی ولی من میگم این مستقیم +1 Fw  داره چون داره سو استفاده میکنه تا گذارش کار خودشو اوکی کنه.!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://s6.picofile.com/file/8379424734/mta_screen_2019_11_22_09_49_29.png

با تشکر!

massih6@

• Like 2
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله درسته یا کاریو اگر قبول میکنم درست انجام بدیم‌یا اصلا نکنیم کسی ک مجبورمون نکرده شاید یکی دیگه قبول کرد کارشم انجام داد به حق یکدیگر تعارض نکنیم‌ پلیر ها مسخره ما نیستن اینجام خونه بابامون نیست

لینک به دیدگاه

ممبر محترم @Nevermore لطفا مدارک و دفاعیات  خود را قرار دهید،

[ اسکرین شات از رفتن و Heal دادن ].

و اگرنه شکایت تایید میشود.!

Sub-Leader                                  SpArTaCuS#

ویرایش شده توسط SpArTaCuS
.
  • Like 2
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

با سلام

افسر محترم @massih6 شکایت شما رد شد.

مکان یاب پلیر تنها زمانی برای مدیک ثبت میشود که سرویس ( درخواست ) او را قبول کرده باشد.

( بعضی اوقات باگ میشود و محل پلیر نشان داده نمیشود! )

و در صورت Timed Out شدن ، دیگر قابلیت مکان یابی وجود ندارد !

اگر شرایط شما ضروری بود میتوانستید دوباره درخواست هیل ( service doctor/ ) بدهید .

با این حال به مدیک مربوطه @Nevermore اخطارات لازم داده شد و در صورت تکرار با ایشان برخورد میشود.

باتشکر از شکایت شما 

( حتما این مورد در میتینگ مطرح میشود. )

بسته شود

ویرایش شده توسط yaKuZa
  • Like 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Nevermore گفته است :

ایشون و map22 با من مشکل دارن و میخان من از سرور بن شم یا از فکشن کیک بشم به همین دلیل تحت فشار هستن

#فشار خوردن

اینکه شما یک بچه هستین و من با کوچکتر از خودم هیچ مشکلی ندارم

@yaKuZa لیدر عزیز شما درسته بخاطر اهمی به ممبرت شکایت رو رد کردی ولی کارتون درست نیست

معلومه که من در Map جایی هستم که اصلا باگ نخواهد شد اگر ایشان واقعا راست میگن چرا بهم Call ندادن تا بگن مشکل پیش آمده 

در ضمن ساب لیدر شما چیزی دیگه گفت که کارش درسته ولی شما انگار نه انگار متن منو اصلا کامل نخوندی،هیچ اشکالی نداره رد کن ولی یادتان باشد اینجا خودتون رو به پلیر ها نشون دادید که اهمیت فکشن رو خراب میکنید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، massih6 گفته است :

اینکه شما یک بچه هستین و من با کوچکتر از خودم هیچ مشکلی ندارم

@yaKuZa لیدر عزیز شما درسته بخاطر اهمی به ممبرت شکایت رو رد کردی ولی کارتون درست نیست

معلومه که من در Map جایی هستم که اصلا باگ نخواهد شد اگر ایشان واقعا راست میگن چرا بهم Call ندادن تا بگن مشکل پیش آمده 

در ضمن ساب لیدر شما چیزی دیگه گفت که کارش درسته ولی شما انگار نه انگار متن منو اصلا کامل نخوندی،هیچ اشکالی نداره رد کن ولی یادتان باشد اینجا خودتون رو به پلیر ها نشون دادید که اهمیت فکشن رو خراب میکنید.

من که تو این فکشن بودن اصلا فرصت پیدا نمیکردم هیچ سرویسی اکپت کنمچون ایشون و 2نفر دیگه به سریع ترین حالت یکی در میون سرویس میرفتن حالا میفهمیم که چرا ایشون هفته پیش برنده بیشترین سرویس شد تو فکشن مدیک

ولی کلا از حق نگزریم ایشون خیلی به کار مدیک علاقه داره و خیلی ضحمت میکشه (اینو تو گزارش کار میشه دید ) خیلی پلیر با ادبی هم هست و مشکل شما احتمال باگ هم داره ولی در کل لیدر محترم هم قوانین رو بسیار کامل مسلت هست هم هوای ممبر هارو دارع

@yaKuZa

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، yaKuZa گفته است :

با سلام

افسر محترم @massih6 شکایت شما رد شد.

مکان یاب پلیر تنها زمانی برای مدیک ثبت میشود که سرویس ( درخواست ) او را قبول کرده باشد.

( بعضی اوقات باگ میشود و محل پلیر نشان داده نمیشود! )

و در صورت Timed Out شدن ، دیگر قابلیت مکان یابی وجود ندارد !

اگر شرایط شما ضروری بود میتوانستید دوباره درخواست هیل ( service doctor/ ) بدهید .

با این حال به مدیک مربوطه @Nevermore اخطارات لازم داده شد و در صورت تکرار با ایشان برخورد میشود.

باتشکر از شکایت شما 

( حتما این مورد در میتینگ مطرح میشود. )

بسته شود

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن