خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

alikabei

حقوق ندادن ادمین های عزیز

44 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟همه ادمین های ارجمند

اسم شما در بازی ؟mr_ali

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)12

توضیح شما در باره این شکایت؟بنده شکایت ندارم فقط ناراضیم بدونم که چرا منی که ۴ هفته پیشssهای هلی که در مدیک دادم رو تایید شده.الان ۴ هفته از روش گزشته مبلغ ۴۰۲ک رو ندادین؟وقتی که شما امور مدیک رو میدین به کسی که هر روز ۱ ساعت که شده پلی نمیدهمیگین مدیک هر وقت نظم داشت حقوق میگره الان ایشون اینقدر پلی میدن و ما حقوق نگرفتیم گناه ما چیه؟ منی که مدیک علاقه داشتم دیگه از بابت این موارد دیگه به فکشنی نمیرم.

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟مدارک مورد نیاز همه افرادی که در مدیک کار میکنن. و چندین افرادی که مثلا جناب اقایnobody_12boy که حقوق نگرفتن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جناب اقای

گادفادر

روزبه

پارسا

عرفان

سالار

پاسخ بدین ممنون میشم ببینیم مفتکی واس فکشن ها حمبالی کنیم با نه!

لینک به ارسال

بله به من هم 100k کم تر حقوق دادند بعد از 3 هفته!و باقی ss هامو لیدر بی خیال مدیک اصلا ندید!رسیدگی!

لینک به ارسال

چرا از اونر های عزیز کسی پاسخگو نیست؟

لطفا حقوق بنده رو بدین من واس اون ۴۰۲ک 

۳ هفته جون کندم تو مدیک?

لینک به ارسال

من خودم از این وضعیت مدیک ناراضیم کسی و لیدر مدیک کردید که تجربه اش تو این زمینه کمه و باعث ایجاد بی نظمی تو این فکشن میشه.توجه خاصی به عملکرد عضوهاش نداره و به درخواست ها تو فورم بی توجهی میکنه و دیر به آنها جواب میده.

زمان انلاین بودنش کمه و وقتی انلاین میشه به درخواست عضویت های که از جانب خودش تایید شده رسیدگی میکنه و کار خاصی غیر از این نمیکنه.

به درخواست  استعفا، خودش رسیدگی نمیکنه و به جای لیدر، ساب لیدر اینکار و میکنه که توجهی به مدت فعالیت طرف نداره و با fp60 کیک میکنه.

بعضی از اعضای قبلی مدیک حقوق هاشون رو نگرفتن و از ادمین ها خواهشمندم یه لطف کوچکی  در حق مون کنن و حقوق هامون رو بدن. 

با تشکر

لینک به ارسال

لیدر این فکشن هم که هیچ روزی نمیبینم بیاد بخدا یعنی اینقدر نظم بهم ریخته؟!یکمقدار رسیدگی کنین این فکشن داره خاک میخوره و داره میوفته سطل آشغالی!

لینک به ارسال

آگه این مدیک ها نباشن که شما نمیتونین تو اونت هاتون جونتون رو پر کنین (اگر اونر سرور نباشه) اینطوری که اونت جذاب نمیشه هی زودی ببازی همه شغل ها تو این سرور مهمن.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، MrR4mtin گفته است :

شما الان همین الان برین ببینین لیدر انلاینه؟ :D

الان ن میگیم عصر برین ببینین انلاینه؟

عصر نبود شب ببینین خب....

بیشترذ از ۳ روز انلاین نباشن دیموت میشن تا الان چطو دیمون نشدن

مگه اون بالا پست نزاشتم رامتین جان؟؟اینجا قانون نداره دیگه!ملوم نیست چجوری لیدر شده اصلا!رسیدگی!

لینک به ارسال

نمیدونم آقای aliraaz یادته خواستم برم از فکشن گفتم بیا بریم نیومدی؟فهمیدم به این شغل علاقه داری.دلم واست میسوزه معلوم نیست مدیک چه خبره که aliraaz هم صداش در اومده.ساب لیدرشم که خوابه :|

لینک به ارسال

من رو ببخشین باس درک میکردم حرفت رو راست میگفتی ولی باس لیدر عوض بشه و یکمقدار هم به این فکشن اهمیت بدن همین.

لینک به ارسال

دوستان مدیک عزیز

از جمعه انشأالله خودم لیدر مدیک میشم

حقوق عقب افتاده پرداخت میشه ?❤

صبر کنید...

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، BlackShadow گفته است :

دوستان همه فکشن ها و مافیا ها حقوق گرفتن 
لیدر شما آنلاین نشد بیاد حقوق بگیره 

عزیزم من از مدیک اومدم بیرون میتونن حقوقمو به خودم بدن چرا نمیدن؟

چرا کسی چیزی نمیگه؟؟؟؟

لینک به ارسال

من نگفتم شما نباید حقوق بگیری 
گفتم حقوقارو دادن اما بخاطر اینکه لیدرتون نمیاد سرور حقوق فکشنتونو ندادن
لیدرت اگه یکم بیشتر آنلاین می شد این مشکلات پیش نمیومد  
شما کاملا حق دارید !

لینک به ارسال

دوست عزیز درست لیدر مون انلاین نمیشد ولی ما که تو بازی آنلاین بودیم میتونستن حقوق هامون و بریزن به حساب هامون.

لینک به ارسال

نصفی از دلایلی که نمیتونم بیام سرور به خاطر اینکه چکار خاصی میتونم بکنم وقتی این فکشن داره خاک میخوره؟!هی همش دور و بر شهر پرسه بزنم و هیچکس هم جون نخواد و وقتی مثلا اسکرین هامون رو میفرستیم بعد تایید میکنن باس یک هفته دیگه صبرکنی اونم وقتی که قربونشون برم که چقدر فعالن تو سرور تا حقوقمون رو بدن جدا از لیدر ادمین عرفان هم قرار بود حقوق من و پاور رو بده هی ما سر وقت تو سرور بودیم شما نبودین یا وقتی بودین ما هی زنگ میزدیم یا اشغال بود یا جواب نمیدادین (ببخشین این حرف میزنم ولی دیگه از کوره دارم در میرم) شازده جان وقتی بیکاری و کاری نداری تو سرور و الکی گوشیت رو الکی اشغال کردی که یعنی کسی نتونه زنگت بزنه یا اینکه همه فکرکنن عرفان هم مثل بقیه ادمین ها خیلی فعاله حالا قرار نیست که آبروتون بره خب از سرور برین بیرون که ما هم حداقل بفهمیم که پشت پی سی نیستن و کاری ندارین و اینقدر بیخیال هستین.

لینک به ارسال

از وقتی دیدیم لیدر (خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی)کم میاد سرور فکشن به شدت بهم ریخته آقا این حقوقامون رو بدین من میخوام برم فکشن دیگه این چه وزیشه؟!

لینک به ارسال

یعنی اینقدر فقط به فکر خودتونین و شیکم مجازیتون دوباره گرسنه شده میرین فقط برای خودتون راحت پول جمع میکنین به سادگی،راستی صحبت از سادگی پول گرفتن شد چه طوری پول میگیرن؟!خوب معلومه با ادمین شدن دیگه همه چیز دست خودشونه

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.