رفتن به مطلب

kick eshtebah

0Ahmad0

ارسال‌های توصیه شده

man dar ghesmate estefa forum neveshte bodam darkhast karde bodam ke age man bad az estefa hoqooqamo daryaft nemikonam, darkhaste estefa nadide gerefte beshe, ama leader bedone tavajoh be in mozo mano kick kard, lotfn peygiri konid on hqoooq hodode 400 k bod

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا در قالب فروم شکایت کنید .

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:0Ahmad0
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:TheWeeknd
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 10, no faction
توضیحات شکایت:من در قسمت <درخواست استعفا> شغل معلمی اعلام کرده بودم که اگر در صورت اسعفای من حقوق این دو هفته ای که در فکشن بودم رو دریافت نمیکنم, استعفای من جدی گرفته نشه. بعد از چند دقیقه که داخل بازی با لیدر صحبت کردم در همون قسمت اعلام کردم که از استعفا منصرف شدم, ولی بعد از ده دقیقه لیدر منو از فکشن کیک کرد, من دو هفته در فکشن بودم و گزارش کار هم گذاشتم اما هنوز حقوق نگرفتم, الان هم کیک شدم در صورتی که حداقل حقوقم 500 k هست, لطفا حقوق منو بدید
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/4iar_bandicam_2019-11-21_11-15-49-224.jpg 

http://uupload.ir/files/8f1r_bandicam_2019-11-21_11-16-01-915.jpg

لینک به دیدگاه

@Ciavash

@DarcyElioT 

لطفا رسیدگی کنید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما کاربر محترم @0Ahmad0

اول اینکه وقتی شما پستی رو مبنی بر استعفا در بخش مربوط ارسال میکنید یعنی شما اطمینان کامل از درخواست خود دارید همانطور که در آخر فرم استعفا از شما سوال می شود

در مورد دوم اینکه بارها و بارها نه تنها به شما به بقیه عزیزانی که قصد تغییر فکشن یا استعفا را داشتند اعلام شده است که مدیریت سرور اعلام کرده اند برای سهولت در پرداخت حقوق ممبر های اقلیت آنها را تا روز دریافت حقوقشان کیک نکنید!

این موضوع بارها و بارها به شما تذکر داده شد اما شما نظر به خروج هرچه سریع تر از فکشن و ورود به یک اقلیت دپارتمانی را داشتید

پستی که مبنی بر پس گرفتن استعفای شما بود بعد از پست لیدر که درخواست هارا بررسی کرده بود ارسال شده است داخل گیم هم صحبت های مربوطه شده بود

تاریخ عضویت شما نشان می دهد که شما تنها 2 روز از هفته پیش و این هفته را درفکشن حضور داشتید و دو شکایتی که از شما شد به منزله دریافت 2 اخطار اقلیتی است که کیک شدن در هفته اول را به همراه داشت

در مورد سوم هم حقوق این هفته معلمین هنوز محاسبه نشده است داخل گیم هم به شما گفته شد که در هنگام محاسبه حقوق شما را محاسبه نخواهم کرد تا ناراحتی نداشته باشید لیدر اقلیت حقوق ممبر هایش را بالا نمی کشد 

• Like 2
لینک به دیدگاه

بر اساس فرموده های لیدر بسیار کافی میباشد و درست است

شکایت شما رد شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن