خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

AloneHero

شکایت از بازیکن Rangeler

17 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Rangeler

اسم شما در بازی ؟ AloneHero

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) لول 23 در اقلیت پلیس فدرال

توضیح شما در باره این شکایت؟
به نام خدا

من از اقای Rangeler به دلیل godmode کرد در rob  و Ajail  به یک دلیل مسخره (Camp)
و Unjail کرد robber ها
لطفا اگه واقعا زدن راببر
camp حساب میشه بگید !

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ http://s8.picofile.com/file/8314859150/proxy_sa_2017_12_22_02_19_42_230.mp4.html
mta_screen_2017_12_22_02_24_32.png
mta_screen_2017_12_22_02_33_46.png

ویرایش شده در توسط AloneHero

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، AloneHero گفته است :

اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Rangeler

اسم شما در بازی ؟ AloneHero

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) لول 23 در اقلیت پلیس فدرال

توضیح شما در باره این شکایت؟
به نام خدا

من از اقای Rangeler به دلیل godmode کرد در rob  و Ajail  به یک دلیل مسخره (Camp)
و Unjail کرد robber ها
لطفا اگه واقعا زدن راببر
camp حساب میشه بگید !

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ http://s8.picofile.com/file/8314859150/proxy_sa_2017_12_22_02_19_42_230.mp4.html
mta_screen_2017_12_22_02_24_32.png
mta_screen_2017_12_22_02_33_46.png

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، AloneHero گفته است :

با سلام اولا که ما راب زدیم و شما از در بانک دنبال ما بودید و در Ls  مارو کیل دادید و طبق قوانین شما باید یک Fw  دریافت میکردید ولی بنده  شما رو Adminjail کردم بنده میخوام با همه دوستانه برخورد کنم ولی شما خودتون با رفتار زشتتون باعث اینکار شدید .

و در جواب اینکه شما گفتید God Mod  کردید بله بدلیل اینکه شما Robber  هارو kill  دادید قبل در Ls بنده god mod کردم که با شما صحبت کنم در مورد این کارتون .

این کاره شما بسیار اشتباهی بود که بنده شرمنده شدم . و بقیه Robber  هارو Unjail  کردم . چون هیچ چیزی گیرشون نیومده بود بخاطر کار اشتباه شما

@ajaxw  و در جواب شما اولا که این تاپیک ربطی به شما نداره دوما این ها کار بنده نیست مدرک دارید که بنده این کارا رو کردم .

با تشکر

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان

درباره GodMode اقای @Rangeler بگم که ایشون ۵ دقیقه میان ۴راه همه تیراندازی میکنن به سمت ایشون خب ایشون هم حق دارن و اینکه وقتب Ng توی سروره به Fbi چه ربطی داره بیاد رابر بزنه؟

وشما حقی نداری پشت بانک کمپ کنی

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ajaxw گفته است :

Rangeler جز شما ادمینی تو این بازی این کارو نمیکنه دوتا  ادمین هست ک هرچی بهشون میگی نمیتونن

دوست عزیز اولا این کار بنده نیست با مدرک صحبت کنید و اگه شکایتی دارید تو یک تاپیک جداگانه ارسال کنید

لینک به ارسال

AloneHero شما به دلیل  Cover  بی مورد   کمپ کردن و زندانی شدن شما

dm در مکان امن  با مجازات fp60رو به رو میشید باشد که در عبرتی برای شما باشد!

لینک به ارسال

اقای Rangeler آیا مدرکی داری من robber هارو تو Ls زدم ؟؟؟؟
نکنه به دلیل hosteri هرکاری دوست دارید انجام میدهید ؟؟؟؟
بند از شما میخوام که کجا camp کردم کی زدم و اینکه من کجا DM کردم بند با مدرک حرف میزنم kick میشم اما شما چون hoster هستی از شما مدرک نمیخوان ؟؟؟؟
و اینکه در سرور هیچ NG نبود و بنابراین من میتونم Robber هارو بزنم اونم در 20 ثانیه بعد که من 30 ثانیه یا 1 دقیقه بد توی  LV

زدم ! به قول خودتون با مدرک حرف بزنید !

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، HoSsEiNJmM گفته است :

با سلام ما داخل تیم اسپیک بودیم که فهمیدیم میخوان راب بزنن و اقای AloneHero رو ماشینم نشسته بود گفتم کاریشون نداشته باش رسیدن CheckPoint میزنیمشون ولی شما نمیدونم یدفعه ای چی شد گان در اوردید رابرارو زدید و Rangeler هم بسیار عصبی شده بودن من هم گفته بودم بعد از checkpoint بزنیم چون وقتی قبلش بزنیم پلیر ها میگن عقده ای هستیم و ازمون کینه به دل میگیرن مورد بعدی این بود ایشون فقط یه لحظه گادمود کردن باهامون صحبت کنن و بعد به زندان رفتن مشکلات ما داخل تیم اسپیک حل شد حالا شما چرا شکایت کردید نمیدونم ! پایدار و موفق باشید.

اقای Hosseinjmm در کجا نوشته که ما باید robber ها به CheckPoint بزنند بعد کیل کنیم ؟؟
اینجا سرور زندگی مجازیه و از روی دنیای واقعی درست شد کجا گفته شده باید دزد دزدیشو بکنه بعد بره زندان
من یادم میاد 3 ماه پیش اقای PaladiN این قانون robber رو باید بعد Checkpoint زد رو برداشت !

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mohamad گفته است :

AloneHero شما به دلیل  Cover  بی مورد   کمپ کردن و زندانی شدن شما

dm در مکان امن  با مجازات fp60رو به رو میشید باشد که در عبرتی برای شما باشد!

اقای Mohamad من ازشما ss یا ریکورد از Test بند بدید من اینو میخواهم بدونم که آیا از من test نگرفتی یا گرفتی ؟؟؟
و اینکه من کی /cover کردم ؟ کی DM یا DB کردم ؟؟؟؟؟؟؟
لطفا میخوام تک تک شما کسانی که شکایت کردم پاسخگو باشید !

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، MorganDead گفته است :

سلام خدمت دوستان

درباره GodMode اقای @Rangeler بگم که ایشون ۵ دقیقه میان ۴راه همه تیراندازی میکنن به سمت ایشون خب ایشون هم حق دارن و اینکه وقتب Ng توی سروره به Fbi چه ربطی داره بیاد رابر بزنه؟

وشما حقی نداری پشت بانک کمپ کنی

اقای MorganDead شما مدرکی داری که در ساعت 3:00 NG بود یا نبود ؟؟؟ اقای Rangeler وقتی Checkpoint گرفت godmode بود اصلا چه ربطی دار حرف شما به 4راه تیراندازی به ایشون
ایشون هرکی باشند فقط یک Hoster ساد بیش نیستند و اصلا Hoster از کی تا بحال شد Admin ایشون فقط میتونند For Fun بازی کنند و در قوانین سرور دخالت نکنند اگر هم باید Admini کنند
پس از این به بعد ایشون باید Admin ناظر War ها باشند ! :)

لینک به ارسال

من از Owner های عزیز به این شکایت رسیدگی کنند اینجا شکایت از ادمین هستش چرا باید اقای Mohamad لیدر پلیس فدرال جواب این پوست رو بدند ؟؟
اصلا به ایشون هم ربطی ندارد

یا حق !

لینک به ارسال

و اینکه چرا اقای Hosseinjmm که کم تر از 1 هقته در اقلیت PD هستش رنک 2 شد ؟
لطفا پاسخگو باشید !

لینک به ارسال

با سلام لطفا اینقدر اسپم نکنید و شکایتتون رو در یک پست ارسال کنید

اقای @AloneHero  شما توی ماشین @HoSsEiNJmM بودید و اقای @HoSsEiNJmM  شاهد هستنند که شما در Ls کمپ کردید و همه ی رابر هارو kill  دادید. شما حق کمپ کردند در بانک و کیل دادن همون لحظه رو ندارید .

باتشکر

لینک به ارسال

با سلام لطفا اینقدر اسپم نکنید و شکایتتون رو در یک پست ارسال کنید

اقای @AloneHero  شما توی ماشین @HoSsEiNJmM بودید و اقای @HoSsEiNJmM  شاهد هستنند که شما در Ls کمپ کردید و همه ی رابر هارو kill  دادید. شما حق کمپ کردند در بانک و کیل دادن همون لحظه رو ندارید .

باتشکر

لینک به ارسال

با سلام. شکایت شما درست بوده . @Rangeler شما وقتی از بانک خارج میشوید ما ۲ راه فرار‌ گذاشته ایم ۱. با هلیکوپتر ۲. ماشین ...

شما وقتی از بانک خارج میشوید تا ۲۰ ثانیه کل گروه شما ( Robber) گادمود هستند و در ان ۲۰ ثانیه باید راهتونو مشخص و فرار کنید . و نباید از ادمینی استفاده کنید  .  و‌ به دلیله درست استفاده نکردن امکانات ادمینی 1/3 Av میشوید .

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.