ajaxw

شگایت از seyed لیدر گارد ملی

Recommended Posts

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟seyed

اسم شما در بازی ؟ajax)

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)لول 9 رنک 1 بودم در گارد ملی 

توضیح شما در باره این شکایت؟لیدر گارد ملی منو وقتی تو بازی نبودم کیک کرد با 10 ساعت یک fw بخواطر اشتباه ادمین های اصلی سایت {قوانین اشتباه}  و لیدر گارد ملی {اعلام نکردن} من به ادمین مرصاد rangeler وانتد دادم {call 110} ایشون منو بیشتر از 7 بار کیل کرد چول میخواستم با روزبه صحبت کنم در شانسی  بعد fw بهم گفتن هفته بعدی رنک اپ نمیشی  وقی اف شدم منو کیک کردن از فکشن لطفا ادمین اصلی {Gσ∂Fαтнєя} رسیدگی کنه {سرور پارتی بازی زیادی داره و اینا رو فقط امین میتونه درست کنه}

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟s6om_mta-screen_2017-12-21_08-54-21.png6yia_mta-screen_2017-12-21_06-10-50.png6yia_mta-screen_2017-12-21_06-10-50.png

• reaction_title_1 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بنده شما رو چند بار Respawn کردم بدلیل مزاحمت های زیاد که  Owner سرور اقای Rouzbeh  هم اونجا بودند و دیدند ولی شما باز مزاحم میشدین و بنده شمارو  kill دادم

در جواب دوم شما کجا قوانین دیدید که پلیس call 110 بزنه ؟  لطفا قوانین رو خوب بخونید که از این مشکل ها برای شما پیش نیاد .

و بنده خبر ندارم که شما از فکشن کیک شدید .

باتشکر

• reaction_title_1 2

لینک به ارسال

سلام خدمت تمامی اعضای گل.

خب درمورد کیک شما بگم-> 

اولا شما باید از اونر @Rangeler تشکر کنید که شمارو بخشیدن بنده چندبار گفتم Fw بدم بهش؟گفتن نه یادمیگیره

و حالا کیک:

1-> کال 110 موقعی که پلیس هستید: 1 Fw

2-> وانتد به اونر سرور و ایجاد مزاحمت : 1 Av

3-> حضور نداشتن در میتینگ بدون هماهنگی: 1Fw

طبق قوانین دریافت 2Fw در هفته کیک دارد که شما با Fp 60 از فکشن خارج شدید!

لینک به ارسال

این مشکل از اونجا ک ن لیدر من ب من اعلام نمیکه ن تو قوانین نمیاره ک ما باید از شما بترسیم و وانتد ندیم لطفا ادمین اصلی رسیدگی دلیل نمیشه چون ادمین اصلی چند روز سرش شلوغه شما سرور رو به گه بکشید مزاحمت چی شما بگو چ مزاحمتی

لینک به ارسال

اولا ادبتون رو رعایت کنید!

دوما شم حق ندارید به اونر های سرور وانتد بدید و اگر هم بدید نمیتونید انهارا پیدا کنید

سوما تایم میتینگ و تاریخ رو بنده زدم داخل انجمن و اگر شما نمیتونستید بیایید باید با بنده هماهنگ میکردید همانطور که یکی از ممبرها هماهنگ کرد!

لینک به ارسال

من بدبخت حتی با خانواده بیرون نرفتم تا برم دکتر ببینه میشه عمل کرد سرمو یا ن وایسم شما رو ببینم شب یلدا اخه وقتشه ؟؟؟

بعدم دلیل نمیشه ادمین بیاد از اسمش استفاده کنه دروغ بگه ک مزاحم شدم؟؟؟ 

شما هم لطفا دیگه حرف نزن خود ادمین اصلی اومده رسیدگی میکنه!!

لینک به ارسال

ترجیح میدم اونر محترم رسیدگی کنه!

با وانتد دادن به اونر کاری نداریم شما با چه حقی وقتی پلیسی call 110 میدی و برای میتینگ هم گفتم باید هماهنگ میکردید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.