رفتن به مطلب

فرم درخواست عضویت در تیم لیدری

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:SaTaN
سن شما:15
سطح (Level) شما در سرور:30
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):     نام : بنیامین  فکشن ها : مکانیک ساب لیدر + 6 ماه ممبر !  دپارتمنت  در همیشان بودم به مدت 1 ماه  خبر نگار 3 هفته و کل مافیا های سرور + اونجر 9 ماه حضور داشتم ! + ساب لیدر هم بودم و سابقه دارم !
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s9.picofile.com/file/8350012292/mta_screen_2019_01_24_21_42_37.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری Dark Saints
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):تسلط بسیار در فکشن مافیا دارم و تجربه کافی رو  دارم 
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله 100%

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):     نام : بنیامین  فکشن ها : مکانیک ساب لیدر + 6 ماه ممبر !  دپارتمنت  در همیشان بودم به مدت 1 ماه  خبر نگار 3 هفته و کل مافیا های سرور + اونجر 9 ماه حضور داشتم ! + ساب لیدر هم بودم و سابقه دارم !
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s9.picofile.com/file/8350012292/mta_screen_2019_01_24_21_42_37.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری  Ykuza
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):تسلط بسیار در فکشن مافیا دارم و تجربه کافی رو  دارم 

لینک به دیدگاه

سطح (Level) شما در سرور:32
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری  Ykuza

لینک به دیدگاه

رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری  Yakuza

image.png

image.png

لینک به دیدگاه

رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری  Yakuza

Post Fix Shod

لینک به دیدگاه

@|SaTaN| آخرین درخواست شما تایید شد! Yakuza
سایر درخواست‌های شما برای فکشن DarkSaints به دلیل اسپم رد شد!
آماده تست باشید

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:KurDBoY
سن شما:17
سطح (Level) شما در سرور:35
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):در همه یه فکشن ها بوده و در همگی فعال بودم لیدر مافیا فیوری و اونجرز هم بوده ام!
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta_screen_2019_01_26_23_00_04.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):برای هلپری پست میزارم
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):به خاطر بلد بودن همه یه قوانین , کمک خوب به New Players
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله به طور کامل

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: _MaTriX_
سن شما: 18
سطح (Level) شما در سرور: 45
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All Faction
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):Helperi.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): Helperi
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): ادم قانون مداری ام 😐
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله

• Like 2
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:a_m_i_r_sl
سن شما:18
سطح (Level) شما در سرور:12
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):medic rank 4//mechanic rank 3---khabar negar rank 2 va 2 mafiya
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری خبرنگار
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):آدم قانون مداری هستم نمیزارم کسی بخواد قوانین فکشن رو دور بزنه و زرنگ بازی در بیاره
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله

2019-02-05 17_52_30-MTA_ San Andreas.jpg

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: _MaTriX_
سطح (Level) شما در سرور: 45
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All Faction
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):Helperi.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): Leaderi Mechanic
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): ادم قانون مداری ام 😐

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:_HeCToR_
سطح (Level) شما در سرور:37
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):در همه فکشن ها بودم ودر مدیک و خبر نگاری لیدر بودم و ....
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری mechanic 
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):زیرا بنده بسیار در سرور انلاین هستم و از پس مدیریت این قکشن بر میام

لینک به دیدگاه

توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):در همه فکشن ها بودم ودر مدیک و خبر نگاری لیدر بودم و ....
6eo_mta-screen_2019-02-05_21-11-01_thumb

رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری mechanic 
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):زیرا بنده بسیار در سرور انلاین هستم و از پس مدیریت این قکشن بر میام

ویرایش شده توسط _HeCToR_
عکس از f1 نزاشتم
لینک به دیدگاه

1

نام شما در بازی: LiNuX
سطح (Level) شما در سرور: 38
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): همه ی فکشن ها تجربه داشتم و
mta_screen_2019_01_25_13_15_05.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): leaderi mechanic
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): به سرور کمک کنم و به این رنک علاقه دارم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله 100%

ویرایش شده توسط LiNuX
لینک به دیدگاه

@a_m_i_r_sl درخواست شما رد شد!
فکشن مورد نظر دارای لیدر است!

لینک به دیدگاه

برای ارسال پست، برای رنک Event Master در سرور ایران ام‌تی‌ای فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "پاسخ به این موضوع" در همین تاپیک برای ما ارسال کنید.

نام واقعی شما
:
نام شما در بازی:
سن شما:
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید):
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟
سطح (Level) شما در سرور:
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است):
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟

پست‌های شما باید مطابق قوانین انجمن باشد.
Level شما باید بالای 30 باشد.
صلاحیت شما توسط تیم مدیریتی بررسی خواهد شد و نتیجه بررسی از طریق همین تاپیک و داخل سرور اعلام خواهد شد.
برای اطلاعات بیشتر به کانال
تلگرام مراجعه کنید!

لینک به دیدگاه

نام واقعی شما:امیر
نام شما در بازی:_Ranger_
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید):روزانه 6 یا 7 ساعت انلاین ام و 8 ساعت sleep
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟اصلا مگر اینکه برق بره
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟10 الی 15 ثانیه
سطح (Level) شما در سرور:38
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):همه فکشن ها حضور داشتم + لیدر مدیک نیوز ریپورتر مافیا و اکنون لیدر مدیک  و هلپر هستم
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta_screen_2019_02_05_22_43_29.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است):ادمی هستم علاقه به کارهای مدیریتی دارم
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله کاملا

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۸/۲۳ در 19:52، Parsa_AvengeR گفته است :

برای عضویت در تیم استف ایران ام‌تی‌ای فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "پاسخ به این موضوع" در همین تاپیک برای ما ارسال کنید.

نام شما در بازی
:
سن شما:
سطح (Level) شما در سرور:
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟

برای عضویت در تیم استف ایران ام‌تی‌ای فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "پاسخ به این موضوع" در همین تاپیک برای ما ارسال کنید.

نام شما در بازی
:sirmehdi
سطح (Level) شما در سرور:5
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):بند در فکشن نبودم
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):چشم
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):هلپری 
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): بنده تایمم بالاس و اخلاق مناسبی دارم و هیچ بی احترامی نمیکنم و همیشه هم هستم و میتوانم به تمام کسانیکه کمک بخواهند کمک مربوطه را انجام دهم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بلع

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Parsa_AvengeR گفته است :

نام واقعی شما:رضا
نام شما در بازی:BlOoDTHIrsTY
سن شما:21
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید): تایم انلاینی بالا دارم صبح تا شب
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟ خیر  فیکسم بدون لگ
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟بله سیستم بالایی بر خوردارم
سطح (Level) شما در سرور:40
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):تمامی فکشن ها   بیشتر سابلیدر فکشن ها و لیدر بوده ام   ورنک هلپر هم داشته ام
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):eebi_mta-screen_2019-02-05_22-52-05.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است): سابقه خوبی در سرور دارم توانایی و تایم عالی برای اینکار دارم
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله 100 درصد

لینک به دیدگاه

نام واقعی شما:Benyamin
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید): 24 هستم 1 ساعت Sleep
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟0
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟بله  Ram System 64 
سطح (Level) شما در سرور:33
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Leadere Yakuza Family 
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s8.picofile.com/file/8351373184/mta_screen_2019_02_05_23_05_55.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است): در همه مافیا فکشن ها بودم و سابقه بسیار دارم
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله 100%

لینک به دیدگاه

نام واقعی شما: محمد مهدی
نام شما در بازی: Loki
سن شما: 15
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید): 8 ساعت
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟ خیلی کم مگر اینکه برق برود وگرنه صفر
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟عالی بدون هیچ گونه لگی
سطح (Level) شما در سرور: 33
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): لیدر Fury ، رنک 2 FBI , لیدر Azeroth ، رنک 2 Medic
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)mta_screen_2019_02_05_23_14_30.jpg
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است): با حوصله و با ادب و جدیی هستم و بر قوانین پایبندم.
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله

لینک به دیدگاه

نام واقعی شما:امین
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید):همیشه هستم و فکر کنم اینو ادیمن ها هم تایید کنند
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟تقریبا 0
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟10 تا نهایت 15 سانیه
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): بنده در تمام فکشن ها بوده ام و لیدر nr va mecik  هم بوده ام و سابقه خراب کردن اونت هم ندارم و هم اکنون نیز هلپر هستم
6eo_mta-screen_2019-02-05_21-11-01_thumb

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است):ادمی هستم که به سرور اهمیت زیادی میدم
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله کاملا

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:BlOoDTHIrsTY
سن شما:21
سطح (Level) شما در سرور:40
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): همه فکشن ها لیدر و یا ساب لیدر بودم 
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):eebi_mta-screen_2019-02-05_22-52-05.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): هلپر
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):  دوست دارم به سرور کمک کنم 

لینک به دیدگاه

نام واقعی شما:رامین
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید):7ساعت از عصر تا شب
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟0/100
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟سریع
سطح (Level) شما در سرور:36
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):همه یه فکشن ها
mta_screen_2019_02_06_02_14_42.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است):1000/100

• Like 1
لینک به دیدگاه

نام واقعی شما: Mohammad Mahdy
نام شما در بازی: peerage
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید):5الا 6
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟ تقریبا 0  بستگی به شرکت اینترنتی داره.
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟ بله سریع کانکت میشود .
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): Ng .  Leader PD . Helper[2]

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است): بازی های مختلفی از جمله GTAV را تجربه کردم و با سبک هایی از Mission ها اشنا هستم.
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله

mta-screen_2019-02-06_16-04-05.png

ویرایش شده توسط peerage9
لینک به دیدگاه

نام واقعی شما: Behrooz
نام شما در بازی: _PunisheR_
سن شما: 16
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید): 5 الی 6 ساعت  و 2 ساعت Sleep
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟ 0 درصد میباشد مگر اینکه شرکت اینترنت مشکلی داشته باشه
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟ سیستمی هست که MTA رو بکشه و حدود 20 الی 30 ثانیه به سرور Connect میشوم
سطح (Level) شما در سرور: 42
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): در همه فکشن ها حضور داشتم حتی لیدری تمام فکشن ها و 3 یا 4 بار سابقه هلپری
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta_screen_2019_01_17_11_42_29_1_.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است): خلاقیت بالایی دارم در درست کردن اونت و میتونم از اون بازی هایی که پلی دادم رو در ام تی ای به طور اونت اجرا کنم و سابقه درست کردن اونت پارکور را داشتم و میتونم اونت ها را به طوری دقیق  مدیریت کنم و در ساخت اونت خلاقیت زیادی دارم
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله 100%

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: _AmiR_
سن شما: 17
سطح (Level) شما در سرور: 24
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):  all fatcion
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): Leader Mechanic
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): من چون سابقه حضور تو فکشن و وارد بودن در تیون و در اصل مدیریت خوب..
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بـــــــــــــلـــــــــــــــــه

لینک به دیدگاه

نام واقعی شما: Esmaeil
نام شما در بازی: SilenCeR
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید): 8 تا 9 ساعت
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟ %0
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟ 2Min Ta Load Shodan Sv Mikeshe
سطح (Level) شما در سرور: 37
http://s8.picofile.com/file/8351454984/mta_screen_2019_02_06_18_06_37.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است): خونگرم , تمامی ایونتامم نظم خاص خودشو داشته
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ YeS of course

• Like 1
لینک به دیدگاه

نام واقعی شما:Hamid
نام شما در بازی:Dynamo
سن شما:27
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید):12 ساعت
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟0
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟30 ثانیه
سطح (Level) شما در سرور:25
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):قبلا Head Helper و Admin بودم و لیدر همه فکشنا ام بودم
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):fj4i_mta-screen_2019-02-06_20-58-34.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است):تجربه بالایی دارم

ویرایش شده توسط Dynamo
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

نام واقعی شما: amir
نام شما در بازی: AmirHayula
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید): 4 & 5 az saat 3 be baad  
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟ crash nmikhorm ping am hamishe 9 ast
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟ bale system khobi darm sari load mishe
سطح (Level) شما در سرور: 25
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): leader yakuza va dar hame mafia ha boodm
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):  http://s8.picofile.com/file/8351544292/photo_2019_02_07_14_18_58.jpg
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است):  khoob
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ bale

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: SilenCeR
سطح (Level) شما در سرور: 37
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): تو تمام اقلیت های معمولی , نظامی و گروه های مافیایی سابقه دارم
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)mta_screen_2019_02_06_18_06_37.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): لیدر اقلیت نظامی F.B.I
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید)تایم پلی بالایی نسبت به لیدر قبلی دارم , مقرراتی , و هدفم سر و سامون دادن به F.B.I دلیلشم هم عدم فعالیت لیدر

• Like 4
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:HuGo
سطح (Level) شما در سرور:24
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Ng بودم Medic بودم Ng بودم مافیا نرفتم ولی لام تا کامه قوانین وار و مافیا رو بلدم
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta-screen_2019-02-10_01-53-53.thumb.png.9c59ea9d4cdaeee60c0fca6809c3f956.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری Fury یا هر مافیای که بدون لیدر مانده
 خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):چون تسلط بسیار بسیار کامل دارم رو مافیا تو مافیا نبودم ولی از زبان مادریم قوانینش رو بیشتر بلدم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟100% شک نکن

• Haha 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۱/۷ در 14:49، DarcyElioT گفته است :

با سلام خدمت شما

تمام در خواست هایه هلپری به دلیل پر بودن اسلات رد شد ! !

تمام درخواست هایه لیدری مکانیک نیز به دلیل داشتن لیدر رد میشود!

و بقیه درخواست هایه لیدری نیز توسط
@Parsa_AvengeR

رسیدگی خواهد شد

روش خوش

روز*

• Haha 1
لینک به دیدگاه

توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): all faction
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): Helper
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): سابقه کمک دادن به پلیر های لوو لول دارم و فکر میکنم بتونم هلپری خوبی شم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، _YASER_ گفته است :

توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): all faction
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): Helper
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): سابقه کمک دادن به پلیر های لوو لول دارم و فکر میکنم بتونم هلپری خوبی شم

mta-screen_2019-02-11_12-51-28.png

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: مبین
سن شما:  15
سطح (Level) شما در سرور: 38
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): من سابقه ی همه ی فکشن هارو داشتم و سابقه ی لیدری خیلی داشتم : Leader : مدیک و خبرنگار و دارک سینتس و یاکوزا ممبری هم همه  ی فکشن هارو دارم !
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)mta_screen_2019_02_12_19_09_26.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): لیدری NG
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): من یک بچه خوبی هستم به لیدری علاقه دارم مخصوصا به لیدری Dp 

• Like 6
لینک به دیدگاه

سطح (Level) شما در سرور:33
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Leader Yakuza Family Mechanic Sub Leader All Faction
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s8.picofile.com/file/8352048600/mta_screen_2019_02_12_21_32_10.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):Leadery NG
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): با کسی در سرور  مشکل ندارم در سرور بسیار سابقه خوبی دارم !

لینک به دیدگاه

توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):همه یه فکشن ها
http://s8.picofile.com/file/8352049276/mta_screen_2019_02_12_21_39_06.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):Leader Medic
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):سابقه توانایی

لینک به دیدگاه

mta_screen_2019_02_12_21_39_06.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):Leader Medic
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):سابقه توانایی

• Like 3
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Dynamo
سن شما:27
سطح (Level) شما در سرور:26
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):قبلا Head Helper و Admin بودم - همه فکشن ها لیدر بودم
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):2mph_mta-screen_2019-02-12_21-41-12.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):National Guard
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):داشتن سابقه

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:TahaKhan
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):گارد ملی رنک 5
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta_screen_2019_02_12_19_33_47.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدر گارد ملی 
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):بدلیل حضور 3 ماه در گارد ملی و 2ماه ساب لیدری در گارد ملی و علاقه شدید به این اقلیت 

• Like 15
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن