رفتن به مطلب

فرم درخواست عضویت در تیم لیدری

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:mr_ali
سن شما:19
سطح (Level) شما در سرور:28
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):همه فکشن ها بودم | ساب لیدر مدیک و لیدری فیوری ...
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):

رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری  مدیک
 خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):فردی خونسرد و در کار جدی مدیک رو خوب جمع کردیم با ranger نمیخواهم بچه ها کیک شن زحمت کشیدیم.
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟100% الانم sub هستم تو مدیک

• Like 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

نام شما در بازی:GentelMan
سن شما:15
سطح (Level) شما در سرور:22
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):All Joz NG | PD | Mechanic
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):7od0pm90o211.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری مدیک
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):سابقه ی لیدری DarkSanits رو داشتم و می توانم که مدیک رو بچرخونم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله

بنده در تلگرام برای عوض کردن اسمم در forum به Parsa_AvengeR گفتم ولی ایشون هنوز عوض نکردن لطفا درخواست رو قبول کنید و بخاطر اسم رد نکنید.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Mr_ali گفته است :

نام شما در بازی:mr_ali
سن شما:19
سطح (Level) شما در سرور:28
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):همه فکشن ها بودم | ساب لیدر مدیک و لیدری فیوری ...

رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری  مدیک
 خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):فردی خونسرد و در کار جدی مدیک رو خوب جمع کردیم با ranger نمیخواهم بچه ها کیک شن زحمت کشیدیم.
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟100% الانم sub هستم تو مدیک

20190212_215415.jpg

• Like 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: keyhamz
سن شما: 20
سطح (Level) شما در سرور: 19
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): sub leader mafia. fbi rank 2
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta-screen_2019-02-12_22-04-06.thumb.png.98d2ea29a144ac36c7237c22b4ca5d21.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): لیدر NG
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): چون همه قوانینو بلدم کامل و همیشه حتی صبح ها هم آنلاین هستم

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:meysam_mltft
سن شما:18.19
سطح (Level) شما در سرور:44
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): 4 ماه لیدر pd  2  ماه هلپر  و مافیا ها ..
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): لیدری NG 
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): به دلیل اینکه سابقه لیدری دپارتمنت را داشتم و مهارت کنترل فکشن را دارم 

• Like 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازیMashty
سن شما19
سطح (Level) شما در سرورlvl 33
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن)8 ماه لیدری گارد ملی و 5 ماه رنک 5 اداره پلیس و ساب لیدر
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)mta-screen_2019-02-12_22-11-49.thumb.png.0156e9e178e7b25dac155932194dbb5a.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی)واس لیدری گارد ملی
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید)چون توو اون زمانی که لیدر بودم فکشنو خوب اداره میکردمو به این فکشن علاقه دارم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله

• Like 15
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Loki
سطح (Level) شما در سرور:34
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):FBI va Medic Rank 2 va Mafia Fury va Azeroth Leader
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s8.picofile.com/file/8352054234/mta_screen_2019_02_12_22_28_36.jpg
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):Leader Medic
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):فردی جدی و خون سرد هستم و با کسی شوخی ندارم

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:meysam_mltft
سن شما:18.19
سطح (Level) شما در سرور:44
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): 4 ماه لیدر pd  2  ماه هلپر  و مافیا ها ..
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):veu3_mta-screen_2019-02-12_22-06-47.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): لیدری NG 
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): به دلیل اینکه سابقه لیدری دپارتمنت را داشتم و مهارت کنترل فکشن را دارم 

• Like 4
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:HuGo
سطح (Level) شما در سرور:24
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):الان در حال حاظر civillian هستم و تجربه بسیار کاملللللللل دارم رو مدیک 3بار مدیک بودم با رنک های بالا
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدر مدیک
 خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):زیرا تسلط کامل روی این اقلیت دارم
 آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟100%

mta-screen_2019-02-10_01-53-53.png

• Haha 3
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: SilenCeR
سن شما: 18
سطح (Level) شما در سرور: 37
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): All
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)mta_screen_2019_02_13_21_20_55.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): Leaderi MediC
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): Not Bad
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ Y

• Like 5
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:david villa
سن شما:18
سطح (Level) شما در سرور:19
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):ساب لیدری school و رنک 1 مافیای azeroth
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s8.picofile.com/file/8352200592/mta_screen_2019_02_14_09_51_08.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری azeroth
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):احساس میکنم میتونم به این مافیا کمک کنم و بهترین مافیا رو بسازم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله کاملا

لینک به دیدگاه

درخواست‌های لیدری بررسی شد!

@meysam درخواست شما برای فکشن NG قبول شد ... اماده تست باشین . ( درخواست اول)

@Mashty درخواست شما برای فکشن NG قبول شد ... اماده تست باشین .( درخواست دوم)

@Mr_ali  درخواست شما برای فکشن Medic قبول شد اماده تست باشین.

@alirezavilla درخواست شما برای مافیا Azeroth قبول شد اماده تست باشین.

لینک به دیدگاه

سطح (Level) شما در سرور:25
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Medic بودم NG بودم Schol بودم و در حال حاظر Civillian هستم
 عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta-screen_2019-02-14_12-56-19.thumb.png.4f3a6a81e5a647d23e0f532f16ae7916.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری Fury یا هرکدوم مافیا  که لیدر ندارن
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):مافیا نبودم ولی گانری بسیار قوی دارم و مهم تر از این ها قوانین فوللللل لم
 آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟100% شک نکن

لینک به دیدگاه

توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): sub leader mafia. fbi rank 2
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta-screen_2019-02-14_13-39-59.thumb.png.1478959481273249712220c31b5242df.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): چون همیشه انلاین ام و قوانین دپارتمنت رو کامل بلدم  

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Keyhanmz گفته است :

عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta-screen_2019-02-14_13-39-59.thumb.png.1478959481273249712220c31b5242df.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): چون همیشه انلاین ام و قوانین دپارتمنت رو کامل بلدم  

Wrong. Fek kardam demote shodan ishon chon ye acc fake jashun post gzashte budan

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، TurBOo گفته است :

درخواست‌های لیدری بررسی شد!

@meysam درخواست شما برای فکشن NG قبول شد ... اماده تست باشین . ( درخواست اول)

@Mashty درخواست شما برای فکشن NG قبول شد ... اماده تست باشین .( درخواست دوم)

@Mr_ali  درخواست شما برای فکشن Medic قبول شد اماده تست باشین.

@alirezavilla درخواست شما برای مافیا Azeroth قبول شد اماده تست باشین.

بقیه پست ها چی؟؟؟

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Loki
سن شما:15
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):FBI va Medic Rank 2 va Mafia Fury va Azeroth Leader
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s8.picofile.com/file/8352054234/mta_screen_2019_02_12_22_28_36.jpg
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):هلپری
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):فردی جدی و خون سرد هستم و با کسی شوخی ندارم ( زیرا میتونم به افرادی که مشکل دارن کمک کنم)

• Haha 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: ErfaN_VaZiri
سن شما: 17
سطح (Level) شما در سرور: 12
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): Medic Rank 2 | teacher Rank 2
mta_screen_2019_02_15_15_45_31.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): لیدری مکانیک
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): چون چندین بار سعی کردم تا در این فکشن باشم و نشد و عاشق این فکشنم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله

لینک به دیدگاه

نام واقعی شما:sajad 
نام شما در بازی: speed demon
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید):6,7
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟15%
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟سریع 
سطح (Level) شما در سرور:فکر میکنم 1چون تازه اومدم
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): من تو mta تازه اومدم اما تا دوماه پیش تو سمپ اونر بودم و سرور داشتم  اما متأسفانه به سرورم اتک زدن و بستم سرورو.  و ادمین ۶ تهران گیمینگ و ادمین ۵ جوکر بودم.(در سرور تهران و چوکر گیمینگ تا ادمین 3بیشتر اجازه فروش نیست و باید با مهارت به دستش اورد) دز فکشن های gang هم لیدر بودم طی شیش سال سمپ پلی دادن 
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است): چون قدیم هم تو سمپ بودم ایده های جالبی  در سر دارم 
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله 
با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:ErfaN_VaZiri
سن شما:17
سطح (Level) شما در سرور:12
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): school rank 2 va medic rank 2

رmta_screen_2019_02_15_15_45_31.pngرنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):leader mafia azerooth
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):چون به گانری علاقه دارم و همه فکشن ها تکمیل هستند
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:ErfaN_VaZiri
سن شما:17
سطح (Level) شما در سرور:12
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): school rank 2 va medic rank 2

رmta_screen_2019_02_15_15_45_31.pngرنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):leader mafia fury
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):چون به گانری علاقه دارم و همه فکشن ها تکمیل هستند
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله

لینک به دیدگاه

سطح (Level) شما در سرور:25
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Medic بودم NG بودم Schol بودم و در حال حاظر Civillian هستم
 عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta-screen_2019-02-14_12-56-19.thumb.png.4f3a6a81e5a647d23e0f532f16ae7916.png
 رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):لیدری Fury یا هرکدوم مافیا  که لیدر ندارن
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):مافیا نبودم ولی گانری بسیار قوی دارم و مهم تر از این ها قوانین فوللللل لم
 آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟100% شک نکن

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: Vlad
سطح (Level) شما در سرور: 32
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): NG
mta_screen_2019_02_16_17_36_22.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): Leader Fury
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): فکر میکنم توانایش رو دارم.

• Like 3
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:a_m_i_r_sl
سطح (Level) شما در سرور:13
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):rank 3 medic_khabar negar_mafiya_school
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):leader fury va leader mechanic
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):احساس میکنم توانایی شو دارم و علاقه زیادی به این کار دارم

mta-screen_2019-02-17_21-27-41.png

• Haha 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:GentelMan
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):All Joz PD | NG | Mechanic | Avengers | Fms | Yakuza
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):0td80ivluhcv.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):Leader Of Fury Family
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):لیدر مافیا DarkSaints Family و حالا هم می خوام که لیدر Fury Family بشم و جون لیدر بودم فکر نکنم نیازی به توضیح باشد.

• Like 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: SilenCeR
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): سابقه حضور تو همه اقلیت های نظامی  معمولی و گروه های مافیای دارم
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)mta_screen_2019_02_18_08_44_15.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): هلپری
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): چن باری قبلا هم گزاشتم ولی نمد چرا رد شد از نظر خودم شرایطشو دارم و فک کنم دیشب یه اسلاتم خالی شد باز بستگی به دید استف داره

• Like 3
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:AlirezaPlus
سن شما:16
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):rank2fbi / rank3medic va...
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):mta-screen_2019-02-18_18-54-30.thumb.png.94e69618275478f1c8ead422f041115e.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):هلپری
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):من کل روز تو سرورم و چون واقعا علاقه ی شدیدی به آموزش دادن پلیر های عزیز ایران ام تی ای دارم مخصوصا (New Players) اگر تیم استف بخواهند ایشاالله هلپری فوق العاده خود را به اعضای استف ثابت میکنم.
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله کامل کامل

• Like 2
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:ali_Shadow
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):ng medic fbi pd fury
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):

رmta-screen_2019-01-17_20-36-36.pngنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):leader azerooth
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):چون لیدر مربوطه میخوا لفت بده و میخوام جایگزینش بشم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟
  بله

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:  (sardar)
سن شما: 19
سطح (Level) شما در سرور: 15

توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): اداره اموزش _ azeroth

mta-screen_2019-02-19_15-56-58.thumb.png.e7298c7f23cba9a9d7a2b5ec3be3cd93.png

رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): لیدری azeroth

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): چون این فکشن رو دوست دارم و نمیخوام دوستام کیک بشن ...

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): اداره اموزش _ azeroth

خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): چون این فکشن رو دوست دارم و نمیخوام دوستام کیک بشن ...

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، sardar گفته است :

منصرف شدم ممنون .

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: MoToRi
سن شما: 27
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): تجربه و توانایی ادراه فکشن school  رنک : Sub leader 
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats)mta_screen_2019_02_20_02_43_44.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): لیدری School
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): تجربه و سابقه ساب لیدری این فکشن رو داشتم و توانایی ادراه فکشن school رو دارم

• Confused 1
لینک به دیدگاه

نام واقعی شما: مهرشاد
نام شما در بازی: PoiSoN
سن شما: 17
روزانه چند ساعت در سرور آنلاین (بدون احتساب Sleep,AFK) هستید (معمولاً چه ساعت‌هایی آنلاین هستید): 16-18
احتمال Time Out یا Crash خوردن بازی شما در طول روز چقدر است؟ 3%
سیستم شما در اجرای بازی چگونه عمل می‌کند (سریع Connect و Load می‌شود یا...)؟ 30Sc
سطح (Level) شما در سرور: 22
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): Leader Fury - All Mafia - sub NR
mta_screen_2019_02_20_20_56_42.png
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید-خلاقیت شما در زمینه ساخت Eventهای متنوع در چه سطحی است): یه ایده هایی دارم که پلیر ها تو خواب ام ندیدن !
آیا قوانین سرور را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ بله

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Diamon
سن شما:14
سطح (Level) شما در سرور:15
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):dar mafia rank 1 leader estefa dad va medic rank 2 bodam _Ranger_ estefa dad va ahan dar medic rank 1 hastam ba 1meeting
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):leaderimedic
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):man chand roz e ke leaderemon play nemide goftam ke age estefa dade man leader sham (agar morkhasi gerefte ke hichi velesh kon)
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟bale

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Diamon
سن شما:14
سطح (Level) شما در سرور:15
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):man dar mafia bodam leader estefa dad va dar medic rank 2 bodam alan dobare omadam medic rank 1 am agar ke leader morkhasi gerefte ke hichi agar nagerefte leaderi medic
ulyb_mta-screen_2019-02-24_15-05-36.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):leaderi medic
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):mikhastam ke agar leader morkhasi nagerefte  chon chand roz onlin nabode leader medic ro bar ohde begiram
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟bale

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:Police
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):Leadere Yakuza Family : Benyamin 
عکس جدید از قسمت Stats (از F1 بخش Stats):http://s9.picofile.com/file/8353377592/mta_screen_2019_02_25_17_46_27.png
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):Leadere FMS
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):لیدر کامل با تجربه   هستم
آیا قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟بله 100%

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی:ali_shadow
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن):ng  R3.fbi.pd.medic

mta-screen_2019-02-25_18-10-37.thumb.png.109a14b7b6a858b059e648cb8e69a627.pngرنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی):leader mafia azerooth
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید):به نظر خودم میتوانم فکشن را به خوبی اداره کنم

لینک به دیدگاه

نام شما در بازی: Zanjiri
سن شما: 12
توضیحات مختصر در رابطه با تجربیات و سابقه شما در سرور و فکشن‌های مختلف (رنک شما، نام فکشن): داخل همه مافیا ها بودم  2 سال  . 4 بار لیدر بقیه ممبر
61jf_photo_2019-02-25_18-17-28.jpg
رنک مورد نظر شما (لیدری فکشن X، هلپری، ادمینی): Leader Fms
خودتان را به طور مختصر توصیف کنید (چرا این رنک را برای خود مناسب می‌دانید): 1 سال سابقه لیدری مافیا

لینک به دیدگاه

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن