رفتن به مطلب

فحاشی

Multi-146

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:DeatH_OFF
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:AMIR140
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):LVL 34
توضیحات شکایت: سلام ایشان تو چت کلن به من فحاشی کرده چرا بن نمیشه دلیل 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s6.picofile.com/file/8377702368/AMIR140.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام از ادمین محترم میشه لطفا پیگیری کنید   http://s7.picofile.com/file/8377702800/AMIR140_.png      @DarcyElioT

لینک به دیدگاه

@DeatH_OFF با ممبر AMIR140 برخورد خواهد شد با تشکر از شما 

Leader:MaSteR_AmiR

لینک به دیدگاه

@DarcyElioT

من فحاشی کردم درسته ولی شکایت فکشن به لیدر ربط داره نه به فروم من قبلا دیدم این پارتی بازی رو الانم میبینم الانم لیدر رو مجبور کردی که FW بده که اصلا واسم مهم نیست 

و حتی @NIGHT_ELF

هم شاهده که من داشتم پیش خودش ماشینم رو Tune میکردم که ماشین فکشن رو اتیش زد و اورد پیش ماشین من الانم میگم اصلا واسم مهم نیست این FW چرا چون  من خیلی وقته که دارم بازی میکنم و از زمانی که بازی کردم همش پارتی بازی بوده الانم میگم این شکایت پارتی بازی بوده چرا چون لیدر رو مجبور کردی که FW بده چون شکایت از هم فکشنی باید به لیدر بگی ولی ایشون رو مجبور کردید که به من FW بده 

با تشکر از لیدر محترم @MaSteR_AmiR

با تشکر از ادمین محترم@DarcyElioT

لینک به دیدگاه

و ادمین @DarcyElioT

این رو بگم که این کسی که الام از من شکایت کرده خودش ۱۰۰۰۰ شکایت ازش شد ولی Name عوض کرده که قبلش MaMaD_CSS بوده هرچند که فکر نمیکنم زیاد مهم باشه واسه شماها چون پارتش خیلی کلفته ما هم که از سال ۲۰۱۷ داریم بازی میکنم کلا کسی رو نمیشناسم و الان میگم که اصلا واسم مهم نیس این FW

لینک به دیدگاه

جالبه از کی تا حالا از هم فکشنی میان تو فروم شکایت پلیر میزنن ؟ طرف ادعای لول بالایی میکنه اما شعور قوانین رو نداره . خیلی جالبه .... خیلییییی
قوانین عوض شده ؟
@Amir140 @DarcyElioT @MaSteR_AmiR @DeatH_OFF

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MrCaSTieL گفته است :

جالبه از کی تا حالا از هم فکشنی میان تو فروم شکایت پلیر میزنن ؟ طرف ادعای لول بالایی میکنه اما شعور قوانین رو نداره . خیلی جالبه .... خیلییییی
قوانین عوض شده ؟
@Amir140 @DarcyElioT @MaSteR_AmiR @DeatH_OFF

جالبیش اینجاس ادمینا قوانین میزارن خودشون درجا عوضش میکنن😐😂🤦‍♂️

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Amir140 گفته است :

جالبیش اینجاس ادمینا قوانین میزارن خودشون درجا عوضش میکنن😐😂🤦‍♂️

الان توی این شرایط به لیدرتون هم کال دادم گفتم باید اونی که از هم فکشنیش ( اونم مافیا ) هم شکایت میکنه اونم تو قسمت شکایت پلیر FW بگیره طبق عدالت . حالا اگه سیستم فرق کرده و ما خبر نداریم ، خدا دانا تر است...

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، MrCaSTieL گفته است :

الان توی این شرایط به لیدرتون هم کال دادم گفتم باید اونی که از هم فکشنیش ( اونم مافیا ) هم شکایت میکنه اونم تو قسمت شکایت پلیر FW بگیره طبق عدالت . حالا اگه سیستم فرق کرده و ما خبر نداریم ، خدا دانا تر است...

اره عزیزم قانون طبیعت همینه و البته اینو هم بگم که پارتی داشته باشی کلا همه جا سری این که فقط ی بازیه 

من از همین MaMaD_CSS که الان اسمش رو عوض کرده و رفیقش شکایت کردم فحاشی توش بود

Attacking Civilian توش بوده ولی به خاطر پارتی بازی شکایتم به دلیل شکایت از دو نفر رد شد ولی چند روز پیش یکی از سه نفر همزمان شکایت کرد شکایتش قبول شد و با پلیر ها هم برخورد شد🙂

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Amir140 گفته است :

اره عزیزم قانون طبیعت همینه و البته اینو هم بگم که پارتی داشته باشی کلا همه جا سری این که فقط ی بازیه 

من از همین MaMaD_CSS که الان اسمش رو عوض کرده و رفیقش شکایت کردم فحاشی توش بود

Attacking Civilian توش بوده ولی به خاطر پارتی بازی شکایتم به دلیل شکایت از دو نفر رد شد ولی چند روز پیش یکی از سه نفر همزمان شکایت کرد شکایتش قبول شد و با پلیر ها هم برخورد شد🙂

برادر همین اقای Death off و tsco1  که قبلا اسمشون سی اس اس و فورتنایت بود لینک ویدیو رو میزارم که ببینید فحاشی میکنن و میگن اس اس فروم هیچ غلطی نمیکنه و فحش خواهر مادر میدن . بنده خدا چون سواد تایپ و شکایت نداشتن الان یکم پیشرفت کردن شکایت ثبت میکنن. طرف با دهن کجی میگفت فروم هیچ غلطی نمیتونه بکنه... خخ

@DarcyElioT

http://uupload.ir/view/q6aq_fortnitecss.mp4/
http://uupload.ir/view/c5ig_2019-10-22_01-31-34.zip/

سوابق افراد در بالا قابل مشاهده است.

ویرایش شده توسط MrCaSTieL
tag
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MrCaSTieL گفته است :

برادر همین اقای Death off و tsco1  که قبلا اسمشون سی اس اس و فورتنایت بود لینک ویدیو رو میزارم که ببینید فحاشی میکنن و میگن اس اس فروم هیچ غلطی نمیکنه و فحش خواهر مادر میدن . بنده خدا چون سواد تایپ و شکایت نداشتن الان یکم پیشرفت کردن شکایت ثبت میکنن. طرف با دهن کجی میگفت فروم هیچ غلطی نمیتونه بکنه... خخ

@DarcyElioT

http://uupload.ir/view/q6aq_fortnitecss.mp4/
http://uupload.ir/view/c5ig_2019-10-22_01-31-34.zip/

سوابق افراد در بالا قابل مشاهده است.

به ما ک میرسه بن و FW و FP و همه این چیزا با همه

ولی واسه اینا هیچی نداره اینا با خیال راحت میتونن فحش بدن و ماشین های بقیه رو بترکونن و DM و خیلی چیزای دیگه .... ولی ما نمیتونیم

ویرایش شده توسط Amir140
لینک به دیدگاه

*در صورتی که درگیری لفظی داخل فکشن بوجود آمد، بدون ادامه دادن بحث، این موضوع را با لیدر در میان بگذارید و مشکل را حل کنید.

فقط جهت اطلاع

ویرایش شده توسط WrS_Aghil
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، WrS_Aghil گفته است :

*در صورتی که درگیری لفظی داخل فکشن بوجود آمد، بدون ادامه دادن بحث، این موضوع را با لیدر در میان بگذارید و مشکل را حل کنید.

فقط جهت اطلاع

افرین اینم قوانین که دوست عزیزم زحمتشو کشیده فرستاده  خیلی ممنون

من فحاشی کردم درست ولی FW رو به زور دادن به من در صورتی که به دوتامون باید میدادم من چند وقت پیش از همین اقلا و رفیقش شکایت کردم شکاینم به دلیل شکایت از دو نفر رد شد

لینک به دیدگاه

چه جالب نمیدونستم شکایت از هم فکشنیم مجاز شده !

اگه قانون عوض شده به ماهم بگین @DarcyElioT @MaSteR_AmiR 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، MaSteR_AmiR گفته است :

@DeatH_OFF با ممبر AMIR140 برخورد خواهد شد با تشکر از شما 

Leader:MaSteR_AmiR

شکایت از هم فکشنی خودش Fw داره...

• Haha 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، farhad1234 گفته است :

چه جالب نمیدونستم شکایت از هم فکشنیم مجاز شده !

اگه قانون عوض شده به ماهم بگین @DarcyElioT @MaSteR_AmiR 

به خدا منم در عجبم که چرا FW رو به من دادن در اصل باید AV بدن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، RudE_AmiN گفته است :

شکایت از هم فکشنی خودش Fw داره...

اره توی قوانین هم نوشته که باید به لیدر فکشن اطلاع بدیم و این مشکل رو بر طرف کنه ولی فروم شکایت کرده و به جای AV به من FW دادن و باید به @DeatH_OFF FW بدن

و ادمین @DarcyElioT قوانین رو زیر سوال بردن و زیر پا گذاشتن

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Amir140 گفته است :

اره توی قوانین هم نوشته که باید به لیدر فکشن اطلاع بدیم و این مشکل رو بر طرف کنه ولی فروم شکایت کرده و به جای AV به من FW دادن و باید به @DeatH_OFF FW بدن

و ادمین @DarcyElioT قوانین رو زیر سوال بردن و زیر پا گذاشتن

الان ادمین @DarcyElioT 100% سر این حرف من ۵ روز من رو بن کردن دلیل تبلیغ تیم اسپیک در صورتی که ی ادمین اومد پیش مم و گفت که بار اخرت باشه چون من تا الان هیچ تبلیغ نکردم جالبیش اینجاس همه بار اول کیک میشن من درجا بن شدم😂😂😂

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن