رفتن به مطلب

Fw بی مورد

_MassiH_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: massih6
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: mahdi_gamer
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): فکشن مکانیک لول 22 رنک 1
توضیحات شکایت: با سلام خدمت خودت لیدر و ادمین های عزیز، من دور و بر گاراژ بودم یکی از پلیر ها امد گفت قیمت فرمون و ترمز چنده گفتم نمیدونم بیا بریم تو داخل گاراژ بهت بگم،بعدش قیمت ها رو بهش گفتم ، بعد چیزی نگفتن گفتم Tune رو میخوای منظورم یعنی اگه میخواد تو f/ بیان براش Tune کنن.بعدش پلیر Younes014 یهویی پیداش شد و گفت SS 

گفتم SS چی. میگه Tune  کردی بعدش SS رو داد به mahdi_gamer بدون اینکه حرف منو گوش کنن Fw داد. میگه مدرک اجازه Tune گرفتی من اصلا قصد  Tune نداشتم چه رسیده به خود Tune کردن
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://s6.picofile.com/file/8376821842/Fw_mahdi_gamer.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به دیدگاه

@mahdi_gamer لطفا مدارک و توضیحات خود را قرار دهید 

لینک به دیدگاه

• Supervisor

با سلام و احترام . . . . 

یکی از ممبر ها younes014 به دلیل تیون بدون اجازه و فحاشی /sms 

از شما شکایت کرد !

بنده 3 بار در میتینگ اعلام کردم که G کردن در Garge = تیون زدن !

شما گفتید اجازه گرفتم ( من سرور نبودم )  از Sub هام پرسیدم گفتن من اجازه ندادم 

در میتینگ گفتم که

اگه رنک بالا  سرور نیست  

/f میگید : اجازه تیون آیدی x

بعد اسکیرین میگیرید مشکل پیش نیاد اما کو گوش شنوا !؟

http://s6.picofile.com/file/8377220742/464015133_246700_1_.jpg

http://s7.picofile.com/file/8377220692/447819808_443626_1_.jpg

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام . . .

اقای @massih6بنده اسکرین هایی دارم که اگه رو کنم... نه تنها FW بلکه کیک و رفتن در لیست سیاه فکشن را برای شما درپی دارد

شما نه تنها Tune بدون اجازه بلکه غیرمجاز هم زدید . . .

(بماند تو میتینگ لیدر چند بارگفت) بنده 2 بار به شما اخطار دادمو شمارو نصیحت کردم

( اما کو گوشه شنوا)

این اسکرین رو هم به کسی ندادم که ساعت 2:30شب تیون میزدی گفتم تازه کاره (نووبه) عیب نداره را میوفته

http://s6.picofile.com/file/8377234726/mta_screen_2019_11_01_02_17_25.png

ولی شما دست بر نداشتین که هیچ تازه توهین هم کردید...

در 2 ساعت قبل، mahdi_gamer گفته است :

از قدیم گفتن ( خوبی نکن تا خریت نبینی)

وقتیم fwمیگیره f/ به لیدر میگه هوو....( تو اسکرین خودش مشخصه)

حالا من موندم با چه رویی اومدی شکایت کنی

خلاصه..

با این نووب بازیا به جایی نمیرسی

# نووب نباشیم

#فشار

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، younes014 گفته است :

با سلام و احترام . . .

اقای @massih6بنده اسکرین هایی دارم که اگه رو کنم... نه تنها FW بلکه کیک و رفتن در لیست سیاه فکشن را برای شما درپی دارد

شما نه تنها Tune بدون اجازه بلکه غیرمجاز هم زدید . . .

(بماند تو میتینگ لیدر چند بارگفت) بنده 2 بار به شما اخطار دادمو شمارو نصیحت کردم

( اما کو گوشه شنوا)

این اسکرین رو هم به کسی ندادم که ساعت 2:30شب تیون میزدی گفتم تازه کاره (نووبه) عیب نداره را میوفته

http://s6.picofile.com/file/8377234726/mta_screen_2019_11_01_02_17_25.png

ولی شما دست بر نداشتین که هیچ تازه توهین هم کردید...

از قدیم گفتن ( خوبی نکن تا خریت نبینی)

وقتیم fwمیگیره f/ به لیدر میگه هوو....( تو اسکرین خودش مشخصه)

حالا من موندم با چه رویی اومدی شکایت کنی

خلاصه..

با این نووب بازیا به جایی نمیرسی

# نووب نباشیم

#فشار

خب انگار ما هم باید ss ها را  رو کنیم :D

تیون زدن غیر مجاز!

واقعا خجالت داره !!

لینک به دیدگاه

با سلام اول اینکه من تو متینگ ها نبودم چرا؟ چون تازه وارد فکشن شدم  بعدش Younes014 میگی نوب خودت از تجربه خوبیات بگو از سابقت بگو بشنویم دلیل بر این نمیشه که بگیم نوب این حرفا، و فشاری در کار نیست!!

من یک حرف مهدی رو متوجه شدم گفت تیونینگ نکن بدون اجازه اوک بعدش موقع که پلیر مربوطه امد گفت قیمت این و اون چنده اون موقع ن شما  نه رنک بالاتری آنلاین بود که قیمت دست این بنده خدا بده من قیمت دادم بعد دیدمت پشت سرم واسادی گفتم تیونینگ میخوای . اگه میگفت اره من به شما میگفتم یبا ولی شما پریدی وسط گفتی تیونینگ بدون اجازه و من با شما هیچ مشکلی نداشتمو میخواستم از قبل باهات خوب باشم ولی شما بودی که فشار به خودت میووردی تا من نتونم بیام فکشن مکانیک به هر حال از قدیم گفتن معرفت مال هرکسی نیس بگذریم.

رنک بالا نبود بهش قیمت بده مجبور شدم G کنم تا قیمت بدمش ، گناه انجام دادم؟

میتونین از چنل ادمین چک کنید من تیونینگ کردم یا نه

من شکایتم از این بود که من توینینگ کردم یا نه؟ لطفا حرف بی مورد از شکایت نزنین

@DarcyElioT

ویرایش شده توسط massih6
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، massih6 گفته است :

با سلام اول اینکه من تو متینگ ها نبودم چرا؟ چون تازه وارد فکشن شدم  بعدش Younes014 میگی نوب خودت از تجربه خوبیات بگو از سابقت بگو بشنویم دلیل بر این نمیشه که بگیم نوب این حرفا، و فشاری در کار نیست!!

من یک حرف مهدی رو متوجه شدم گفت تیونینگ نکن بدون اجازه اوک بعدش موقع که پلیر مربوطه امد گفت قیمت این و اون چنده اون موقع ن شما  نه رنک بالاتری آنلاین بود که قیمت دست این بنده خدا بده من قیمت دادم بعد دیدمت پشت سرم واسادی گفتم تیونینگ میخوای . اگه میگفت اره من به شما میگفتم یبا ولی شما پریدی وسط گفتی تیونینگ بدون اجازه و من با شما هیچ مشکلی نداشتمو میخواستم از قبل باهات خوب باشم ولی شما بودی که فشار به خودت میووردی تا من نتونم بیام فکشن مکانیک به هر حال از قدیم گفتن معرفت مال هرکسی نیس بگذریم.

رنک بالا نبود بهش قیمت بده مجبور شدم G کنم تا قیمت بدمش ، گناه انجام دادم؟

میتونین از چنل ادمین چک کنید من تیونینگ کردم یا نه

من شکایتم از این بود که من توینینگ کردم یا نه؟ لطفا حرف بی مورد از شکایت نزنین

@DarcyElioT

عزیزم شما قبل این ک G کنید باید حطما در /f اعلام کنید مگر ن به این دلیل ک تیون بدون اجازه زدید مجازات خواهید شد.

ویرایش شده توسط bFc
لینک به دیدگاه

• Supervisor

اینم مدرک که بهت گفته بودم . . . . 

وقتی رنک بالا نیست /f میگی بعد اسکیرین میگیری مشکل پیش نیاد !

اسکیرین اخطار های بعد تست !

لینک به دیدگاه

@mahdi_gamer

درسته مهدی عزیز،شما فرمودی تیون نزن چون رنک 1 حق نداره اگه تو سرور رنک بالا نبود با اعلام در f/  تیون انجام میدی بعدش ببین من تیون نکردم شما اف دبل رو به دلیل تیون بدون اجازه رنک بالاتر نوشتی، من هیچ کاری ندارم تنها چیزی که من دارم میگم اینه که من تیون نکردم و حتی قصد نداشتم!! لطفا خواهش میکنم دقت کن! 

@DarcyElioT

لینک به دیدگاه

• Supervisor
در 48 دقیقه قبل، massih6 گفته است :

@mahdi_gamer

درسته مهدی عزیز،شما فرمودی تیون نزن چون رنک 1 حق نداره اگه تو سرور رنک بالا نبود با اعلام در f/  تیون انجام میدی بعدش ببین من تیون نکردم شما اف دبل رو به دلیل تیون بدون اجازه رنک بالاتر نوشتی، من هیچ کاری ندارم تنها چیزی که من دارم میگم اینه که من تیون نکردم و حتی قصد نداشتم!! لطفا خواهش میکنم دقت کن! 

@DarcyElioT

اسپم نکن ! 

تا بررسی ادمین صبور باشید . 

( حالا من هر چی بگم تو یه چیز دیگه میگی )

لینک به دیدگاه

• Supervisor
در ۱ ساعت قبل، massih6 گفته است :

@mahdi_gamer

@DarcyElioT

شما وقتی در گاراژ G باشید یعنی دارید Tune میکونید !

بنده به شما گفتم مدرک دارید که Tune نزدید  ( چت , اسکیرین از چت ها و یا اجازه گرفتن ایشون ) اما شما با

( Hooo , Chi Migi ) 

جواب دادید !

اگر مدرک دارید زیر همین پست بزارید ندارید تا بررسی ادمین صبر کنید .

ویرایش شده توسط mahdi_gamer
لینک به دیدگاه

شکایت پس گرفته شد.

با تشکر

بسته شود!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن