رفتن به مطلب

شکایت از لیدر Soiner Wolf

Exploit

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Exploit
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Soiner Wolf
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level : 11  Civilian
توضیحات شکایت: با سلام بنده از لیدر محترم Soiner Wolf شکایت دارم دلیل بر اینکه ایشون الان من 2 هفته اس در مافیای ایشون هستم و میتینگ (جلسه) را ندیده ام که بر گذار کنند و ایشون میگن من قانون بلد نیستم خب حرف رو میزاریم اونا درست میگن خب من می خوام بدونم ایشون نمیخوام میتینگ برگذار کنند پس رنک ما چگونه اپ میشود

الان بنده در خواست استفا گذاشتم ایشون منو کیک اف پی 40 کردند میگم 2 هفته تو فکشن بودم میگن بر اساس رنک کیک می کنیم میگم مشکل شماست که میتینگ نذاشتی که رنک اپ نشدیم میگه مگه اقلیت معمولیه که بزاریم خودم هر وقت بخوام میزارم بنده فقط سوالم اینه پس چطوری رنک اپ شویم ؟ هر هفته باید میتینگ باشه یعنی داخل 2 هفته باید رنک 2 بشیم بنده از ایشون شکایت دارم .
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): مدارک همین حرفا بعلاوه ی اگر نیاز باشه مدرکی بزارم داخل بازی حرفای در این مورد زده شده با لیدر که منو هم در اخر اف پی 40 کیک کردند هست .

• Like 2
  • Haha 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام خدایی که زیبایی را آفرید و زیبایی را دوست دارد

لیدر محترم بنده در مافیای شما تنها نبوده ام یعنی همیه عضو های شما تک به تک دوست من هستند اگر از انها بپرسید جواب میدهند که من 2 هفته اونجا بودم

شما بعد چطوری میگی من شنبه وارد شدم چهارشنبه استفا میدم ؟

و اینو بگم که من اصلا به حرف شما هیچ توجهی نمی کنم که میگید قانونو بلد نیستم چون خودتون نیز بلد نیستید شما اگه قانون بلد بودید و لیدر بودید

نیم ساعت قبل وار میومدید عضواتونو جمع و جور میکردید ...

اگه شما لیدر بودید مافیا رو جدی میگرفتید مافیا واسه بازی نیست تو اگه مافیاتو جدی نگیری از عضو هاتم نباید انتظاری داشته باشی ...

خب اینکه میتینگ دست لیدر هست خب مشکلی نیست ولی سوال بنده این هست که گیرم شما می خوای 1 ماه میتینگ نزاری چون دست خودته و داخل میتینگ رنک اپ میشیم تو اگه 1 ماه نزاری انتظار داری رنک آپ بشویم ؟

و این پنجمین باره که میگید مثل فیوری که قانونو بلد نبودی و 40 اف پی شدی اصلا فیوری یادم نمیاد به شما مربوط باشه فیوری لیدر داره ...

و اینکه اونجا 1 روز نیومده استفا دادم خب میدونم که 40 اف پی میشم ولی تو مافیای دارک من 2 هفته حضور داشتم ...

• Haha 1
لینک به دیدگاه

فرم شکایت به علت جلوگیری از اسپم بسته میشود
در انتظار بررسی منیجر . . . . .

لینک به دیدگاه

ایشون از لیدری Demote شدند، باتشکر ...

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن