رفتن به مطلب

لیدر با شعور

_WarFace_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:_WarFace_
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:_The_Monster_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 18 Yakuza
توضیحات شکایت:ایشون میاد رو سر من /poop منه میگمه نوش جان و میگه اینم هدیه برد تو وار
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://s6.picofile.com/file/8376298676/Screenshot_1495_.png

@SaDeGh

• Haha 8
  • Confused 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

‌Haghete Bache Bro Dars o Mashghato Benivis  _INgar Khodet Bi Shoor Nisty Khili  Bach e Hasty Midonsty

ویرایش شده توسط Katana
لینک به دیدگاه

داخل فروم هر جیزی که به شخصیت ات توهین میکنه رو میزارم و به کسی هم مربوط نیست میان تو سرور میگین خاک تو سرت و Dm میکنین!

برای مثال همین اقایه ERFAN_1381 که لیدر مافیا هست میخاد دیموت و هیچ عضوی نداره میاد فحاشی میکنه از طریق ویس و در Garaj که مکان امن سرور است به ماشین من تیر میزنه و Dm میکنه و میخنده

لطفا در انتخاب لیدر کسی رو انتخاب کنید که شایسته باشه و دیگران رو به  مسخره نگیره که بگه من لیدم کاری نمیتونی بکنی مثال لیدر BlackMass {معلم املا} میاد به من یا خیلی از کسا میگه لیدرم کاری نیمتونی بکنی انشالله لیدر های خوبی میان تو گیم و ما راحت میشویم { لیدر های با جنبه }

_WarFace_

• Haha 2
لینک به دیدگاه

تو رو چه به شکایت...
مگه فردا مدرسه نداری؟ دیکته شب یادت نره XD

@_WarFace_

• Like 5
لینک به دیدگاه

@JackSparow

تو نوب رو به چه بازی که فقط بلدی فوش میتونی بازی خودتو کنی منم بازی خودمو به تو ربطی نداره من چیکار میکنم تو سرت به کار خودت باشه پاچه خواری نکن درسته سنم کمه ولی بیشتر از تو میفهمم که فوش ندم. الان با فوش داد و تیکه انداختن فکر میکنی بزرگی ن  تو داری شخصیت خودتو نشون میدی من اصلا کاری با کسی ندارم هرکی به هم فوش بده منم جواب شو میدم! تمام

_WarFace_

• Haha 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۸/۵ در 00:03، _WarFace_ گفته است :

داخل فروم هر جیزی که به شخصیت ات توهین میکنه رو میزارم و به کسی هم مربوط نیست میان تو سرور میگین خاک تو سرت و Dm میکنین!

برای مثال همین اقایه ERFAN_1381 که لیدر مافیا هست میخاد دیموت و هیچ عضوی نداره میاد فحاشی میکنه از طریق ویس و در Garaj که مکان امن سرور است به ماشین من تیر میزنه و Dm میکنه و میخنده

لطفا در انتخاب لیدر کسی رو انتخاب کنید که شایسته باشه و دیگران رو به  مسخره نگیره که بگه من لیدم کاری نمیتونی بکنی مثال لیدر BlackMass {معلم املا} میاد به من یا خیلی از کسا میگه لیدرم کاری نیمتونی بکنی انشالله لیدر های خوبی میان تو گیم و ما راحت میشویم { لیدر های با جنبه }

_WarFace_

امیدوار بودیم 1 مهر بیاد خیلیا برن 😐 نرفتن هیچ تازه بیشترم شدن

اخه برا poop/ میای شکایت؟

بیخیال باو خداوکیلی برو پا درس و مشقت  😐

• Like 2
لینک به دیدگاه

@younes014

#دست کش

سرت تو کار خودت باشه 

#عقده  #پرسی  #حرصی  #بمالی

دستت عرق نکنه

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، _WarFace_ گفته است :

@younes014

#دست کش

سرت تو کار خودت باشه 

#عقده  #پرسی  #حرصی  #بمالی

دستت عرق نکنه

جا اینکه این همه وقت بذاری شکایت کنی و جواب بدی بهتر نبود میرفتی جدول ضرب رو حفظ میکردی ؟

بلد نباشی میشی نیاز به تلاش بیشتر ها 😐

• Like 1
  • Haha 4
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۸/۴ در 12:04، _WarFace_ گفته است :

نام شما در بازی:_WarFace_
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:_The_Monster_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 18 Yakuza
توضیحات شکایت:ایشون میاد رو سر من /poop منه میگمه نوش جان و میگه اینم هدیه برد تو وار
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://s6.picofile.com/file/8376298676/Screenshot_1495_.png

@SaDeGh

king812هستم من بااینکه هم فکشنی  هستیم میگویم خوب کاری کرده منم جای اون بودم /poopمیزدم 😆

ویرایش شده توسط king210
لینک به دیدگاه

آخرش که @TurBOo بعد دیموت شدن @TheMonster میاد مینویسه "ایشان دیگر لیدر نیستند بسته شد"

اما شما @_WarFace_ کسی که از لول 14 برای لیدری پست میذاشت و انتظار داشت که اکسپت بشه ، بیشتر با این شکایت

خودتو خراب کردی. منم چون بیکارم پست میذارم وگرنه دیوونه نیستم انرژیمو بذارم بیام تو شکایت _WarFace_ پست بذارم 😐

امیدوارم فهمیده باشی این بازی مسخره نیس که با این شکایت ها کسیو بازخواست کنن. فقط با این کار ها باعث

میشی که همه بهت بخندند.

اگه بن نبودم داخل گیم اینارو بهت میگفتم ولی رفتارت واقعا آزاردهندست.

بابت این دخالت هم عذرخواهی نیازی نیس بعدا میفهمی چقد تاثیر گذار میشه تو زندگیت نه این بازی تو RP هم این شکایت ها جایی

ندارند. سعی کن قبل از هرکاری فکر کنی.

در آخر امیدوارم هدفم و از پست گذاشتن فهمیده باشی و بعدش نری نقل قول کنی و هشتگ های بی معنی بذاری.

• Like 6
لینک به دیدگاه

اقا تورو ناموصتون ببندین تاپیکو این بچه  الکی الکی 15 تا از این لایکایه فورومی گرفت (اسمش چیه؟ ) 

عه عه با ی شکایت 15 تا لایکش رفت بالا ! الان داره از خوشحالی بال میزنه 

اونوقت شما میاید 4 ساعت ...شعر فلسفی میبافین ؟ 😂😂 

به منم بدید تولو خدا

• Haha 1
لینک به دیدگاه

انصافا هدفد ا این شکایت چیه میخوای بگی لیدر nr اومده ریده رو کلت؟😐☺️😀😀

پسر خجالت بکش برو تا معلم نیومده یه چک خوشگل بخوابونم تو  فکت!!

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

شکایت بی محتوا است 

بسته شد 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن