خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Rouzbeh

درخواست عضویت در اقلیت اداره پلیس

400 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی؟mohamadpro
  • لول / سطح شما در بازی؟12
  • تعداد رسپکت های شما: x/x
  • لینک عکس از F1 -> stats:http://s8.picofile.com/file/8314258926/mta_screen_2017_12_23_14_58_33.png
  • نام واقعی شما؟محمد مهدی
  • سن واقعی شما؟13
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! آدمی معتاد به بازی وکاملا کار بلد
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟3ساعت بیشتر
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟2ساعت
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟بله FBIیک هفته بیشتر رنک1 
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟شکایت های زیادی و الکی
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)من ار اول که به سرور آمدم به این شغل علاقه مند شدم و به علت کمک به سرور
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون من آدمی کمک کن هستم و هدف کمک به سرور را دارم
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید:7
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید:8
  • لینک عکس از skills:http://s8.picofile.com/file/8314259300/mta_screen_2017_12_23_15_02_09.png
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ لینک این قوانین
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟بله
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟بله
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟بله
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟1ساعت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

mta-screen_2017-11-23_08-39-47.thumb.png.2cf66716efaca23fbc0d0f07707f1400.png** فرم درخواست عضویت در اداره پلیس: (جلوی هر سوال پاسخ بدهید) **

• اسم شما در بازی؟mr_ali
  • تعداد رسپکت های شما:22/44
  • لینک عکس از F1 -> stats:
  • نام واقعی شما؟علی
  • سن واقعی شما؟۱۸
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!فردی خونسرد و دلنشین و در کار جدی!
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟۲ساعت
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟۲ ساعت
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟medic rang 3
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟حقوق ندادن بمدت ۴ هفته در مدیک
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)رسیدگی به بهبود فکشن پلیس
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)چون من کلا فردی قانونی هستم.
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید:۹
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید:۶
  • لینک عکس از skills:
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ بله
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ بله
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ بله
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟خیر نیستم
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟کاملا موافقم
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟البته که بله
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟۱ ساعت

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟ arsalan_0098

• لول / سطح شما در بازی؟ 7
  • تعداد رسپکت های شما:25/28
  • لینک عکس از   F1 -> stats:   yon.ir/F6l7t
  • نام واقعی شما؟ ارسلان
  • سن واقعی شما؟ 16
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! من 16 سالمه در تهران زندگی میکنم من اهل بازی های هیجانی هستم
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 5h
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟ 1h
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ آره فکشن معلمی رنک 1 دو هفته در آن فکشن بود
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟ نداشتن در آمد کافی
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) من چون میخواهم کسب درآمد کنم و کار های هیجانی رو خیلی دوست دارم
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون هم حقوق خوبی دارد هم برای من که اهل هیجانم مناسب است
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید: 8
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید: 7
  • لینک عکس از skills: mta_screen_2017_12_19_07_10_30.png
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین  بله
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ لینک این قوانین بله
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین بله همه را مطالعه کردم
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟ خیر
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟ بله حتما
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟ بله
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟ بله
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟ بله روزانه 2 ساعت

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟ Amin6649

لول / سطح شما در بازی؟10

تعداد رسپکت های شما:  8/40

لینک عکس از : http://s8.picofile.com/file/8314674018/ss.jpg

نام واقعی شما؟ reza

سن واقعی شما؟ 16

خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! آدمی خون گرم و دوست داشتنی ولی در کار جدی

در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 9

در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟ 1 2 ساعت

آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟  نداشتم

اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟ نداشتم

هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) دوست داشتن اقلیت های نظامی

چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) فکر نمی کنم 100% مطمئن هستم

به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید: 5

به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید: 5

لینک عکس از skills: همش 0 است تمرین نمیرم

آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟   بله 

آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ بله

آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ بله

آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟ خیر

آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟ بلی 

آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟ بله اگر دستور اششتباهی نباشد که موجب بیرن انداخته شدنم از این قکشن شود بله

آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟ بله کاملا

آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟ 2

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، alikabei گفته است :

mta-screen_2017-11-23_08-39-47.thumb.png.2cf66716efaca23fbc0d0f07707f1400.png** فرم درخواست عضویت در اداره پلیس: (جلوی هر سوال پاسخ بدهید) **

• اسم شما در بازی؟mr_ali
  • نام واقعی شما؟علی
  • سن واقعی شما؟۱۸
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!فردی خونسرد و دلنشین و در کار جدی!
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟medic rang 3
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟حقوق ندادن بمدت ۴ هفته در مدیک
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)رسیدگی به بهبود فکشن پلیس
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)چون من کلا فردی قانونی هستم.
  • لینک عکس از skills:
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟خیر نیستم
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟کاملا موافقم
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟البته که بله
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟۱ ساعت

.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟mr_ali
  • نام واقعی شما؟علی
  • سن واقعی شما؟۱۸
  • لینک عکس از skills: بنده به تمرین نمیرم همشون ۰ هست.
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟۱ ساعتmta-screen_2017-11-23_08-39-47.thumb.png.2cf66716efaca23fbc0d0f07707f1400.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟matin
  • لول / سطح شما در بازی؟8
  • تعداد رسپکت های شما: 6/36
  • نام واقعی شما؟متین
  • سن واقعی شما؟18
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!متین از اهواز 
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟20
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟0
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟نداششتم
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)چون دوست دارم
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)چون میتوانم کمک کنم
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید:9.9
  • لینک عکس از skills:
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟بله
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟بله
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟جدا از بازی همیشه بازه

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟superkiller
  • لول / سطح شما در بازی؟10
  • تعداد رسپکت های شما: x/x
  • نام واقعی شما؟kian
  • سن واقعی شما؟13
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!gunner good
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟10
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟12
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟bale
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟demot alki
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)w gerftan
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)good
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید:10
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید:10
  • لینک عکس از skills:
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانینbale
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ لینک این قوانینbale
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟bale
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟bale
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟bale
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟bale
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟7
  •  

ویرایش شده در توسط superkiller

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ajax)
  • تعداد رسپکت های شما: 6/40
  • نام واقعی شما؟متین
  • سن واقعی شما؟18
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!ایجکس از نیویورک 
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟نداشتم
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)چون میتوانم کمک کنم
  • لینک عکس از skills:

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ mohamad696
  • لول / سطح شما در بازی؟14
  • تعداد رسپکت های شما: x/x  46/56
  • لینک عکس از F1 -> stats:vz1r_mta-screen_2017-12-26_11-08-22.png
  • نام واقعی شما؟ محمدمهدی
  • سن واقعی شما؟14
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! ادمی جدی در کار
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 8ساعت
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ معلمی:رنک1 2هفته
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟اره ازش خسته شده بودم
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) اداره پلیس را دوست دارم
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) هم این فکشن را دوست دارم هم پول توش هست
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید:9
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید:7
  • لینک عکس از skills:vz1r_mta-screen_2017-12-26_11-08-22.png
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین بله
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین بله
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟خیر
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟ 100درصد
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟ بله
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟ بله
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟ بله 1ساعت

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ (_HoSeiN_)
  • لول / سطح شما در بازی؟ 21
  • تعداد رسپکت های شما:  10/84
  • لینک عکس از F1 -> stats: http://up.persianscript.ir/do.php?filename=8dbe-stats.rar
  • نام واقعی شما؟ حسین
  • سن واقعی شما؟ 17
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! پسر خوبیم :D:D
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 12
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟ 2
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ بله ng رنک sub_leader هفته   7 
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟ استفا دادم به دلیل خسته شدن از فکشن
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) از روی علاقه
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) نظم و قانون
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید: 8
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید: 6
  • لینک عکس از skills:http://up.persianscript.ir/do.php?filename=7f82-skills.rar
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین بله
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین بله
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟ بله
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟ بله
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟ بله 2

لینک به ارسال
در در 7/17/2017 در 19:26، Rouzbeh گفته است :

z2hxk9umc143.png

درخواست عضویت در فکشن اداره پلیس

توجه: از قرار دادن پست های نامربوط در این موضوع خودداری فرمایید در صورت دیدن اخطار می گیرید.

توجه: تمامی درخواست های وضعیت فقط از طریق فروم و همین پست صورت میگیرد.

توجه: در صورتی که داخل گیم از لیدر درخواست تایید کردن فرم خود را بدهید، درخواست شما رد خواهد شد.

توجه: از قرار دادن پست های تکراری و اسپم کردن در زیر این پست خودداری کنید.

توجه: باید از روش زیر که قرار داده شده برای درخواست استفاده بکنید در غیر این صورت درخواست شما رد می شود.

** فرم درخواست عضویت در اداره پلیس: (جلوی هر سوال پاسخ بدهید) **

• اسم شما در بازی؟javadmosavi
  • لول / سطح شما در بازی؟lvl 4
  • تعداد رسپکت های شما15x/x
  • نام واقعی شما؟seyedjavadmosavi
  • سن واقعی شما؟14
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!man dar shahr ghom hastam
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟3saat
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟hichi
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟na اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)pool ziadi dare va man dar ayande mikhaham police shavam
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیحladam)chon dide am ba
  • لینک عکس از skills:aks dozd
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانینbale
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ لینک این قوانینbale
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانینbale
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستیدman mafia nistam؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟bale
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟bale
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟bale im ro kheili ghabol daRAM
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟BAKE اگر آره ، روزانه چند ساعت؟3SAAT

حداقل شرایط مورد نیاز برای درخواست عضویت

*** فعالیت زیاد در سرور

*** داشتن سطح بالای 10 در سرور(لول شما در سرور)

*** کامل کردن و درست پاسخ دادن به سوالات فرم

*** سابقه بن از سرور نداشته باشید

توضیحات تکمیلی

شما هنگام درخواست دادن، نباید در هیچ فکشنی یا مافیایی باشید

شما نباید هیچ فکشن پانیش (مجازات فکشن/مافیا) داشته باشید

فقط در همین تاپیک، پست درخواست عضویت بگذارید

درخواست شما پس از ارسال، طی 1 تا 72 ساعت آینده رسیدگی خواهد شد.  پس صبور باشید

--------------

موفق باشید ، فکشن اداره پلیس

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ajax)
  • تعداد رسپکت های شما: 31/40
  • نام واقعی شما؟متین
  • سن واقعی شما؟18
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!ایجکس از نیویورک 
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟نداشتم
  • لینک عکس از skills:

لینک به ارسال
در در 7/17/2017 در 19:26، Rouzbeh گفته است :

z2hxk9umc143.png

توجه: از قرار دادن پست های نامربوط در این موضوع خودداری فرمایید در صورت دیدن اخطار می گیرید.

توجه: در صورتی که داخل گیم از لیدر درخواست تایید کردن فرم خود را بدهید، درخواست شما رد خواهد شد.

توجه: باید از روش زیر که قرار داده شده برای درخواست استفاده بکنید در غیر این صورت درخواست شما رد می شود.

• لول / سطح شما در بازی؟5lvl
  • تعداد رسپکت های شما:  7/16x/x
  • نام واقعی شما؟seyed javadmosavi
  • سن واقعی شما؟15
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!man dar shahr ghom hastam
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟3 saat
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟na اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟na
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟nabode am
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)dadash man az bache gim arezom bode police sham be khatere hamin mikham inja ham police sham faghat toro khoda policam konid
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)chon tamam ghavanin ro baladam
  • لینک عکس از skills:aks dozd
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانینkhili baladam
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ لینک این قوانینkheili baladam
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانینbe tor kamel hefz hastam
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟na اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟nistam dada
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟bale kheili ziad
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟bale khili ziad
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟bale bayad bendazid biron magarna in ghanon nis
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟bale kheili اگر آره ، روزانه چند ساعت؟3ya 4 saat

*** فعالیت زیاد در سرور

توضیحات تکمیلی

--------------

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۴/۲۶ در 19:26، Rouzbeh گفته است :

z2hxk9umc143.png

• لول / سطح شما در بازی؟5
  • تعداد رسپکت های شما: x/x12/20
  • نام واقعی شما؟سید جواد موسوی
  • سن واقعی شما؟15
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!من در شهر قم زندگی میکنم
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟3 saat
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ naاگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟nabode am
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ dada man az bache gim arezom bode ke police basham torokhoda mano police konid(حداقل 1 خط توضیح)
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)chon ke asheghesham
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید:10 midam
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید:10 midam
  • لینک عکس از skills:
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانینhefze hefzam
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ hefze hefzamلینک این قوانین
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین hefze hefzam
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟na اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟nistam
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟ bale kheli bale
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟bale bale ghanon mohem tarin chize
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد?bale vali age nakonin behtare
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ baleاگر آره ، روزانه چند ساعت؟2saat

*** فعالیت زیاد در سرور

توضیحات تکمیلی

--------------

موفق باشید ، فکشن ادارهس

8

لینک به ارسال

z2hxk9umc143.png

• لول / سطح شما در بازی؟6
  • تعداد رسپکت های شما: x/x0/20
  • نام واقعی شما؟سید جواد موسوی
  • سن واقعی شما؟15
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!man dar ahahr ghom hasta va besiar doat daram police basham
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟2ya3 saat
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟hichi bazi roz ha nim saat
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟na nabode am
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟na nabodeam
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)man kheili dost daram faction police basham kheili man az bache gim arezom bode
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)chin asheghe sham
  • لینک عکس از skills:
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانینbesiar besiar baladam hefze hefzam
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ لینک این قوانینbale hefze hefz
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانینbesiar besiar asan to ye kaghaz neveshtam har roz mikhanam
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟na nistam
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟baleeee
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟baleeee
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟bale vali age bebakhshud behtare
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ areاگر آره ، روزانه چند ساعت؟2 ya 3 saat

*** فعالیت زیاد در سرور

توضیحات تکمیلی

--------------

لینک به ارسال

z2hxk9umc143.png

• لول / سطح شما در بازی؟6
  • تعداد رسپکت های شما: x/x0/25
  • نام واقعی شما؟سیدجوادموسوی
  • سن واقعی شما؟15
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!بچه ی خوبیم و صبور کار جدی:DxD
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟2یا3 ساعت
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟بعضی موقع ها هیچی بعضی موقع ها نیم ساعت
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟نبوده ام
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟نبوده ام
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح)داداش من پلیسی رو خیلی دوست دارم امید وادم قبولم کنید
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)چون من ارزومه پلیس بشم
  • لینک عکس از skills:
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین حفظ حفظم
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ لینک این قوانین حفظ حفظم
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین خفظ حفظم اصلا تو یه کاغذ نوشتم هر روز میخونم
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟نه اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟نیستم
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟ بله ولی اگه 1 بار ببخشید خیلی خوب میشه
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟بلهاگر آره ، روزانه چند ساعت؟2یا3 ساعت

*** فعالیت زیاد در سرور

توضیحات تکمیلی

--------------

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ ArkGame
  • لول / سطح شما در بازی؟ 11
  • تعداد رسپکت های شما: 26/44
  • mta-screen_2018-01-27_03-09-22.thumb.png.e908766385400775ede35072e1d51d13.png
  • نام واقعی شما؟ alireza 
  • سن واقعی شما؟ 19
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! pesar khobiam
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 4 rahat
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟  0
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ Medic NR
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟ Raftan Be Fac Digar Va Tanavo
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) Keyf Konam xD
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) Chon Qatel Borosli Am
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید: 10 
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید: 10
  • لینک عکس از skills:
  • mta-screen_2018-01-27_03-09-13.thumb.png.972bf9d42e145d5477edf815365e0141.png
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ bale
  • آیا قوانین مشترک Department را بلدید و کاملا مسلط هستید؟ bale
  • آیا قوانین داخلی اداره پلیس را مطالعه کرده اید و به آن مسلط هستید؟  bale
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟ na
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟ ba adabane
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟ y
  • آیا قبول دارید که در صورت نقض قوانین شما با 60 FP از فکشن اخراج خواهید شد؟ y
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟ 24 check midm

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ SlenderMan
  • لول / سطح شما در بازی؟ 12 
  • تعداد رسپکت های شما: 48/5
  • لینک عکس از F1 -> stats:mta_screen_2018_03_16_19_37_04.jpg
  • نام واقعی شما؟ مهدی
  • سن واقعی شما؟ 15
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! خوبم B|
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 4h
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟ 30 min
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ school-rank1
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟  کم پول داشت
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) کمک کردن به امنیت سرور
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید: 9
  • لینک عکس از skills:  من اصلا [/tamrin] نمیرم
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟  بله
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟ نیستم
  • آیا قبول دارید که باید با تمامی پلیر ها (چه داخل فکشن چه بیرون فکشن)  مودبانه برخورد کنید؟ بله
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟ 1-2

لینک به ارسال
در در 1/27/2018 در 19:51، SlenderMan گفته است :
  • نام واقعی شما؟ مهدی
  • سن واقعی شما؟ 15
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ school-rank1
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟  کم پول داشت
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) کمک کردن به امنیت سرور
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح)
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟ نیستم

لینک به ارسال
  • نام واقعی شما؟ مهدی
  • سن واقعی شما؟ 15
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون همه pd خوبن

•  

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ 43_DeaD_43
  • لول / سطح شما در بازی؟9 
  • تعداد رسپکت های شما: 22/36
  • لینک عکس از F1 -> stats: mta_screen_2018_01_31_22_50_08.png
  • نام واقعی شما؟ Rouzbeh
  • سن واقعی شما؟14
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید!  پسر خوب و با مرامیم :D
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 2
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟10
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ Medic rank 1
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟ خسته شدن از فکشن
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ (حداقل 1 خط توضیح) دستگیری مجرم ها و خدمت به PD
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟(حداقل 1 خط توضیح) چون قوانینو به خوبی بلدم و به PD علاقه زیادی دارم
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید: 7
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید:5
  • لینک عکس از skills: mta_screen_2018_01_31_22_50_16.png
  • آیا قوانین عمومی سرور رو کاملا بلدید و به آن مسلط هستید؟ لینک این قوانین. بله
  • آیا شما در لیست سیاه فکشن / مافیا هستید؟ اگر آره قبول می کنید که هزینه بیرون آمدن از لیست سیاه را سریعا پیداخت کنید؟ خیر
  • آیا قبول دارید که باید از دستورات رنک های بالاتر از خود در فکشن پیروی کنید؟ بله کاملا
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟ 3

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ ALONEHERO
  • لول / سطح شما در بازی؟ 29
  • تعداد رسپکت های شما: 97/116
  • لینک عکس از F1 -> stats: mta-screen_2018-02-02_05-36-46.thumb.png.58ac2511fba06399cb99ee240410d7ad.png
  • نام واقعی شما؟ مانی
  • سن واقعی شما؟ 14
  • خودتون رو به صورت مختصر حداقل در یک خط توصیف کنید! ادمه خوبی ام
  • در طول روز چند ساعت بدون sleep بازی می کنید ؟ 4
  • در طول روز چند ساعت داخل سرور sleep هستید؟ 1
  • آیا قبلا در فکشن / مافیا بوده اید؟ اگر آره چه رنکی داشته اید و چه مدت در آن فکشن بوده اید؟ همه فکشن ها بودم به مدت های 2 تا 1 ماه
  • اگر قبلا در فکشن بوده اید، دلیل شما برای بیرون آمدن از فکشن قبلی خود چیست؟ دلیل خاصی ندارم
  • هدف شما برای پیوستن به فکشن اداره پلیس چیست؟ هدفی ندارم
  • چرا فکر می کنید که این فکشن جای خوبی برای شماست ؟ چون خوبه
  • به مهارت خود در رانندگی بین 1 تا 10 امتیاز دهید: 2
  • به مهارت تیراندازی خود از 1 تا 10 امتیاز دهید: 10
  • لینک عکس از skills: mta-screen_2018-02-02_05-41-23.thumb.png.5b3ed76b57850f0f00d14a698a2918e7.png
  • آیا شما در انجمن فعال هستید؟ اگر آره ، روزانه چند ساعت؟ 1 تا 2

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.