رفتن به مطلب

سوء استفاده از مقام و فکشن

Aghil

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:WrS_Aghil
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:sheredder
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):17 - Civilian
توضیحات شکایت: یه پلیر به اسم sobhan2175 میره به این آقا میگه اینا DM کردن اونم پیش پنت هوس ایشون میاد به بنده اخطار میده بقیه ماجرا هم اسکرین هست.جالب اینجاست اون پلیر هم جلوشون داره به ما فحش میده 😐
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://uupload.ir/view/wu5l_sheredder.zip/

@ADeL

@SaDeGh

@Ciavash

@MohaMmadM

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این رکورد کامل از لحظات ملاقات با شما دوست گرامی ... بابات حجمش ببخشید اما کاملشو گذاشتم و واقعا کمحجمتر میشد بی کیفیت بود .

http://s7.picofile.com/file/8375907092/Wrs_Aghil_2019_10_22_13_42_34.mp4.html

خب بریم سر توضیحات

اول از همه ، پلیر ( sobhan2175 ) اومده شکایت شمارو به بنده کرده ، که Dm میکنید  بنده هم [/find]. کردمت بهتون هشدار بدم .. بعد هشدار درحال ترک مکان بودم که شما پیچوندی و کش دادی !

صحبت و حرفهای توهین آمیز زیادی به بنده زدید که از همه اونها چشم پوشی کردم ؛ حتی تهدید به شکایت ازم کردین بازم گفتم هرکاری خواستی بکن ! با همه اینها راهی مسیرم خودم شدم و این مورد رو به کلی فراموش کردم ...

اما بعداز اون ، حرف رکیکی به بنده زدید ! ( تو رکورد مشخصه اینجا درست نیس بگم ) و اینجا دیگه بعد از اینهمه رحمی بهتون کردم ، این موردو نتونستم نادیده بگیرم ، چون حرفتون زشت بود ! سپس +2 وانتد توهین به پلیس ( Insult Cop ) بهتون دادم ...

با این همه چشم پوشی که کردم ، شما ولکن قضیه نبودی و توهین زشتی کردی ... این موضوع تموم شده بود و بنده راهی مسیرم شدم ، اما شما خودت کارو خراب کردی و توهین کردی !

ویرایش شده توسط ShereddeR
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

همونطور که در مدرک مشاهده میشه منم در ماشین شریدر بودم (در یک ماموریت مشترک بودیم)

شریدر بدون هیچ بی احترامی و تهدید فقط هشدار دادن که ایشون دی ام نکنن و همونطور که در اسکرین شاکی مشخصه ایشون میگن که حتی لازم نیست شاکی از ماشین پیاده بشه و فقط میخواد یک هشداری بده .

لحن شاکی و حرف ناپسند ایشون خودش گواه صحت کار شریدر هست.

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، fawareh گفته است :

همونطور که در مدرک مشاهده میشه منم در ماشین شریدر بودم (در یک ماموریت مشترک بودیم)

شریدر بدون هیچ بی احترامی و تهدید فقط هشدار دادن که ایشون دی ام نکنن و همونطور که در اسکرین شاکی مشخصه ایشون میگن که حتی لازم نیست شاکی از ماشین پیاده بشه و فقط میخواد یک هشداری بده .

لحن شاکی و حرف ناپسند ایشون خودش گواه صحت کار شریدر هست.

اولا به شما ربطی نداره دوما تو قوانین نوشته که  هر پلیری بیاد شکایت لفظی کنه شما باید بیای هشدار بدی؟؟؟ فروم برا چی گذاشتن شما به چه حق میای هشدار میدی وقتی مدرکی از dm نداری ؟؟

@ADeL

@Parsa_AvengeR

@MohaMmadM

رسیدگی کنین لطفا

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، WrS_Aghil گفته است :

اولا به شما ربطی نداره دوما تو قوانین نوشته که  هر پلیری بیاد شکایت لفظی کنه شما باید بیای هشدار بدی؟؟؟ فروم برا چی گذاشتن شما به چه حق میای هشدار میدی وقتی مدرکی از dm نداری ؟؟

@ADeL

@Parsa_AvengeR

@MohaMmadM

رسیدگی کنین لطفا

ایشون همکار بندس و باتوجه به توضیحاتی که دادن حق دخالت دارن ! این شماید که بهتون مربوط نمیشه !

درباره حرف دوموتون باید بگم ، وظیفه پلیسهای سرور برقراری امنیت در سطح شهره و اگه پلیری توسط کسی اذیت بشه و درصورت عدم مشاهده و حضور پلیس دراون موقعیت ، این حقو داره گزارش بده و وظیفه ماهم هست به گزارش پلیرا رسیدگی و وبه مجرم هشدار بدیم تا درصورت تکرار ، مجازات روش اعمال کنیم !

دقت کنید به شما فقط هشدار داده شده ... میتونستید بجای شاخ بازی یه معذرت خواهی ساده کنید یا حدقل چیزی نمیگفتید !! ( منظورم به توهینات شماس ) . شما حتی اگه اون توهینو نمیکردین با وجود تمام توهین و تیکه های قبلیتون ، هیج مشکلی براتون پیش نمیومد !

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

شاخ بازی ؟؟ معلومه خیلی سنت پایینه و اینکه من اشتباهی نکردم تا عذر خواهی کنم.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

شکایت برسی شد
به افسر مربوطه اخطارات لازم را داده خواهد شد
تا مدرک محکمی ندارید حق ندارید به کسی تهمت انجام جرم بزنید
بسته شود

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، ReZa_JeRiChOo گفته است :

شکایت برسی شد
به افسر مربوطه اخطارات لازم را داده خواهد شد
تا مدرک محکمی ندارید حق ندارید به کسی تهمت انجام جرم بزنید
بسته شود

بسته شد 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن