رفتن به مطلب

وانتد کار جک الکی!

RudE_AmiN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: RudE_AmiN
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: iran_higher
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 26 Civilian
توضیحات شکایت: بنده برای خودم داشتم با ماشینم میگشتم که الکی اومده وانتد کار جک داده!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s7.picofile.com/file/8375855950/mta_screen_2019_10_22_00_18_26.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی اسکرین شات معلوم حرفها و کار های شما،میگم حاجی ماشینو چرا بردی میگی درش باز بود دزدیدم،بعد میگم وایسا تا ماشینمو بردارم میگی فلان و بهمان...

توی اسکرین شات هم معلوم که گفتم ماشین خودمه ولی بی توجه گذشتی و رفتی ....

اینم مدرک

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، IRAN_HIGHER گفته است :

توی اسکرین شات معلوم حرفها و کار های شما،میگم حاجی ماشینو چرا بردی میگی درش باز بود دزدیدم،بعد میگم وایسا تا ماشینمو بردارم میگی فلان و بهمان...

توی اسکرین شات هم معلوم که گفتم ماشین خودمه ولی بی توجه گذشتی و رفتی ....

اینم مدرک

دزدیدن ماشین در زمانی صورت میگیره که من بیام تورو یا کسی که داخل ماشین نشسته رو از ماشین بندازم بیرون خودم سوار شم نه اینکه درش بازه برم سوار شم کار جک بدی خب اینجوریه منم بیام  Dp در ماشینمو باز بزارم بمونم یکی برداره کار جک بدم دیگه...

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، RudE_AmiN گفته است :

دزدیدن ماشین در زمانی صورت میگیره که من بیام تورو یا کسی که داخل ماشین نشسته رو از ماشین بندازم بیرون خودم سوار شم نه اینکه درش بازه برم سوار شم کار جک بدی خب اینجوریه منم بیام  Dp در ماشینمو باز بزارم بمونم یکی برداره کار جک بدم دیگه...

من داشتم توی بیسیم مرکزی چت میدادم که توی مدارک هم معلوم هست که شما پریدین و ماشینمو بردین، شما معتقد بودین که ماشین بنده نیست و ماله یکی دیگه هست؛ که چندین بار هم از طریق chat و هم از طریق /sms به شما گفتم که شما به من خندید و بی توجه رفتید . ماشین ماله مردم رو بیدزدی بعد توقع کار هم باید باشی  ؟

ماشین ماله خود بنده بودو اگه هم مدرک میخواین که ثابت کنم ماشین بنده بوده میزارم .

شهر حرت هم نیست که هر ماشینی رو واسه یه لحظه که باز کردن بدزدی مشتی !

ویرایش شده توسط IRAN_HIGHER
لینک به دیدگاه

حتی نپرسیدی ماشین شما هست نیست .... چیه اصن ؟!

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، IRAN_HIGHER گفته است :

من داشتم توی بیسیم مرکزی چت میدادم که توی مدارک هم معلوم هست که شما پریدین و ماشینمو بردین، شما معتقد بودین که ماشین بنده نیست و ماله یکی دیگه هست؛ که چندین بار هم از طریق chat و هم از طریق /sms به شما گفتم که شما به من خندید و بی توجه رفتید . ماشین ماله مردم رو بیدزدی بعد توقع کار هم باید باشی  ؟

ماشین ماله خود بنده بودو اگه هم مدرک میخواین که ثابت کنم ماشین بنده بوده میزارم .

شهر حرت هم نیست که هر ماشینی رو واسه یه لحظه که باز کردن بدزدی مشتی !

عه؟ باش باز ازت شکایت میکنم

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با افسر مربوطه برخورد خواهد شد
بسته شود

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، ReZa_JeRiChOo گفته است :

با افسر مربوطه برخورد خواهد شد
بسته شود

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن