خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

583 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم شما در بازی ؟Zanjiri

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Sub Yakuza . Sub azeroth . Sub Fms . NG 

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای لیدریه fms

آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله ۱۰۰%

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسم شما در بازی ؟Zanjiri

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Sub Yakuza . Sub azeroth . Sub Fms . NG 

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای لیدریه fms

PicsArt_11-02-09.57.39.jpg

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟BlackShadow
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)Fury & Yakuza
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s8.picofile.com/file/8310816434/stats4leaderi.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)برای گرفتن لیدری مافیا دارک سینتس
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟Zanjiri

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)PicsArt_11-02-09_57_39.jpg.11f28f7dea6688ef7c1fe1cdb3bc7abb.jpg

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای لیدریه pd

نمیشه این فکشن لیدر نداشته باشه

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)ng medic fbi pd .....
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://uupload.ir/files/j573_mta-screen_2017-11-04_04-31-45.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟هلپری(حداقل 1 خط توضیح)من این شغل رو خیلی دوست دارم و میخوام به چلیر ها کمک کنم . همچنین به تیم staff
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ kia
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) : leader azeruths va leader fury
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) : z0ue_mta-screen_2017-11-04_05-25-17.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) : PD leader nadre ! ehsas mikonam mitonam edare konam in factions ro 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ Bale 100%
    تست برای لیدری PD

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ TROLL
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) گارد ملی (ساب لیدر) موسسه خبرنگاری (ساب لیدر) مافیا آزروث (لیدر)
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • xk4_mta-screen_2017-11-04_10-21-14.jpgبه چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای کمک به تیم استف و برای ادمینی پست میگذارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله :)

لینک به ارسال

@Zanjiri درخواست شما به دلیل سابقه محرومیت از سرور ، رد شد!
@kiarash لطفا درخواست خود را به زبان پارسی بگذارید...
@HP1379 آماده تست باشید... ( زمان به شما اطلاع داده خواهد شد )

در نظر داشته باشید به دلیل درخواست های زیاد برای PD بهترین کسانی که درخواست گذاشته اند به عنوان لیدر انتخاب خواهند شد!

لینک به ارسال
در هم اکنون، Zanjiri گفته است :

@ParsaAvenger این چ کاریه 

من ای پی ts بچه ها سرورو دادم الکی بن دادی الان درخواستم رجکت. ینی بخاطر اون کاره الکیت تا اخر نمیشد لیدر شد  دیگه؟

لطفا پست هایی که به این قسمت ارتباطی ندارد را در اینجا قرار ندهید!

( محدودیت زمانی برای شما وجود دارد )

لینک به ارسال

@ParsaAvenger چشم‌آقا ما که شکایت از ادمین هم پست بذاریم حق و همیشه  به ادمینا میدادن دیگه فایده ای نداره . فقط خواستم بگم ۱۵ ساعت بن اگه تاثیر داره تو این کار که دیگه حرفی نمیمونه 

شب خوش

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ kia
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) : leader azeruths و leader fury
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) : z0ue_mta-screen_2017-11-04_05-25-17.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) : احساس میکنم میتونم امنیت رو بر قرار کنم 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%
    تست برای لیدری PD

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ehsangh
  • فکشن/مافیا؟bale(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)ng . fbi . medic . pd  . avengers.  fury ......
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید): http://uupload.ir/files/j573_mta-screen_2017-11-04_04-31-45.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟هلپری(حداقل 1 خط توضیح)چون هلپری رو خیلی دوست دارم و میخوام به سرور کمک کنم  و همچنین تیم staff
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100
  • امید وارم رد نشم تا بتونم به سرور خدمت کنم......:)

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Lord_Clown
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟ داخل مافیا avengers
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی 6yoe_mta-screen_2017-11-06_10-39-32.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟ لیدر رفته به جاش قرار شد که من لیدر شم چون کسی دیگه قبول نکرد لیدر شه.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ OutLaw
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)   Ng Rank 2,Pd Rank 3 , Fbi Sub Leader 
  •  Medic Leader ,   Fury  Fms  Azeroth Avengers ,School Rank 2 , NR Rank 2 
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_11_06_16_20_06.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون فکر مکنم بتوانم به طور احسنت فکشن Pd  را اداره کنم وPd نیاز به لیدر داره 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ NitroEx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم): Sub-Leader Gard Melli Leader FBI
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید):
    http://s8.picofile.com/file/8311111784/Stats.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): من دیدم لیدر گارد ملی برکنار شد گفتم بیام لیدر گارد ملی بشم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ OutLaw
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) 
  •  Ng Rank 2 ,Pd Rank 3 , Fbi Sub Leader 
  •   Medic Leader ,   Fury  Fms  Azeroth Avengers ,School Rank 2 , NR Rank 2
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_11_06_16_20_06.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون که سابقه زیادی در فکشن های دیپارتمنت داشتم و فکر میکنم میتوانم به خوبی فکشن گاردملی را اداره کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ TROLL
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) گارد ملی (ساب لیدر) موسسه خبر نگاری (ساب لیدر) مافیا Azeroth (لیدر)
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • m4ry_mta-screen_2017-11-04_10-21-14.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) ادمینی

لینک به ارسال

@M3HD1 درخواست شما تایید شد... آماده تست باشید!
@outLaw درخواست شما رد شد.. به دلیل داشتن سابقه محرومیت از سرور...
@Seyed @NitroEx درخواست شما رد شد... دارای لیدر میباشد..

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Outlaw
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) 
  •  Ng Rank 2 ,Pd Rank 3 , Fbi Sub Leader 
  •   Medic Leader ,   Fury  Fms  Azeroth Avengers ,School Rank 2 , NR Rank 2
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون فکر مکنم بتوانم به طور احسنت فکشن Pd  را اداره کنم وPd نیاز به لیدر داره 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.