خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

583 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم شما در بازی ؟ OvErLoRd

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)ng_fbi_pd_jefferson_azeroth_yakuza_hitman_needforspeed-black dragon
  •  
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)949m935gunj2.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) میخواهم لیدره مافیا فیوری بشم و کل شهر lv رو قرمز کنم . همونطوری پارسال کل ls رو بنفش کردم :)
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟ NitroEx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Gard Melli Sub-Leader
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
    http://s8.picofile.com/file/8310061376/Helper.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) میخواهم هلپر بشم و به پلیر ها کمک کنم

لینک به ارسال

54h4_mta-screen_2017-10-25_22-39-42.png

• اسم شما در بازی ؟ kia
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) azeruths
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) ؟ مافیا دوس دارم جنگجو هستم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله
    برای leaderi مافیای fury

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ HosseinKhan
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) : NG = Sub Leader , Fury , Azeroth = Sub Leader
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) : tzck_mta-screen_2017-10-26_19-53-09_thum
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) : بنده لیدری Azeroth رو درخواست میکنم و بسیار تجربه ی زیادی دارم .
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله .

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Rangeler
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در فکشن  Fbi
    • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای برقرای امنیت در سرور
  • http://s9.picofile.com/file/8310152200/mta_screen_2017_10_26_16_55_35.png

درخواست برای لیدر  Fbi

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ _Ary4n_
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) News Reporter 
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) mta_screen_2017_10_27_12_44_10.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) سامان دهی تاکسی و فعالیت آن

بنده درخواست لیدری فکشن تاکسی را دارم!

ویرایش شده در توسط Ary4n

لینک به ارسال

سلام...

@HoseinKhan ( درخواست لیدری برای آنجا تایید شده است و در مرحله تست گیری میباشد ) @Ary4n ( موقتا غیرفعال است ) @MMR ( نام فکشن ذکر نشده است ) @Rangeler ( لیدر دارد )

درخواست شما رد شد!

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟Lone_wolf
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)ندارم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)e19t_mta-screen_2017-10-27_17-39-56.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)چون به اقیلیت مافیا علاقه دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Troll
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) گارد ملی (ساب لیدر) موسسه خبرنگاری (ساب لیدر) مافیا آزروث (لیدر)
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) 9az8_mta-screen_2017-10-27_17-56-13.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای رهبری آزانس هیتمن و کمک به تیم استف
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال

• اسم شما در بازی ؟ behrooz
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در همه فکشن ها بودم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2017-10-25_18-18-53.thumb.png.c4abad5d57805a7277a83b2377fa00d4.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من میخوام لیدری مافیا ازروس رو بگیرم

لینک به ارسال

سلام....

@MMR منظور فکشنی است که شما برای لیدری آن پست گذاشته اید.... در صورت تکرار پست نامربوط شما اخطار Forum دریافت میکنید!!

@Behrooz لیدری مافیای
Azeroth در مرحله تست گیری میباشد... رد شد!

@nazarim801 درخواست شما
رد شد! این فکشن در حال حاضر غیرفعال است...

@loneee درخواست شما به دلیل نداشتن
تجربه کافی رد شد!

لینک به ارسال
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در همه فکشن ها بودم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2017-10-25_18-18-53.thumb.png.cb82c9f099b357ce9103f0233fb0a705.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من میخوام لیدری مافیا دارک سینتس رو بگیرم

لینک به ارسال
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم): Gard Melli Sub-Leader
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید):
    Stats.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): چون لیدری دوست دارم و تا دیدم لیدر FBI خالی شد میخوام لیدر FBI بشم چون علاقه زیادی به FBI دارم و حدود 6هفته گارد ملی هستم

لینک به ارسال
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2017-10-25_18-18-53.thumb.png.cb82c9f099b357ce9103f0233fb0a705.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من برای لیدری مافیا فیوری درخواست میدم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟TurBOo
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Mechanic
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)proxy_sa_2017_10_31_20_27_56_182.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)برای کمک به سرور

لینک به ارسال
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم): Gard Melli Sub-Leader
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید):
    http://s9.picofile.com/file/8310507042/NitroEx.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): بنده برای لیدری فکشن FBI پست میزارم و این فکشن رو دوست دارم 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟(NoMore)
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم):در اف بی ای و در مافیا یاکوزا
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید): http://s8.picofile.com/file/8310586068/mta_screen_2017_10_31_21_52_15.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): لیدری مافیا فیوری(Fury) برای سرگرمی خودم و کمک به سرور خوب ایران ام تی ای
ویرایش شده در توسط NoMore

لینک به ارسال

سلام...

@NoMore مافیای Fury در مرحله تست گیری برای لیدر میباشد...
@NitroEx درخواست شما تایید شد... منتظر تست باشید

ویرایش شده در توسط ParsaAvenger

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟(NoMore)
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم):در اف بی ای و در مافیا یاکوزا
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید): http://s8.picofile.com/file/8310586068/mta_screen_2017_10_31_21_52_15.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): لیدری مافیا فیوری(Fury) برای سرگرمی خودم و کمک به سرور خوب ایران ام تی ای

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ _Ary4n_
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) News Reporter
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) mta-screen_2017-11-01_22-17-48.thumb.png.4a1322471a08a9c68068b5062b21a9bf.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) مافیا باید زیر دست یه مافیایی باشه!

لیدری Fury

ویرایش شده در توسط Ary4n

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟Zanjiri

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Sub Yakuza . Sub azeroth . Sub Fms . NG 

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)PicsArt_11-02-09_57_39.jpg.86d24d283d89864405328fce28b323fc.jpg

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای هلپری پست میزارم . ممبر هایه جدید دارن زیاد میشن باید هلپ بدیم بهشون

آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله ۱۰۰%

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.