خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

578 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی ؟ ViPeR  
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Ng Rank Rank 2 | Nr Rank 6
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) mta_screen_2017_09_30_01_52_25.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) علاقه به کمک به پلیر های سرور مخصوصا پلیر های تازه وارد
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اسم شما در بازی ؟Mehrab 
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)  Fury-mafiaye khobi nabod va chon hameye dostam raftan manam raftam
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)Untitled.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)chon midanam sarayet leader sodan ro daram
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ bale

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Mehrab
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) فوری_ فکشن خوبی نبود و چون دوستام رفته منم رفتم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)Untitled.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)می خوام لیدر مدیک بشم و میدوانم که می توانم لیدر خوبی باشم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Mehrab
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)فیوری مایای خوبی نیود و چون دوستم رفت منم رفتم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)من می خواهم لیدر مدیک بشم و می دانم که می توانم لیدر خوبی برای این فکشن باشم .
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بلی

Untitled.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ NitroEx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم): National Guard R2
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید): 
    Staff_Request.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): علاقه ی زیبادی به لیدری فکشن FBI دارم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ehsan
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟bale ng fbi medic ......(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟fbi(حداقل 1 خط توضیح)چون لیدر ندارد و میخوام بی پلیر نمونه و به سرور کمک کنم و مجرمان را دستگیر کنم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

mta-screen_2017-10-05_15-46-24.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟sina7238
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)۸ماه لیدر اف بی ای ۲ماه ساب لیدر دارک ساینتس
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)15073112116691656035807.thumb.jpg.b1822c66046b4ab7e9a8995e0115b9bf.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)من به depart ment (اف بی ای)علاقه بخصوصی دارم و میتوانم در ان به خوبی رشت کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله کاملا و احترام میزارم۱۰۰%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ NitroEx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم): National Guard R2
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید): 
    Staff_Request.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): علاقه ی زیبادیبه لیدری فکشن FBI دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟Alireza_Sl

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیحدهید اگر ندارید ندارم بنویسید).Fbi,School,DarkSaints,Yakuza va...

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت(به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید).2z0j_mta-screen_2017-09-21_04-21-16.png

به چه دلیل میخواهید وارید این تیم شوید؟(حد اقل یک خط توضیح دهید)بنده میخواهم Helper بشوم و به سرور و پلیر ها کمک کنم و به سوالات پلیر های تازه وارد جواب بدم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ NitroEx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم): NationalGuard R2

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): دوست دارم لیدر اداره پلیس بشم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

mta-screen_2017-10-08_18-50-54.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)daram ng medic fbi pd va......
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟medic(حداقل 1 خط توضیح)من لیدر مدیک بودم و در این فکشن مهارت دارم و میخوام به پلیر ها ککمک کنم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله

mta-screen_2017-10-08_23-42-31.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ behrooz
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در همه فکشن ها بودم 
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) mta-screen_2017-10-08_23-37-15.thumb.png.fd1e0e724a4f05d63a7eb44802ec0ffd.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من میخوام درخواست هلبری بدم چون میخوام به سرور کمک کنم 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)medic ng fbi pd avenger .....
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟medic(حداقل 1 خط توضیح)من مدیک رو خیلی دوست دارم و تجربه لیدری هم داخلش داشتم میخواستم ببینم میشه لیدرش بشم و به ممبر ها کمک کنم .
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله و تجربه بالا در ان را دارم.

mta-screen_2017-10-12_21-27-07.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟sina7238
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) 8ماه لیدر fbi دوماه ساب لیدر pdدوماه و ng
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)15078355999701866089927.thumb.jpg.f571f5e6ca192e9690e75212ea7b7334.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)اولویت اولم  لیدریه (pd)هست بعد از اون fbi 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بعله ۱۰۰% مسلط هستم!

لینک به ارسال

@Sina7238 درخواست شما برای لیدریه FBI قبول شد.

@ehsanghamnavaz درخواست شما برای لیدریه medic قبول شد .

@TGmohamadدرخواست شما برای لیدریه یکی از مافیاهای خالی قبول شد.

منتظر تست عملی باشید.

@Alireza.Sl & @Seyed & @NitroEx & @Behrooz درخواست شما رد شد . 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ YouR_NeXt
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)   .    fury (rank 2)  Helper (rank 2)  Leader NG ( 2 mah) FBI (rank 2) PD (rank 1)    avengers  

q8yg_mta-screen_2017-10-15_17-08-09.png

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای ادمینی پست میزارم . برای کمک به پلیر ها و Staff-Team
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟Zanjiri

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Sub Yakuza . Sub azeroth . Sub Fms . NG 

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)PicsArt_10-15-07_12_46.thumb.jpg.8e6f3c8850535ca264e877074e7ca13f.jpg

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) PD یک فکشنیه که نمیشه لیدر نداشته باشه و تصمیم گرفتم این کارو به عهده بگیرم

آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله ۱۰۰%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ NitroEx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Gard Melli [Sub-Leader]
    mta_screen_2017_10_24_19_32_04.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): میخوام لیدر school بشم 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟alireza99
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)fury
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)میخوام لیدر مافیا فیوری [fury] بشم و فیوری رو دوست دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بلهmta-screen_2017-10-24_21-43-49.thumb.png.6e3489351663007e6483d35344babd07.png

لینک به ارسال
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟bale daram(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)ng fbi pd medic.....
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)3cnl_mta-screen_2017-10-24_22-06-03.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟helperi(حداقل 1 خط توضیح)چون میخوام به سرور کمک کنم و علاقه شدیدی به هلپری دارم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟bale

100%

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.