خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

583 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام..
درخواست شما تایید شد
زمان برای تست به شما اطلاع داده میشود

@ehsanghamnavaz

ویرایش شده در توسط ParsaAvenger

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟mohammadx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)فکشن خبر نگاری (NR)
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)kzowdlu8vmjk.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)به دلیل اینکه لیدر ما defender  از سرور رفته و لیدر نداریم . دوم اینکه من بیش از 5 هفته در این فکشن بودم و علاقه زیادی هم به این فکشن دارم و میخام لیدرش شم و به پیشرفت این فکشن کمک کنم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله کاملا

لینک به ارسال

@nazarim801
سلام... درخواست شما رد شد
دلیل : فرم را به طور کامل پر کنید. مشخص کنید برای لیدری کدام فکشن درخواست داده اید و ...

بقیه درخواست ها در حال بررسی ...

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Enraged
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) دارم. فکشن اونجرز بودم برای امدن به این فکش امدم بیرون.
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • mta-screen_2017-09-16_23-56-29.thumb.png.11fbcf029aa02cb6a90f95e043325fd0.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) به فکشن پلیس علاقه زیادی دارم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله.
  • پست برای فکش FBI

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟Zanjiri

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)  azerorh . yakuza . NG

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)  http://uupload.ir/files/00v5_photo_2017-09-23_22-28-19.jpg

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) مافیای خوبیه حیفه لیدر نداشته باشه

آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ErFaN021
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Medic rank2  ... Leadere Pd 2 mah ... Leadere FBI 2 mah  Sub Leader NG Ham aknon .... Helper Rank 2
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)

hlvm5qc158vp.png

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای ادمینی پست میزارم . برای کمک به پلیر ها و Staff-Team
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ YouR_NeXt
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)   .Leader ng 2 hafte fbi ranke 2 pd ranke 1   furry avengers

idi3_mta-screen_2017-09-18_20-30-22.png

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای هلپری پست میزارم . برای کمک به پلیر ها و Staff-Team
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)school  medic ng fbi pd ......
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟school(حداقل 1 خط توضیح)میخوام به پلیر ها کمک کنم و علاقه دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله100%

mta-screen_2017-09-19_15-58-44.png

لینک به ارسال
  •  
  • اسم شما در بازی ؟Alien
  •  
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)News Reporter - Medic - Avengers
  •  
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)ScreeN ShoT
  •  
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)سرور معلم نداره و من فکر کنم که بتونم لدیر خوبی برای این اقلیت باشم
  •  
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله

لینک به ارسال

@Erfan021درخواست شما رد شد .

@yournext در خواست شما قبول شد . منتظر تست عملی باشید .

@ehsanghamnavaz درخواست شما رد شد .

@AlieN در خواست شما قبول شد . منتظر تست عملی باشید .

@nazarim801 در خواست شما قبول شد . منتظر تست عملی باشید .

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ :  Mr_POOYA
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) :   بڵه درYSKUZA  و   FBI
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)      
  • با سلام خدمت تیم گروە IRAN MTA بنده برای مافیا jefferson   براێ  کمک بە تیم IRAN MTA   و تشکێڵ یک مافیا قۆی درخواست LEADERI  میدم ... با تشکر...
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟  بڵە 100 /

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Dynamo
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در همه ی فکشنها بودم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_09_20_21_04_36.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) به اصرار یکی از دوستان که گفت بیا درخواست مافیا یاکوزا رو بزار
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟Sina_Ghost

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیحدهید اگر ندارید ندارم بنویسید).Fbi,Ng,School,MafiDark,Yakuza va...

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت(به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید).

به چه دلیل میخواهید وارید این تیم شوید؟(حد اقل یک خط توضیح دهید).ماشالله پلیر های زیادی دارن به Svمیان و سوال های زیادی شده از من بپرسن و من به آن ها کمک میکنم،بنده درخواست عضو تیم Helper رو دارم تا بتوانم کمک بیشتری به همه آن ها بکنم.!!

آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و آگاهی کامل دارید؟!بله.

20170920_222104.jpg

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟Alireza_Sl

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیحدهید اگر ندارید ندارم بنویسید).Fbi,School,DarkSaints,Yakuza va...

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت(به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید).k82e_mta-screen_2017-09-21_04-21-16.png

به چه دلیل میخواهید وارید این تیم شوید؟(حد اقل یک خط توضیح دهید)بنده میخواهم Helper بشوم و به سرور و پلیر ها کمک کنم و به سوالات پلیر های تازه وارد جواب بدم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟jack_jenko
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم:medic va gard meli boodam
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://uplod.ir/2t9tcv8t0mqz/mta-screen_2009-01-02_01-51-35.png.htm

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)baraye leader shodan medic:D
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟bale

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ TeChNeT
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟ PD Leader School 
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی
    gta_sa_2017_09_25_09_48_11_851.jpg 
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟
    با سلام و درود خدمت مدیریت محترم. خب ماشالاه تعداد پلایر های سرور روز به روز بالاتر میره و بنده اوایلی که هلپر شده بودم حسابی سرم شلوغ بود و بعدش که درخواست لیدری داده بودم فکر میکردم دیگه اصلا تایم بیکاری نداشته باشم ولی الان ماشالاه تعداد هلپر ها هم زیاد شده و خب دیگه خیلی این روزا سرم خلوته و میبینم که  ادمین عزیزمون اقای HardOfHonor دست تنها هستند به فکرم رسید که اگه مدیران عزیز سرورمون موافق باشند بنده میتوانم در تیم مدیریت به شما کمک کنم به امید پیشرفت و موفقیت. با تشکر
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟matin
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)nadashtam
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟medic(حداقل 1 خط توضیح)مدیک رو دوست دارم و تمامی قوانین هایش رو بلدم می خواستم لیدریشو بگیرم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100 %%%

mta-screen_2017-09-28_15-29-38.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟Ali_Sa 
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)  لیدری مافیا فیوری و ساب لیدر خبرنگراری و مافیا یاکوزا
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_09_28_21_42_13.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای اینکه دوست دارم به سرور مورد علاقه ام کمک کن و وارد تیم ادمین های سرور بشم و فکر می کنم که بتونم از پس این کار به خوبی بر بیایم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله حتما.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ YouR_NeXt
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)   .Leader ng 1mah fbi ranke 2 pd ranke 1   furry avengers

ldfd_mta-screen_2017-09-29_18-29-59.png

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای ادمینی پست میزارم . برای کمک به پلیر ها و Staff-Team
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.