خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

583 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی ؟Ali_Sa
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)Sub-Leader News Reporter
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s9.picofile.com/file/8305209884/mta_screen_2017_09_01_02_05_55.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون دوست دارم به سرور مورد علاقه ام کمک کنم و از این کار لذت می برم, و فکر می کنم که می تونم این کار رو به خوبی انجام بدم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله حتما.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟ : YouR_NeXt
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) : PD FBI NG
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) 89y3_mta-screen_2017-09-01_13-08-39.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) بنده برای لیدری hitman در خواست دارم و میخوام به سرور کمکی کرده باشم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله
  •  

لینک به ارسال
در در 9/1/2017 در 13:12، yournext گفته است :
  • اسم شما در بازی ؟ :  Mr_POOYA
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) :   بڵه درYSKUZA  و   FBI
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) 
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)      
  • با سلام خدمت تیم گروە IRAN MTA بنده برای مافیا jefferson   براێ  کمک بە تیم IRAN MTA   و تشکێڵ یک مافیا قۆی درخواست LEADERI  میدم ... با تشکر...
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟  بڵە 100 /
  •  

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ HardOfHonor
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Medic , FBI , FmS , Yakuza , Dark Saints , Mechanic
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) 1c0p_mta-screen_2017-09-02_21-14-47.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) 
    درخواست عضویت در فکشن تاکسی رو دارم
    بنده خیلی فعالیت دارم و عاشق این شغل هستم و به نظرم میتونم سر بلند باشم
ویرایش شده در توسط HardOfHonor

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ : YouR_NeXt
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) : NG FBI PD school
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) ywyk_mta-screen_2017-09-03_17-42-11.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای لیدری NG چون دوست دارم که امنیت سرور دوباره بر قرار کنم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ TeChNeT
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) PD School
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)gta_sa_2017_09_03_18_04_33_617.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای لیدری PD چون قوانین رو کاملا بلدم و تجربه زیادی تو این کار دارم

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟ Outlaw

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) تمامی فکشن های دیپارتمنت  مافیای FMS Azeroth Avenngers 
  • School  News Reporter Medic
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_09_03_19_42_40.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون فکر میکنم سابقه خوبی در فکشن های دیپارتمنت دارم و میتوانم به نحو احسنت این فکشن را مدیریت کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟  بله کاملا

لینک به ارسال

فرم درخواست برای ملحق شدن به تیم ایران ام تی ای

• اسم شما در بازی ؟ Yasuo
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) بله - سازنده و ایده دهنده برای مافیا black dragon و لیدر این فکشن بودم- مافیا brother hood
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • ek4x_mta-screen_2017-09-03_20-25-18.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای بهبود در مدیریت این فکشن و بهبود عمل کرد این فکشن

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟ Outlaw   

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)  FMs ,  Medic , School ,Pd , Fbi , Ng , Mafiai Avengers Va Azeroth

• عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_09_03_19_42_40.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)  بنده برای لیدری Faction  PD  درخواست لیدری میدم  و لیدر این فکشن چون بن شدند و سابقه بن دارند فکر نمیکنم که لیدر شوند
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟Ali_Sa
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)Sub-Leader News Reporter
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s9.picofile.com/file/8305209884/mta_screen_2017_09_01_02_05_55.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون دوست دارم به سرور مورد علاقه ام کمک کنم و از این کار لذت می برم, و فکر می کنم که می تونم این کار رو به خوبی انجام بدم. و لیدری مافیای Fury  و دست به گانمم خوبه.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله حتما.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟Defender
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)Leader News Reporter - Sub Leader Medic
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_09_04_14_34_25.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)بنده برای Helperi درخواست میدم به خاطر کمک به پیشرفته سرور و علاقه به این کار همچنین زمان آنلاین بالا .

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Rival
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Subleader school - Leader medic
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s8.picofile.com/file/8305536042/mta_screen_2017_09_04_18_52_11.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) تایم انلاین +حداقل 6 ساعت رو دارم و میتونم به بازیکن های تازه وارد در بخش هلپری کمک های زیادی کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله کاملا

لینک به ارسال

@Rival
سلام.. دوست عزیز درخواست شما موقتا رد شد

دلیل : تیم Staff IR-MTA فعلا نیازی به Helper ندارد.. اگر تیم مدیریتی نیازی به هلپر داشته باشد شما و بسیاری از عزیزان دارای شرایط هستید.

لینک به ارسال

@HP1379
سلام.. دوست عزیز درخواست شما موقتا رد شد

دلیل : تیم Staff IR-MTA فعلا نیازی به Helper ندارد.. اگر تیم مدیریتی نیازی به هلپر داشته باشد شما و بسیاری از عزیزان دارای شرایط هستید.

لینک به ارسال

فرم درخواست برای ملحق شدن به تیم ایران ام تی ای

• اسم شما در بازی ؟oliver
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)در فکشن معلم 30 روز
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_09_05_16_07_20.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)لیدرمون می خواد برخ من  میرم جانشین
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله
  •  

لینک به ارسال
  • لیدر فکشن medic
  • اسم شما در بازی ؟Dark_Knight00738
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)20 روز در معلم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_09_06_22_41_03.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)برای علاقه داشتن به فکشن medic 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟TarD
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)2 3 تا مافیا لیدر بودم بعدش ممبر
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_09_06_19_30_11.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)بلک دراگون چون این تنها مافیا خالی بود 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ّبله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ nima_pn7
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) gard meli ,medic
  • http://s6.uplod.ir/i/00896/v2jff4rxnwtb.jpg

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) علاقه به تاکسی رانی

لینک به ارسال
در هم اکنون، Nimapn7 گفته است :
  • اسم شما در بازی ؟ nima_pn7
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) gard meli ,medic
  • http://s6.uplod.ir/i/00896/v2jff4rxnwtb.jpg

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) علاقه به تاکسی رانی

ببخشید،یک چیز جا موند.

من قصد لیدری فکشن تاکسی رانی را دارم

با تشکر از staf-tim

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)school ng pd fbi medic
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟school(حداقل 1 خط توضیح) من قبلن لیدر انجا بودم و میخوام دوباره باشم و به پلیر ها کمک کنم

mta-screen_2017-09-11_04-08-48.png

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.