LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

417 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی ؟mohammadx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)در فکشن خبر نگاری مشغول به کار هستم.
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)

http://s6.uplod.ir/i/00894/9bu919t5n85d.png

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)چون فکشن پزشکی لیدر نداره . و من میخام لیدر این فکشن شم تا به پیشرفت این فکشن کمک کنم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@EZAL

@faster

درخواست شما رد شد.

@mohammadx

درخواست شما تایید شد.

جهت تست عملی لیدری آماده باشید تا 24 ساعت آینده به شما خبر داده خواهد شد

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Hoodadjp81
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) hi medic fbi q
  •  
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)https://ibb.co/dgcW45
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) دیدم فعالیت این مافیا بسیار کم شده و در خواست لیدری در فیوری  دارم

توضیحات تکمیلی: با اقای گادفادر همانگ کردم یک بار این درخواست رو رد کردند و گفتن یبار دیگه منم الان درخواست دومم رو نوشتم 

ویرایش شده در توسط hoodadjp81
عکس تبلت درست اپلود نشده بود

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟behrooz

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)در همه فکشن ها بودم

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)

IMG_20170818_131659.thumb.jpg.d748a2b5b56ad05dd21b4e3f6eb2879d.jpg

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون میخوام لیدری فکشن Yakuza رو بگیرم و یک بکس گانر رو راه بندازم

آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله کاملا

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ErFaN021
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Medic Rank2  /  Leader PD 2 mah   /  Leader FBI Ham aknon
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • wl4vapi1rwdg_t.jpg

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای هلپری ذرخواست میدم برای کمک به پلیر های سرور و تیم IRAN MTA
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ TotenPro
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Leader Yakuza / SubLeader Pd
  • 3059150361388840743_ssff.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)  میخواهم هلپر شوم چون تجربه این مقام را دارم و میتوانم به تمامی پلیر ها کمک کنم!

ویرایش شده در توسط TotenPro

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟Alien
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)medic.news reporter.Azeroth.Avengers.
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)!!!Click
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)
  • به نام خداوند عزوجل
  • بنده به خاطر علاقه ام به مافیا فیوری خواستم که رهبری این مافیا رو به دست بگیرم و عزیزانی که به این مافیا علاقه دارند رو استخدام کنم تا به اندازه کافی از بازی کردن و پر کردن اوقات فراغت خود در سرور لذت کافی ببرند
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟
  • :)بله و قبول دارم:)
ویرایش شده در توسط AlieN
اصلاح متن

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)bale daram ng fbi pd medic va...
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)717b_mta-screen_2017-08-27_03-07-29.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟helperi(حداقل 1 خط توضیح)mikham be server iran mta komak konam va be plyer haie jadid amozesh bedam mta ro
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟bale 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)بله دارم   ng  fbi  pd va .....
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)78tl_mta-screen_2017-08-27_03-07-29.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟هلپری(حداقل 1 خط توضیح)برای کمک به سرور iran mta وکمک به پلیر های جدید و علاقه شدید به هلپری...
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Rival
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) School sub leader
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید
  • http://s8.picofile.com/file/8304806076/mta_screen_2017_08_28_00_32_56.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟helperi(حداقل 1 خط توضیح) میخوام با لیدری اقلیت ملایم به سرور کمک کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ HosseinKhan
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) ساب - لیدر NG
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) ml37_mta-screen_2017-08-28_18-24-46_thum
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) سلام بنده برای لیدری PD آمادگی کامل دارم و سابقه ی بسیاری در این باره دارم و علاقه ی بسیاری دارم.

لینک به ارسال

بسمه تعالی

پلیر @HoseinKhan  در خواست شما برای لیدر دپارتمنت قبول شد.

برای تست اماده باشید.

روز دوشنبه ساعت: 21:30 داخل سرور باشید. برای تست گرفتن. اگر شما در این روز و در این ساعت انلاین نباشید. در خواست شما رد میشوید.

لینک به ارسال

IMG_20170829_123126.jpg.f80193fd99029d323d985ee99395e898.jpgاسم شما در بازی ؟zanjiri

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) sub-leader mafia azeruth

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من میخوام لیدر مافیا black dragon بشم چون دیدم لیدر نداره و black dragon مافیا ی خوبیه حیفه لیدر نداشته باشه

آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100٪

لینک به ارسال

استعفا نامه

اینجناب alien در تست لیدری مافیا فیوری قبول شدم به دلایلی استعفای خود را با اجازه ی مدیران  اعلام میکنم

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟zanjiri

سابقه حضور IMG_20170829_123126.jpg.e2e9fd5cca06e5daf7495837aefe1ba4.jpgدر فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) sub-leader mafia azeruth

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من میخوام لیدر مافیا avengers بشم چون دیدم لیدر نداره و avengers مافیا ی خوبیه حیفه لیدر نداشته باشه

آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100٪

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ TeChNeT
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) PD
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)gta_sa_2017_08_29_21_38_08_028.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای کمک به تیم مدیریت و پیشرفت سرور درخواست هلپری میدم

لینک به ارسال

سلام..
@TeChNeT
درخواست شما
تایید شد.. زمان برای تست عملی به شما اطلاع داده خواهد شد.

لینک به ارسال

سلام...
@Erfan021
درخواست شما
تایید شد ... زمان برای تست عملی به شما اطلاع داده میشود

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 7/15/2017 در 21:04، LastTime گفته است :

• اسم شما در بازی ؟ Meysam
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) من در فکشن های fbi_ mrdic_ gard meli و مافیای  fms yakuza  بودم
  • http://s9.picofile.com/file/8305010984/mta_screen_2017_08_25_03_09_56.png
  • واسه جذابیت بیشتر بازی و کمک کردن به تیم  می خوام لیدری مافیا فیوری رو بگیرم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟mohammadx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)بله sub_leader  فکشن NR بودم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)l7zv38f5e236.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) به علت علاقه زیادم به این فکشن و چون فکشن medic  لیدر نیداره . و من میخوام لیدر این فکشن شم تا به پیشرفتش کمک کنم .
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله  کاملا

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)ng fbi pd school
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)k9z6_mta-screen_2017-08-30_16-38-00.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟هلپری(حداقل 1 خط توضیح)برای کمک به سرور و اموزش به پلیر های جدید
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله100%
  •  

لینک به ارسال

پلیر @ehsanghamnavaz در خواست شما برای تیم هلپری قبول شد.

مورخ: 1396/6/9 ساعت : 15:45 در سرور و تیم اسپیک سرور حضور داشته باشید.

ادرس سرور تیم اسپیک: BiaTs.iR

برای تست اماده باشید.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟meysam
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) من در فکشن های ng _fbi_medic_skool و مافیای fms _yakuza
  • mta_screen_2017_09_01_00_00_17.png
  • می خوام به تیم کمک کنم تا جذابیت بازی بیشتر بشه واسه همین می خوام لیدری فیوری رو بگیرم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری