LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

70 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی ؟ Farmande
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Dar Tamami Faction Ha Bodam
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • mta_screen_2017_08_08_15_29_47.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Dar Khast Ozviat Dar Faction Pd Ro Daram Jahat Komak Be Team Department Va Server
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟Bale Va 100% Agahi Daram

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟ HardOfHonor
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Medic , FBI , FMS , School , Yakuza , Mechanic
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) 7vyh_mta-screen_2017-08-09_15-53-02.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) درخواست عضویت در تیم ادمینی رو دارم ، من قبلا در تیم ادمینی بودم و بدون اخطاری از ادمینی استفاء دادم به دلیل نداشتن شرایت آنلاین در سرور و الان روزانه 7.8 ساعت هستم در سرور اگه که ادمین در سرور نیاز هست اکسپت کنید
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله
پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

• اسم شما در بازی ؟ : YouR_NeXt
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) : بله در مافیای فیوری  در فکشن fbi  ng
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)pnyf_mta-screen_2017-08-09_16-02-19.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من به فکشن pd علاقه دارم  و دوست دارم فرد مفیدی در سرور باشم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بلی 

ویرایش شده در توسط yournext

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)bale  ng  fbi   pd   medic 
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟ mikham dar news reporter leaderi konam
  • (حداقل 1 خط توضیح)baraie komak be azaie  iran    mta
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟bale

mta-screen_2017-08-11_10-17-02.png

لینک به ارسال

بسمه تعالی

پلیر @Farmande  در خواست شما برای لیدر دپارتمنت قبول شد.

برای تست اماده باشید.

پلیر @yournext در خواست شما برای لیدر دپارتمنت قبول شد.

برای تست اماده باشید.

باتشکر از مدیریت کل دپارتمنت محمدرضا پالادین

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)bale  ng  fbi  pd  medic  avenjer va mikham dar furyleaderi konam
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)alage va komak be server
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟bale

mta-screen_2017-08-11_10-17-02.png

لینک به ارسال

@HardOfHonor

درخواست شما رد شد.

@ehsanghamnavaz

درخواست شما رد شد.

به دلیل فارسی نبودن مشخصات فرم بعد از گذشت 3 روز پست بگذارید.

وفت بخیر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ faster_mamad
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)Azeroth - JefferSon -Yakusa(Leader) -Black DragOn - Fury - Avenger
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)  mta_screen_2017_07_30_23_01_19.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) میخوام لیدر فیوری بشم چون لیدر نداره میخوام افراد گانر و کنار هم جمع کنم !
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله قوانین سرور و مافیا و ... همرو بلدم

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Sina7238 گفته است :

• اسم شما در بازی ؟sina7238
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)7ماه لیدر f b i بودم و۱ماه ساب لیدر pd
  • 1502661916857602428990.thumb.jpg.2f9d15c065d889e0d4d256f47c8f22e4.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)بنده میخواهم لیدر ngشم تا بتونم به نحوه احسنت از سرور مراقبت کنم در مقابل rober ها و.....
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله کاملا اگاهی دارم ۱۰۰%

ویرایش شده در توسط Sina7238

لینک به ارسال

بسمه تعالی

پلیر @Sina7238 در خواست شما برای لیدرگاردملی به طور رسمی رد شد.

دلیل: اقلیت گاردملی دارای لیدر میباشد.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ُ Farmande
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در تمامی فکشن ها  بوده ام
  • mta_screen_2017_08_08_15_29_47.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای مافیا Fury درخواست میدم به علت فعال کردن مافیا و  کمک به سرور

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ meysam
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) من در فکشن gard meli و fbi و medic و مافیا yakuza (ثاب لیدر) و fms فعالیت داشتم
  • mta_screen_2017_08_14_22_53_15.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)
  • با سلام خدمت مدیران iran_mta
  • من می خوام لیدری مافیا فیوری رو بگیرم تا به پیشرفت سرور کمک کنم و جذابیت بازی بیشتر بشه
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله به طور کامل 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ : YouR_NeXt
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) : بله در مافیای فیوری  در فکشن fbi  ng
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) gg1v_mta-screen_2017-08-15_17-33-38.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای لیدری pd  خیلی  علاقه به دپارتمنت دارم  

ویرایش شده در توسط yournext

لینک به ارسال

بسمه تعالی

پلیر@yournext  در خواست شما برای لیدراداره پلیس به طور رسمی رد شد.

دلیل:  شما یک بار برای اقلیت اداره پلیس تست داده اید و رد شدید. برای دوباره تست دادن باید شما 7روز تشکیبا باشید تا تست به صورت دوباره گرفته شود.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ amirmahdidavodi
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) همه فکشن های دیپارتمنت مافیا azeroth و avengers school medic nr  و ...
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s9.picofile.com/file/8303605476/mta_screen_2017_07_27_22_07_30.png 
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) خیلی دوست دارم که در فکشن های دیپارتمنت حضور داشته باشم و به پلیر های سرور کمک کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا بلدم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ CLAY
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Daram ama vase ghadim bud khili vaghte dg nistam
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) mta_screen_2017_09_20_18_19_50.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)Chon Server niaz be leader baraye PD dare va manam alaghe daram
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید Bale

لینک به ارسال

بسمه تعالی

پلیر@0utlaw  در خواست شما برای لیدراداره پلیس به طور رسمی رد شد.

دلیل: فورم پر شده در تاپیک مورد نظر کامل نبود و در خواست شما رد شد و فروم جدید را که خواستید بگذارید کامل نمایید بدونه نقص

لینک به ارسال

پلیر @CLAY در خواست شما برای لیدر Edare Police قبول شد.

برای تست اماده باشید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟amirmahdidavodi
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)کل قکشن های دپارتمانت و مافیا azeroth و avenger و medic و nr و school
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)4790_img_20170815_194142[1].jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)علاقه به این فکشن
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

ویرایش شده در توسط 0utlaw

لینک به ارسال

پلیر @0utlaw در خواست شما برای لیدر Edare Police قبول شد.

برای تست اماده باشید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری