LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

Recommended Posts

در در ۱۳۹۶/۴/۲۴ در 21:04، LastTime گفته است :
  • اسم شما در بازی ؟reza7770
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)مکانیک
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2018-05-15_22-45-53.thumb.png.6b40bbecb8d63b9468bcd5c25a7d70f3.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)میخوام لیدر fms بشم چون میدونم میتونم به خوبی عمل کنم و در روز زیاد پلی میدم وعلاقه زیادی دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟reza_jericho
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) میبیک و ازروس بدلایلی جدا شدم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (stats)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) بلک دراگون میرم-فکشن خوبیه فکر کنم لیدر نداره دوست دارم با سرور زیادتر اشنا شم برای همین دوست دارم لیدرش شم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله بله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟hemen
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)mafia dark va Azerost va fac hay NR Va Scool
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)Leader Nr Alan Ham Dar In Fac Faaliat Mikonam
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟Bale

mta-screen_2018-05-16_23-19-01.png

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟ LiNuX

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Pd Ng FBI Medic Nr Va Mafia Ha
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) http://s8.picofile.com/file/8325982350/mta_screen_2018_05_10_07_43_04.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) می خواهم در خواست هلپری بزارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟(_MOHAMAD_)
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)بله دارم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2018_03_18_14_48_49.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)هلبر شم و  به سرور کمک کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کامل بلدم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۴/۲۴ در 21:04، LastTime گفته است :
  • اسم شما در بازی ؟reza7770
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)مکانیک با رنک 3
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2018-05-18_18-31-38.thumb.png.e8f82d27f01496912f2ddde1303cf3ee.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)چون علاقه دارم و میتونم فکشن رو اداره کنم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Parsakzz
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) پلیس فدرال معلمی مدیک خبرنگاری
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • teve_mta-screen_2018-05-18_23-58-31.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)  چون به این فکشن علاقه دارم و فکشن خبرنگاری جای خوبیه واسه بودن
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟RedBull

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)در تمامی Mafia ها بوده ام! لیدر  Dark Saint's  و چند هفته هم در مکانیک

• عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2018-05-19_17-45-02.thumb.png.d6a41322eba485c502d49c4b731c2155.png

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)به قول اینا که پست لیدری زدن (: من فکر میکنم لایق این باشم که بتوانم مافیا را اداره کنم xD  آره داداچ لیدری یاکوزا یا FMS هر کدوم دادی دادی اما Yakuza بهتره
    والا ما لول 10 بودیم مافیا بودیم

• آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟آره ددچ

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟AsSaSiN

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)کل فکشن ها و مافیا ها
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2018_05_19_12_21_14.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)میخواهم وارد هلپری شوم

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.