خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

578 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی ؟hemen
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)mafia dark va Azerost va fac hay NR Va Scool
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)Leader Nr Alan Ham Dar In Fac Faaliat Mikonam
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟Bale

mta-screen_2018-05-16_23-19-01.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟(_MOHAMAD_)
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)بله دارم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2018_03_18_14_48_49.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)هلبر شم و  به سرور کمک کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کامل بلدم

لینک به ارسال

بازیکنان    @Parantez و @mahdi0084

درخواست شما برای ورود به تیم هلپری تایید شد، برای تست دشوار آماده باشید!

امضا AliSa

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۴/۲۴ در 21:04، LastTime گفته است :
  • اسم شما در بازی ؟reza7770
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)مکانیک با رنک 3
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2018-05-18_18-31-38.thumb.png.e8f82d27f01496912f2ddde1303cf3ee.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)چون علاقه دارم و میتونم فکشن رو اداره کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Parsakzz
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) پلیس فدرال معلمی مدیک خبرنگاری
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • teve_mta-screen_2018-05-18_23-58-31.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)  چون به این فکشن علاقه دارم و فکشن خبرنگاری جای خوبیه واسه بودن
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟RedBull

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)در تمامی Mafia ها بوده ام! لیدر  Dark Saint's  و چند هفته هم در مکانیک

• عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2018-05-19_17-45-02.thumb.png.d6a41322eba485c502d49c4b731c2155.png

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)به قول اینا که پست لیدری زدن (: من فکر میکنم لایق این باشم که بتوانم مافیا را اداره کنم xD  آره داداچ لیدری یاکوزا یا FMS هر کدوم دادی دادی اما Yakuza بهتره
    والا ما لول 10 بودیم مافیا بودیم

• آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟آره ددچ

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ HoseinKhan
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) PD , FBI , NG
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) http://uplod.ir/vdnv55cb33ps/mta-screen_2018-05-21_01-02-59.png.htm
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح): بنده لیدری FBI رو میخوام . بدلیل علاقه ی بسیار و دانایی بنده از این فکشن .
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله
ویرایش شده در توسط HoseinKhan

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟ Ciavash

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم): Leader Mechanic / Rank2 Mafia  
  • mta_screen_2018_05_23_19_45_21.png
  •  
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح):
    بسمه تعالی
  • بنده برای Faction FBI

درخواست لیدری میدم.

برای کمک کردن به سرور و کمک کردن به تیم مدیریت سرور

•  
  •  
  •  
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟
  • بله 100%

ویرایش شده در توسط Ciavash

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟sina7238
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) 6ماه لیدر fbi  sub leader ng  leader mafia  leader pd  sub leader avengers family
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)IMG_20180523_201416_292.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)از اواخر ۲۰۱۷ تا الان من تو این مافیا حضور داشتم و نمیخوام لیدریش دست کس دیگه ای بیوفته avengers
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله ۱۰۰%

لینک به ارسال

بازیکن @MoHaMaDTG

درخواست هلپری شما به دلیل داشتن رنک لیدری ، رد می شود.

بازیکن @AsSaSiN

درخواست شما به دلیل نداشتن فعالیت کافی و عدم صلاحیت، رد می شود.

امضا AliSa

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟EsiD4nger

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)pd.Yakuza.Fbi.Nr.
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2018_05_24_21_33_31.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)لیدر مافیا dark snit بگیرم مدتیه فعالیت نداره

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ (_MOHAMAD_)
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) بله دارم فکشن avengers
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s9.picofile.com/file/8327429018/mta_screen_2018_03_18_14_48_48.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) میخام  هلبر شم تا به سرور کمک کنم

لینک به ارسال
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) بله دارم فکشن avengers
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s9.picofile.com/file/8327429018/mta_screen_2018_03_18_14_48_48.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) میخام  هلبر شم تا به سرور کمک کنم

لینک به ارسال

لینک به ارسال

لینک به ارسال

بازیکن  @Parantez

درخواست شما برای ورود به تیم هلپری تایید شد، برای تست دشوار آماده باشید.

(و دیگر داخل فروم  اسپم نکنید یک پست رو)

امضا AliSa

ویرایش شده در توسط AliSa

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟ LiNuX

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) همه ی فکشن ها
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) mta_screen_2018_05_23_14_45_51.png 
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من می خواهم ایدر مافیا ی اونجرز بشم و به سرور کمک کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟reza_jericho
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در میدیک ازروس و اسکول
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (stats)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)
    بنده برای لیدری  فیوری درخواست میدم
    این فکشن
    لیدری ندارد و ممبر های ان دارن میرن دارک

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Shayea
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟ عضویت در تمامی فکشن ها به جز مکانیک
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی . mta_screen_2018_06_03_11_11_12.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟ میخوام لیدر یاکوزا بشم | به دلیل علاقه به مافیا
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟  بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ alimi7372
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم): (medic NR (subleader
  • mta-screen_2018-06-03_14-44-35.thumb.png.8e5dae932c6962cd99f7a26ccab9225e.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) میخوام لیدر خبرنگاری بشم چون قبلا هم ساب لیدر خبرنگاری بودم و تجربه دارم علاقه ایی که به این فکشن دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟  بله 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟Mohamad
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)leaders mafia
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)gta_sa_2018_06_05_03_42_25_915.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)برای هلپری و کسانی که به سرور  میارم بتونم کمکشون کنم تا الا 20 نفر آوردم +مدرک
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%
ویرایش شده در توسط MoHaMaDTG

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Shayea
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا? در تمامی اقلیت ها بودم جز مکانیک
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی mta_screen_2018_06_05_21_43_52.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید? علاقه به تیم استف و مافیای یاکوزا | به خاطره بکس ام
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟Milad
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) FMS leaders mafia
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)5b1d09355affe_bandicam2018-06-1004-13-32-070.thumb.jpg.014c21d9c6eb30779d3b0cab3598ff6b.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)leaderi azeroth
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Rangeler
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)  Mafia FMS / PD / FBI / Mechanic / Fury
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) http://s6.uplod.ir/i/00922/6y6us7hkodrz.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)فیوری  چون لیدرش بودم دوباره میخوام لیدریشو بگیرم .
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله.
  •  

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.