خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

603 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی ؟RedBull
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)Mechanic Fury Yakuza Dark saints FMS
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)درخواست لیدری مایفیا دارک سینتس رو دارم! لطفا اکسپت کنید
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟اره

mta-screen_2018-02-18_14-09-59.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟ Dadmehr
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) NG-Azeroth-Yakuza-FBI
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • mta_screen_2018_02_18_01_20_50.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)تعداد پلیر ها روز به روز در حال زیاد شدنه پس خوب است که من هم بتونم کمک کنم به این تیم (هلپر)
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ TotenPro
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Leader Yakuza / Admin Staff
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) 9364151916234735795_tab.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Tajrobe Dashtan Va alaqe Be Faaliat Dar Admin Staff
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ Bale

ویرایش شده در توسط TotenPro

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Hidd3N
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) همه فکشن ها
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) mta_screen_2018_02_21_11_17_32.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) علاقه،
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 

آماده برای هلپر شدن 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Ali_Sa
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) لیدر مافیا فیوری و گارد ملی و ساب لیدر خبرنگاری.
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) http://s9.picofile.com/file/8320098876/mta_screen_2018_02_22_21_37_55.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون به فکشن مافیا فیوری علاقه دارم و گارنیم خوبه می خوام وار برگزار کنم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100٪.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟  Rival
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟ bale (اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) medic school
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید
  • http://s8.picofile.com/file/8320102842/mta_screen_2018_02_22_22_45_17.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟ . (حداقل 1 خط توضیح) کمک به پلیر ها و به team staff و علاقه به مافیا fury
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%
ویرایش شده در توسط Rival

لینک به ارسال
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) لیدر مافیا فیوری و گارد ملی و ساب لیدر خبرنگاری.
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) http://s9.picofile.com/file/8320098876/mta_screen_2018_02_22_21_37_55.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون به فکشن مافیا  یاکوزا  علاقه دارم و گارنیم خوبه می خوام وار برگزار کنم.

لینک به ارسال
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون به فکشن مافیا آزروس  علاقه دارم و گارنیم خوبه می خوام وار برگزار کنم.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Vampire
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)حضور در مافیا داشتم قبلا لیدر مافیا و گارد ملی در همین سرور بودم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)peyg_mta-screen_2018-02-24_02-55-15.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)به دلیل اینکه علاقه بالا کمک به پلیر هایه تازه کار دارم و میدونم که از پسش بر میام
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله تمامی مشاهده کردم و شرایطشو دارم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟0_DANGERGOD _)
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Medic.fbi.dark.news
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)frh_۲۰۱۸۰۲۲۴_۰۱۵۱۵۵_thumb.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) دوست دارم به تیم مدیریت کمک کنم و به لیدری این فکشن علاقه زیادی دارم و تام پلی بسیار بالایی در روز دارم حد ود ۱۰-۱۲ ساعت که میتواند به فکشن کمک کنه و تمام اعضا را راضی نگه داره و تشویق به زیاد پلی دادن بکنه و سرور را بالاتر از الان بکشه و میخواهم بازی رو  با سیاست جذاب تر کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله ۱۰۰/.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟ bale (اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) ng nr pd fbi dark staints yakuza...
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)lgny_mta-screen_2018-02-24_18-34-39.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟ لیدر news reporter(حداقل 1 خط توضیح) علاقه به خبر نگاری و کمک به تمامی پلیر های عزیز..
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ [Scorpion [BlackShadow
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Fury Rank 5 - Yakuza Sub Leader - FMS Rank 2 - Leader Avengers
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s8.picofile.com/file/8318347968/mta_screen_2018_02_02_18_08_59.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای ادمینی پست میزارم [ 3 ماه لیدر بودم,فکر میکنم لایقش باشم  ( سری قبل که پست گذاشتم اکسپت شد ولی تستی گرفته نشد , امیدوارم دیگه این مشکل پیش نیاد ) 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله !
    (اسکرین شات برای قبله)

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ __NegiNN__
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) dar edare moalemo va ng bode am
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) dkqc_mta-screen_2018-02-28_03-27-16.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Komak baraye behtar shodn in faction
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ bale tamamie ghvanin ng ra be tor kamel baladam

لینک به ارسال
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) لیدرمافیا ها ازروس و فیوری و لیدر گارد ملی  ساب لیدر خبرنگاری.
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s8.picofile.com/file/8320620700/mta_screen_2018_02_28_22_42_54.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) به این دلیل که پلیر های سرور در حال حاضر رو به پیشرفت هستش و هر روز بازیکن های جدیدی وارد سرور می شوند که می خوام به عنوان هلپر به این بازیکن ها کمک کنم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ به حتما.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ MoBiN_Sis
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) حضور در فکشن مکانیک 5 6 ماه
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) photo_2018_02_26_21_15_28.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) کسب تجربه و کمک به پلیر ها

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ XxPOWERxX
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) medic -fbi rank 3-nr
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) 9y63_mta-screen_2018-03-04_08-36-18.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای لیدری یاکوزا پست میزارم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟matinjjm1
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)news reporter & medic sub leader.
    School rank 1
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2018_03_05_18_44_40.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)به دلیل علاقه به سرور و تیم شما و همچنین علاقه به مافیا dark saints
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله

لینک به ارسال

اسم شما در بازی : Ciavash

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) لیدر مکانیک
  • mta_screen_2018_03_06_18_20_35.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Hellper  ~ >  کمک به افراد دیگر در سرور و بهتر شدن راندمان و پیشرفت

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.