خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

578 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی ؟ _Ary4n_ 
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Sub Leader News Reporter
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Helper
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ Yes

mta-screen_2017-12-29_01-47-04.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟EHSANGH
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)bale fbi pd ng nr medic school ..
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)csy8_mta-screen_2017-12-30_22-13-27.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟dark saints(حداقل 1 خط توضیح) چون لیدر نداره و من میخوام برای باره اول مافیا را تجربه کنم ..
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله ..

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟superkiller
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) بله 1 fms   و yakuza 1 و avengers 1  
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) leader azeroth ساخت 1 مافیای قوی
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

mta-screen_2018-01-02_09-05-27.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Mehrdadgamer81
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) fms . avengers . fury . medic . school
  • mta-screen_2018-01-02_18-14-39.thumb.png.af3d75a0b203e68fe9392987d502deae.png
    به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) قوی کردن مافیا Azeroth و برقراری نظم در مافیا
  •  
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ 
  •                                  100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟alireza99
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)لیدر مافیا ,ng,nr
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)کمک به پلیر ها به دلیل اینکه من تو سرور خیلی فعالم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بلهmta-screen_2018-01-03_23-39-03.thumb.png.a346b60f3d51df51f162417641d5db27.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ RedBull
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)FMS.Fury.Yukza
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)ساخت مافیایی قوی در خواست لیدری مافیا آزروس رو دارم!
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله

mta-screen_2018-01-04_13-03-24.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟bale (اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) ng fbi dark stanis ....
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)3i3d_mta-screen_2018-01-26_17-58-56.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟لیدری fury(حداقل 1 خط توضیح) علاقه شدید به مافیا
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ nima_pn7
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) همه فکشن ها و لیدری همین فکشن مدیک
  • mta_screen_2018_01_26_18_02_22.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)
  • خودم قبلا لیدر مدیک بودم و راضی بودم.
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟
    Roozbeh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)
    Sub-Leader Yakuza _ Sub-Leader Avengers
    r13o_gta_sa_2018-01-26_18-17-15-651.jpg
    ساماندهی به فکشن عامه پسند پزشک و تشویق دوستان
    بطور کامل
    پست به منظور لیدری Medic گذاشته شده است.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟0_DANGERGOD _)
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) دارک ساینس و مدیک هردو رنک ۲
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://uupload.ir/files/urm5_۲۰۱۸۰۱۲۶_۱۹۱۵۳۷.jpg 
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای اینکه دوست دارم به سرور یه کمکی کرده باشم و چون زیاد در سرور آنلاین و به این شغل علاقه دارم فکر کنم گزینه خوبی باشم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، Dangergod گفته است :
  • اسم شما در بازی ؟0_DANGERGOD _)
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) دارک ساینس و مدیک هردو رنک ۲
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)urm5_۲۰۱۸۰۱۲۶_۱۹۱۵۳۷_thumb.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای اینکه دوست دارم به سرور یه کمکی کرده باشم و چون زیاد در سرور آنلاین و به این شغل علاقه دارم فکر کنم گزینه خوبی باشم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ AloneHero
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟ leader School
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی http://s8.picofile.com/file/8317744518/mta_screen_2018_01_26_19_41_31.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟  میخوام  لیدر ازروس شم 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟bale(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) NG fbi pd ...
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟لیدری yakuza(حداقل 1 خط توضیح)علاقه شدید به مافیا
  • fury  رو نمیخوام !.... پست قبلی پاک  شه .. plz
  • just yakuza

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟bale(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) NG fbi pd ...
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)wp7r_mta-screen_2018-01-26_17-58-56.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟لیدری yakuza(حداقل 1 خط توضیح)علاقه شدید به مافیا
  • fury  رو نمیخوام !.... پست قبلی پاک  شه .. plz
  • just yakuza
  • عکس یادم رفت ..

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟bale(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) ng fbi pd...
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://uupload.ir/files/7po3_mta-screen_2018-01-28_21-39-48.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟لیدری pd (حداقل 1 خط توضیح) علاقه شدید به دپارتمنت و کمک به سرور و چون این فکشن لیدر ندارد
  •  

goodluck

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Outlaw
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در همه فکشن ها بودم به جز TTC 
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) mta_screen_2018_01_28_22_05_15.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) به دلیل اینکه تو فکشن های دیپارتمنت سابقه زیادی داشتم و لیدری PD رو دوست دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Behrooz
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در همه فکشن ها بودم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2018-01-29_12-40-55.thumb.png.10a7b960a1541f5b805f71a39da3dd77.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)من میخوام وارد تیم هلپری بشم و به امور سرور کمک کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ 100%

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، MrR4mtin گفته است :

اسم شما در بازی ؟ Mr_R4mtin

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)fury - yakuzza - avengers - azeroth - medic - pd - fbi - ng - nr -
  • تجربه در دپارتمانت و علاقه ی زیاد به PD !
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله کاملا

mta-screen_2018-01-27_23-08-50.png

رامتین تو میتونی اینو مطمعن باش!

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟
    Roozbeh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)
    Sub-Leader Yakuza _ Sub-Leader Avengers
    r13o_gta_sa_2018-01-26_18-17-15-651.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟برای Leader PD(حداقل 1 خط توضیح)
    با توجه به اضافه شدن برخی دستورات نظیر /dozdi؛ وانتد های زیادی روی هم تلنبار میشه؛ PD یه لیدر میخاد که وانتد رو زمین نمونه!

بطور کامل
    (لیدر مدیک در اولویت دوم میباشد)

لینک به ارسال

• اسم شما در بازی ؟1matinjjm
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)بله توی مدیک ساب لیدر بودم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta-screen_2018-01-29_15-59-42.thumb.png.49eb403ef66fd8fcd337982a6ea20e1c.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)میخوام برم مدیک برای اینکه لیدر ندارد و به این فکشن علاقه دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله فقط توی تیم اسپیک همیشه تنمیتونم صحبت کنم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ HP79
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) rank 1 HITMAN rank 2 NG rank 1 mafia YAKUZA rank 2 NR rank 2 mafia AZEROTH rank 3 mafia AVENGERS  rank 5 mafia FMS  sub-leader FBI  Sub leader PD  2x LEader Medic . Sub-leader Mafia dark saints
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) به دلیل سابقه زیاد و علاقه مندی به  FACTION PD
  • mta-screen_2018-01-29_18-17-10.thumb.png.edbb89ccb12a58d3be41dc39f7e26322.png بله 100٪

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ArkGame
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) NR Medic
  • mta-screen_2018-01-29_20-57-32.thumb.png.5554ac44e15991609f0b06e88a01ff08.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Baraye Leaderi Fury Dust Daram
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ Y

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، ArkGame گفته است :
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Baraye Leaderi Fury Dust Daram
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Baraye Leaderi Medic Dust Daram
  • Srry Eshteb shod

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.