LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

346 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی ؟ mohammadx
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Leader NR
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)

vvyk738xrnig.png

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای کمک به تیم staff و هلپر های سرور | درخواست هلپری دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟  بله 100%

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟ Kia
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)  Leader Fury       Leader PD    Leader Azeruths
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)  mta_screen_2017_11_28_07_05_05.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)  برای اینکه فکر میکنم میتونم به پلیر های تازه وارد به نحو احسنت کمک کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله کاملا 
  • (پست برای هلپری)

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟bale (اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)school ng fbi pd medic ....
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)j9b_mta-screen_2017-12-05_21-05-03.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟school(حداقل 1 خط توضیح)من در این فکشن تجربه دارم و علاقه شدیدی دارم به school
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ diablo
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) leader Dark_Saints
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • mta_screen_2017_12_06_01_35_03.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) دوست دارم به پلیر های تازه وارد و همچنین سرور مورد علاقه ام کمک کنم (helper)
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ AloneHero
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟ در اقلیت های گارد ملی و مافیا های دارک اونجر فیوری داشتم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی mta-screen_2017-12-06_16-19-57.thumb.png.1bbf6b3d6c63c21d3b6c466332721c27.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟ دلیل علاقه زیاد به رهبری کردن اقلیت پلیس فدرال ( برای لیدری پلیس فدرال )
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟bale (اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) ng fbi pd medic school
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)qv6e_mta-screen_2017-12-07_01-30-40.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟هلپری(حداقل 1 خط توضیح)برای کمک به سرور و تیم staff
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟Mohamad
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)leader yakusa _avenger_sub leader
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)proxy_sa_2017_12_08_02_24_00_757.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)با سلام عزیزان من موقعی که استعفا دادم  واقعا دیگه توان انلاین بودن در مافیا نداشتم
  • بخاطر کار و... ولی الان کاملا یک الاف بیکار هستم چون دقیقا 1ماه و 10روزه میگذره تقریبا 9/6/2017 اومدم و  الان 8/12/2017  مثل چی انلاینم 
  • قایل توجه دوستان که نه من سابقه بن دارم نه موت شاید 3 بار موت شدم بخاطر چیز هایی کوچک
  • برای لیدری FBI
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله بله

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 12/6/2017 در 16:24، AloneHero گفته است :
  • اسم شما در بازی ؟ AloneHero
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟ در اقلیت های گارد ملی و مافیا های دارک اونجر فیوری داشتم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی mta-screen_2017-12-06_16-19-57.thumb.png.1bbf6b3d6c63c21d3b6c466332721c27.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟ دلیل علاقه زیاد به رهبری کردن اقلیت پلیس فدرال ( برای لیدری پلیس فدرال )
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

اقا نمیخوام لیدر شم دیگه !

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ king_Mahdi
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) medic rank 2 . PD rank 2 . FBI sub leader . NG sub leader Mafia FMS rank 4 . Mafia Yakuza  rank 2 . Mafia Aeroth rank 3
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)Inkedmta-screen_2017-12-02_20-57-17_LI.thumb.jpg.bab142258c36482be21b1c5fba628d3e.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای هلپری پست میزارم / برای کمک به پلیر های تازه وارد و سرور لول 34 ام عکس قسمت f1 چند روز پیش هست !
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟alireza99mta-screen_2017-12-09_18-37-02.thumb.png.fd8a0b0eb4d21330625b86b79cfb5f8e.png
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)....ng . fury va
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)fbi لیدر نداره میخوام بگیرم fbi رو
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله
نقل قول

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Seyed
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) -Helper-PD-FBI-NG-NR-School-Fury-Dark-Fms
  • 20171102_141429.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من برای لیدری FBI درخواست میزارم
  • پلیس فدرال باید دست یکی از اعضای اون باشه:)
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله!

•  
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟amirfucker
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)نداریم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s9.picofile.com/file/8313939150/mta_screen_2017_12_10_22_15_28.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) نذاشتن لیدر این فکشن و گرفتن لیدری
    • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله   برایه لیدریه furyfamily
ویرایش شده در توسط amirfucker

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟  Outlaw
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)  PD Rank 3 , FBI Sub Leader , NG Rank 2 ,Mafia Avengers  Leader , Fury Rank 2 ,  Azeroth Rank 2  , FMS Rank 2 , School , Leader Medic , Nr , 
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_12_11_15_02_41.png
    • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) برای لیدری مافیای FMS پست میزارم چون مافیا در سور کم است و این مافیا عالی هستش
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 100%

لینک به ارسال

سلام...
درخواست شما
تایید شد... با توجه به تاریخ پست شما ، از شما تست گرفته خواهد شد.. در صورتی که فکشن درخواستی شما با شخص دیگری یکسان است شما میتوانید تا زمان تست برای فکشن دیگری پست بگذارید!
@alireza6666 @MorganDead @amirfucker @Ashna @0utlaw

سایر درخواست های لیدری به دلایل مختلف ( نداشتن شرایط ، پس گرفتن درخواست و ... ) رد شده است

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟ Outlaw
سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) همه فکشن ها به جز مکانیک
عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) http://s8.picofile.com/file/8314027068/mta_screen_2017_12_11_21_11_14.png
به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) این که مافیا در سرور کمه و مافیای یاکوزا رو دوست دارم
آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله 

لینک به ارسال

لطفا عکس قسمت Stats را درست ارسال کنید...

در 9 دقیقه قبل، 0utlaw گفته است :

اسم شما در بازی ؟ Outlaw
سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) همه فکشن ها به جز مکانیک
عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید) http://s8.picofile.com/file/8314027068/mta_screen_2017_12_11_21_11_14.png
به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) این که مافیا در سرور کمه و مافیای یاکوزا رو دوست دارم

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟ Outlaw
عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)http://s9.picofile.com/file/8314027692/mta_screen_2017_12_11_15_02_41.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Seyed
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) -Helper-PD-FBI-NG-NR-School-Fury-Dark-Fms
  • 20171102_141429.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من برای ادمینی درخواست میزارم
  • چون میخوام به سرور کمک کنم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) Fury Rank 3-Yakuza Sub-Fms Rank 1-Avengers Leader
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_12_11_22_51_11.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)من برای هلپری درخواست میدم چون روز به روز پلیر به سرور اضافه میشه نیاز به کمک دارن :) 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله 100%

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری