LastTime

نحوه ی درخواست عضویت در تیم ایران ام تی ای (لیدر و هلپر و ادمین)

70 ارسال در این موضوع قرار دارد

logo_staff.png

این پست مخصوص پلیرهایی که قصد پیوستن به تیم ایران ام تی ای را دارند است (با دقت تمامی موارد خوانده شود)

از اسپم کردن و تکرار تاپیک و زبانی غیر از فارسی پرهیز کنید

زمان رسیدگی به درخواست شما از 1 ساعت تا 72 ساعت است تا رسیدگی به آن صبور باشید

شما باید تمامی شرایط زیر را داشته باشید و در صورت نداشتن الکی تاپیک نگذارید

هنگامی که درخواست شما برای پیوستن به تیم رد می شود تا 03 روز نمی توانید پست درخواست بزارید(در صورت رعایت نکردن اخطار می گیرید)

شما با وارد شدن در تیم ایران ام تی ای شرایط و قوانین سرور را قبول می کنید و در صورت رعایت نکردن اخراج می شوید

شرایط ورود و قبولی همیشه ثابت نیست و با تغییر همراه است

برای ورود به تیم ادمینی باید  تجربه لیدری داشته باشید یا به صورت هلپر شدن و طی کردن تمامی رنک های هلپری

ورود به تیم ادمینی سرور نیازمند شرط بالا است در صورت نداشتن شرایط پست قرار ندهید

شرایط ورود به تیم ایران ام تی ای (لیدر هلپر ادمین)

داشتن لول بالای 10 (برای تست لیدری مافیا و  اقلیت های معمولی)

داشتن لول بالای 15 (برای تست لیدری اقلیت های نطامی)

داشتن لول بالای 15 (برای تست هلپری)

داشتن لول بالای 20 (برای تست ادمینی)

داشتن ادب و اخلاق و طرز برخورد خوب

داشتن فعالیت روزانه (برای لیدر 3 ساعت هلپر 4 ساعت ادمین 5 ساعت)

نداشتن سابقه محرومیت از سرور گیم ایران ام تی ای

نداشتن هیچ گونه اخطار در اکانت

منظم و مرتب بودن

داشتن برنامه تیم اسپیک و صحبت کردن در آن

بلد بودن تمامی قوانین سرور(لیدر ها قوانین عمومی و مافیا و لیدری /هلپر ها قوانین عمومی مافیا و لیدری و دستورات بازی/ادمین ها تمامی قوانین)

بلد بودن کامل بازی و مکان ها و کلیات بازی در سرور

فرم درخواست برای ملحق شدن به تیم ایران ام تی ای

• اسم شما در بازی ؟
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟

توضیحات تکمیلی

افراد مقام دار سرور مانند مشاور و مدیر سرور می تواند بدون هیچ هماهنگی شما را از تیم استف اخراج کند

هر 3 هفته 1 بار کل اعضای تیم ایران ام تی ای جلسه دارند و حضور همه الزامی است و در صورت نبودن اخراج از تیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی ؟ PaladiN
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم): National Guard
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_07_26_17_45_35.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح):
    بسمه تعالی
  • بنده برای Faction National Guard

درخواست لیدری میدم.

برای کمک کردن به سرور و کمک کردن به تیم مدیریت سرور

•  
  •  
  •  
  • بله 100%

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

@MohammaDPaladiN درخواست شما قبول شد .

آماده تست عملی باشید.

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ HardOfHonor
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) FmS.FBI.Medic.School
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)loar_mta-screen_2017-07-27_19-24-23.png
    سلام
    بنده درخواست عضویت در عقلیت
    PD رو دارم بنده قبلا در فکشن های نظامی فعالیت داشتم و احساس میکنم تجربه کافی برای ورود به این اقلیت رو دارم
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله
پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ Assassin
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) FMS & Avengers
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)
    lp9m_mta-screen_2017-07-27_19-21-23.png
    برای علاقه ام به مافیا و همچنین لذت بردن از بازی در کنار دوستان میخواهم که برای مافیای   درخواست لیدری بدم.Brother Hood (FMS)
    بله

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ ToTenPRo
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) FMS
  • 41124150116862529308_mta-screen_2017-07-
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) من عاشق ژاپن و یاکوزا هستم

لینک به ارسال

@HardOfHonor در خواست شما رد شد به دلیل کامل نبودن مشخصات stats .

لینک به ارسال

@TotenPro درخواست شما قبول شد .

آماده تست عملی باشید.

لینک به ارسال

@AssassiN درخواست شما قبول شد .

آماده تست عملی باشید.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

• اسم شما در بازی ؟sina7238
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)leader fbi7mah
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)1501171333203714689126.thumb.jpg.c0ace15cdeb110e4b3cf24dc9f2b67ce.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)mikham gard meli ro begiram
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟bale kamelan agahi daram
ویرایش شده در توسط Sina7238

لینک به ارسال

• اسم شما در بازی ؟ ehsangh
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟fbi bodam (اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) alage shadid be in tim daram
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ balemta-screen_2017-07-27_20-21-13.thumb.png.f1c6b8382faca44be05c860e62043e19.pngmta-screen_2017-07-27_20-21-13.thumb.png.f1c6b8382faca44be05c860e62043e19.png

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟ : YouR_NeXt
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) : بله در مافیای فیوری  در فکشن fbi  
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)0lsx_mta-screen_2017-07-27_20-35-10.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) ده برای فکشن  Medic درخواست لیذر سودن دارم :) چون عاشق تیم شما و سرور شما هستم و دوست دارم به شما بپیوندم  

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟ ErFaN021

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)  LEaderi PD 1 Mah

• عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)  :
  • jgbze7mfi45z_t.jpg

• به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) Alaghe B Faction Schol
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟  Bale
  •  
ویرایش شده در توسط Erfan021

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟sina7238
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)leader fbi7mah
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)1501171333203714689126.thumb.jpg.c0ace15cdeb110e4b3cf24dc9f2b67ce.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)chon kollan to depqrt ment bodam az 7mah pish
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟bale kamelan agahi daram va mikham leader fbi sham

لینک به ارسال

@Erfan021 درخواست شما قبول شد .

آماده تست عملی باشید.

@yournext درخواست شما قبول شد .

آماده تست عملی باشید.

@Sina7238 درخواست شما قبول شد .

آماده تست عملی باشید.

@ehsanghamnavaz در خواست شما رد شد .

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟hoodadjp81
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در فیوری مدت کمی عضو بودم در مدیک هم سابقه دارم 
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)IMG_20170728_012955.thumb.jpg.33eab041f45c05d5e28a9defc319579e.jpg
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)دیدم فیوری کم فعالیته گفتم با اجازه ادمین محترم لیدرش شم و دوباره از نو بسازیمش 
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟ بله اگاهی کامل دارم و درخواست گرفتن لیدری فیوری را دارا هستم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟
  • PabLo
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم) در گارد ملی رنک 3
  •  
  • mta-screen_2017-07-27_23-20-09.thumb.png.04b882bd4b40d2eab90cd680d381e8e1.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح) چون میخوام با سیاست کار کنم و بتونم یک فکشن/مافیا رو بالا ببرم تا سرور بیشترجذاب بشه تا پلیر ها بیشتر شن..پلی تایمم روزانه بالای 12 ساعت هست که کمک بسیار زیادی میکنه به فکشن/مافیا ... ایشالا با جذاب تر کردن بازی بتونیم سروری با پلیرای بالای 50 آنلاین داشته باشیم
  •  
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟Bale 100%

لینک به ارسال

@hoodadjp81 درخواست شما رد شد.

به دلیل کم تجربه بودن و سابقه کافی نداشتن

لینک به ارسال

@PabLo درخواست شما قبول شد .

آماده تست عملی باشید.

لینک به ارسال

اسم شما در بازی ؟amirmahdidavodi

• سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)Medic , School ,Pd , Fbi , Ng , Mafiai Avengers Va Azeroth
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_07_27_22_07_30.png
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)  بنده برای لیدری Faction Police Department درخواست میدم و فکر میکنم میتوانم این فکشن را به نحو احسنت اداره کنم و علاقه شدیدی به این فکشن دارم
  • بله 100%
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی محمد (_MOHANAD_)
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)بله دارم درارم در تمامه فکشن ها بودم
  • عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)mta_screen_2017_08_06_14_14_52.pngmta_screen_2017_08_06_14_14_52.png
    • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)کمک به سرور و کمک و گرفتن تورف ها
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله کامل مطالعه کردم

لینک به ارسال

@0utlaw درخواست شما قبول شد .

آماده تست عملی باشید.

@Parantez در خواست شما رد شد .

لینک به ارسال

اسم شما در بازیAlireza_Sl

سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)بله ng fbi fms

عکس از قسمت پروفایل خود واقع در تبلت در بازی (به صورت اپلود شده و لینک قرار دهید)

vhqf_mta-screen_2017-07-28_21-20-45.png

به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)کمک به سرور و کمک

آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله کامل مطالعه کردم

ویرایش شده در توسط Alireza.Sl
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی ؟Ali_KiNG
  • سابقه حضور در فکشن/مافیا؟(اگر دارید توضیح دهید ندارید بنویسید ندارم)school
  • به چه دلیل می خواهید وارد این تیم شوید؟(حداقل 1 خط توضیح)واسه لیدری schoolدرخواست میدم به معلمی علاقه دارم و درضمن فعلا که تو سرور هیچ معلمی نیست بچه ها لایسنس نیاز دارن خب.من چون قبلا تو این فکشن بودم که به دلیل ریست شدن فکشن ها الان نیستم فکر کنم گزینه خوبی باشمmta-screen_2017-07-29_11-42-54.thumb.png.3aeb1b3ebddb1c9fddb8aea9adcc49e8.png
  • آیا شما تمامی شرایط و قوانین را مطالعه کردید و اگاهی کامل دارید؟بله صد درصد
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری