خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

107 ارسال در این موضوع قرار دارد

• اسم شما در بازی؟Sor1BlaCKEroR1
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟GodFather
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 14 یا کمتر یادم نیست
  • تعداد رسپکت های شما؟32 اینا بود
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)  مدتی بود نبودم بعد اخرین بار تو سرور ایپی تی اس داده بودم به دوستم بعد ایپی فیک بوده بن شدم
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) ای پی تی اس فیک بوده ولی بن شدم از تی اس و سرور گیم ولی از تی اس انبن داد ولی تو گیم مثل اینکه پسورد اکانت عوض شده
  •  

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • اسم شما در بازی؟Wolf__Killer
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)14
  • تعداد رسپکت های شما؟یادم نیست
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)توهین به سرور
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)بخشی اشتباه کردم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟aminbadboy360
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ Parsa_AvengeR
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)16
  • تعداد رسپکت های شما؟ 6یا 8
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ توهین به سرور در ad الانم خیلی پشیمونم (توضیحات بن موقع ورود به سرور)
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)

ویرایش شده در توسط aminbadboy360

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟ elf
    نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ پارسا
    لول شما در بازی؟(سطح/لول) 6
    تعداد رسپکت های شما؟ 5  دقیق نمیدونم
    به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور) به دلیل تبلیغ !
    توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) تبلیغ نکردم / فقط به دوستم ادرس تیم اسپیک خودمون رو دادم / که خودش گفت ادرسو یادم رفته دوباه بده ! وگر نه تبلیغی نبوده

لینک به ارسال
  • ملاحظات: اسم من در بازی overlord هست ، دوستم عباس به علت نداشتن اکانت در فروم از من خواستن براشون درخواست عفو کنم 
  • اسم شما در بازی؟ farmande
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ rouzbeh
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 32
  • تعداد رسپکت های شما؟ 20
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟  سروره TS ای رو تبلیغ کردن که حتی وجودم نداره و دیگه اینکه ایشون با دوستش alireza با گوشی عباس به سالار زنگ میزنن و اول عباس صحبت میکنه و سر به سرش میزاره و فوش هم نمیده فقط اذیتش میکنه به قول معروف دسگا میکنه بعد دوستش علیرضا گوشی رو میگیره و فوش میده و میگه من farmande هستم ! 
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ ایشون نتونستن اثبات کنن که فوش ندادن و چند باری تبلیغ تیم اسپیک دلیل خوبی برای بن شدن ایشون داشت ، عباس به عنوان یکی از قدیمی ترین پلیرهای سرور ( در حد رفرال زیره 200) الان 5_4 ماهی هست که بن شده و فکر میکنم نسبت به خطایی که کردن مجازات کافی باشه و هم خودشون و هم بنده درخواست عفو این دوست عزیز رو داریم و قول دادن که تکرار نمیشه

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟ Zanjiri

نام ادمینی که شما را بن کرده ؟Parsa Avenger

لول شما در بازی؟27

تعداد رسپکت های شما؟60 یا 70 بود

به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ ip دادن ts 

توضیحات شما در باره محرومیت؟ توضیحی ندارم . ts بچه های خوده mta بود

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟Dark_Knight00738
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)16
  • تعداد رسپکت های شما؟2
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)به دلیل dm در اونت
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)همانطور که خودتان در قوانین گفتین

قوانین مسابقات و رویداد های سرور(اونت)

افرادی که Wanted دارند نباید در مسابقه شرکت کنند

در صورت خراب کردن مسابقه موارد زیر شامل شما خواهد شد
    سطح 1-5: 15 دقیقه زندانی خواهد داشت
    سطح 6-9: 120 دقیقه زندانی خواهد داشت
    سطح 10-19: 240 دقیقه زندانی خواهد داشت
    سطح 20: 360 دقیقه زندانی خواهد داشت

• اما شما 5 روز من را بن کردید

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟Outlaw
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ GodFather
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 28
  • تعداد رسپکت های شما؟ 30 ,50
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)
  •  با ادمین گادفادر دعوا کردم و ....

پسوردم عوض شده .... 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟alireza99
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟god father
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)20
  • تعداد رسپکت های شما؟/79/80
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)nazarhay bi rabt dar live
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)اقای god father شما منو kick دادی گفتی next ban اومدم تو بازی بعد 5 min ban  دادی اگه اشتباهی کردم عذر میخوام ولی من تو live توحینی نکردم 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ GoD_Of_GameR
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ Parsa_Avenger
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 3/16
  • تعداد رسپکت های شما؟2
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)تبلیغ
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) می خواستم با دوستم بریم کانتر ip دادم بهش تا بازی کنیم

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟Assassin

• نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ معلوم نیست
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)33
  • تعداد رسپکت های شما؟85 یا 86
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)به هم ریختن نظم سرور
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)از کارم پشیمون شدم و اومدم که درخواست آنبن بدم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟Link_over
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟خیلی وقته گذشته یادم نیست
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 20
    • تعداد رسپکت های شما؟ خیلی وقته گذشته یادم نیست
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)باگ زدم
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) من ی باگ زدم و حدود 1سال میشه که بن هستم و بنظرم برای مجازاتم کافی باشه!

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ HP79
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ Parsa_avenger
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 31 (فکر کنم، حضور ذهن ندارم)
  • تعداد رسپکت های شما؟ باید حدود نصف رسپکت های لازمه رو گرفته باشم برای لول بعد، حدود 40-50 تا.
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور) خرید و فروش با پول واقعی
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) خوب، اول همه درود، 

دربارهء قضایای پیش اومده، اینطور میتونم توجیح کنم که اون لحضه یکی از دوستان توی اکانتم بوده، که با این سبک کلاه برداری ها آشنا نبودن به هیچ وجه و نمیدونستم یه نفر میتونه اینطور پاپوش درست کنه و به قصد خرید اموال با پول واقعی بیاد ، در حالی که نقشهء بدست اوردن اونارو به صورت مفتی داره.

از این توجیه که بگذریم، باید بگم که ذهنیتی درونم نمیبینم که بخوام از طریق سرور iran mta ، دست به درآمد بزنم ، درواقع دلایلی که بخاطرشون خودمو وارد این سرور کردم، خیلی محکم تر از اینان که بخوام خودمو براش کوچیک کنم، درواقع، وقتی یکی از دوستان سرور رو بهم معرفی کرد و ماجرای founder این سرور و اون AP رو برام تعریف کرد، خیلی سریع اومدم کلک اکانتمو توی اون سرور با یه /ad کندم و پریدم توی ایران ام تی ای (قضیه مال زمانیه که از زمان ران شدن سرور iranmta توی حالت بتا خیلی نگذشته بود و من توی اون سرور هم همچین وضعیت بدی نداشتم، با لول 31 ( یه چیز توی مایه های وضعی که قبل از بن شدنم توی این سرور داشتم) خیلیم سطح پایین نبودم اونجا ) . خوب مشخصا من وقتی سر وجدانم میام گیم سرورمو عوض میکنم ، حاضر نمیشم بیام اینطوری اکانتمو به فنا بدم.

شرمنده که بیشتر شبیه انشاء شد، ولی حرفایی بود که به نظرم رسید بهتره زده بشه. یه ذره هم ببخشید حرفام گنگ بود، برا این که جنبهء تبلیغاتی پیدا نکنه اینطور بیان کردم تا دوستانی که باید متوجه بشن منظورمو بگیرن،  چیزی که دارم تقاضا میکنم، برگشتن اکانتم به حالت قبل از بن شدنشه و آنبن شدنش نه چیزی زیاد تر از اون چیزی که بود و نه کم تر تقاضا دارم، فقط اون چیزی که صاحبش بودم. طبق نظر ادمینا امکان همچین کاری گفتن هست ، ممنون بابت رسیدگی.

ویرایش شده در توسط H79P

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ negin
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ godfather
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 12
  • تعداد رسپکت های شما؟ nemidunm
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور) tohin be admin godfather
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) mazerat mikham :(

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟XeNeraL

نام ادمینی که شما را بن کرده ؟نمیدونم

لول شما در بازی؟(سطح/لول)۱۶

تعداد رسپکت های شما؟۶۳/۶۴

به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)دوست من با اکانت من اومده تو سرور و به سرور هم توهین کرده هم تبلیق و منو بن دادن اگه باور نمیکنید برید سریال هارو چک کنید که من نبودم

توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ Seyed
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ نمیدونم دقیقا
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 28
  • تعداد رسپکت های شما؟ نمیدونم فک کنم 70-80
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟  (توضیحات بن موقع ورود به سرور)
  • یک اشتباهی پیش اومد
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) یک اشتباهی کردیم که پشیمونم و امیدواریم تکرار نشع

@GodFather

ویرایش شده در توسط MorganDead

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ NitroEx
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ من بن نشدم
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول): فکر کنم 26
  • تعداد رسپکت های شما؟ فکر کنم 60
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور): من بن نشدم و نمیدونم چرا پسوردم عوض شده از دوستام پرسیدم میگن بن شدی ولی انگار پسوردم عوض شده لطفا منو ان بن کنید
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک): میخوام ان بن بشم چون دوست دارم دوباره برگردم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟mohamamdy26
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟erfan021
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)13
  • تعداد رسپکت های شما؟9
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور) خرید فروش پول:\
  • من قسطم چیز دیگه ای بوده اصلا قسط خریدو فروش نداشتم چون میدونم در صورت خرید فروش بن میشم
  • توضیحات لازم به ادمین عرفان داده شده با اینحال معذرت خواهی میکنم و ممنون میشم انبن کنین به اشتباهم پی بردم.:(

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ YouR_NeXt
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ GodFather
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 31
  • تعداد رسپکت های شما؟ :/ نمیدونم
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟  bug abus tohin :|
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) :D خود ادمینا میدونن 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟Amin82
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟God Father
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)22
  • تعداد رسپکت های شما؟70/92
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)بخاطر اینکه 2 روزه میخوام اسمم عوض کنم اما کسی جواب نمیده_رفتم /ad زدم_(god father lotfan goshito roshan kon) ایشون زدن بن کردن برای 3 روز !:S
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)میخوام برگردم بازی بکنم ¬¬

لینک به ارسال
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.