62 ارسال در این موضوع قرار دارد

@Sorena5202

در خواست شما رسیدگی نمی شود به دلیل فارسی ننوشتن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اسم شما در بازی؟Sor1BlaCKEroR1
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟GodFather
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 14 یا کمتر یادم نیست
  • تعداد رسپکت های شما؟32 اینا بود
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)  مدتی بود نبودم بعد اخرین بار تو سرور ایپی تی اس داده بودم به دوستم بعد ایپی فیک بوده بن شدم
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) ای پی تی اس فیک بوده ولی بن شدم از تی اس و سرور گیم ولی از تی اس انبن داد ولی تو گیم مثل اینکه پسورد اکانت عوض شده
  •  

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟Wolf__Killer
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)14
  • تعداد رسپکت های شما؟یادم نیست
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)توهین به سرور
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)بخشی اشتباه کردم
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟aminbadboy360
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ Parsa_AvengeR
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)16
  • تعداد رسپکت های شما؟ 6یا 8
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ توهین به سرور در ad الانم خیلی پشیمونم (توضیحات بن موقع ورود به سرور)
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)

ویرایش شده در توسط aminbadboy360
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟ elf
    نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ پارسا
    لول شما در بازی؟(سطح/لول) 6
    تعداد رسپکت های شما؟ 5  دقیق نمیدونم
    به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور) به دلیل تبلیغ !
    توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) تبلیغ نکردم / فقط به دوستم ادرس تیم اسپیک خودمون رو دادم / که خودش گفت ادرسو یادم رفته دوباه بده ! وگر نه تبلیغی نبوده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • ملاحظات: اسم من در بازی overlord هست ، دوستم عباس به علت نداشتن اکانت در فروم از من خواستن براشون درخواست عفو کنم 
  • اسم شما در بازی؟ farmande
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ rouzbeh
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 32
  • تعداد رسپکت های شما؟ 20
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟  سروره TS ای رو تبلیغ کردن که حتی وجودم نداره و دیگه اینکه ایشون با دوستش alireza با گوشی عباس به سالار زنگ میزنن و اول عباس صحبت میکنه و سر به سرش میزاره و فوش هم نمیده فقط اذیتش میکنه به قول معروف دسگا میکنه بعد دوستش علیرضا گوشی رو میگیره و فوش میده و میگه من farmande هستم ! 
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ ایشون نتونستن اثبات کنن که فوش ندادن و چند باری تبلیغ تیم اسپیک دلیل خوبی برای بن شدن ایشون داشت ، عباس به عنوان یکی از قدیمی ترین پلیرهای سرور ( در حد رفرال زیره 200) الان 5_4 ماهی هست که بن شده و فکر میکنم نسبت به خطایی که کردن مجازات کافی باشه و هم خودشون و هم بنده درخواست عفو این دوست عزیز رو داریم و قول دادن که تکرار نمیشه
پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟ Zanjiri

نام ادمینی که شما را بن کرده ؟Parsa Avenger

لول شما در بازی؟27

تعداد رسپکت های شما؟60 یا 70 بود

به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ ip دادن ts 

توضیحات شما در باره محرومیت؟ توضیحی ندارم . ts بچه های خوده mta بود

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟Dark_Knight00738
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)16
  • تعداد رسپکت های شما؟2
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)به دلیل dm در اونت
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)همانطور که خودتان در قوانین گفتین

قوانین مسابقات و رویداد های سرور(اونت)

افرادی که Wanted دارند نباید در مسابقه شرکت کنند

در صورت خراب کردن مسابقه موارد زیر شامل شما خواهد شد
    سطح 1-5: 15 دقیقه زندانی خواهد داشت
    سطح 6-9: 120 دقیقه زندانی خواهد داشت
    سطح 10-19: 240 دقیقه زندانی خواهد داشت
    سطح 20: 360 دقیقه زندانی خواهد داشت

• اما شما 5 روز من را بن کردید

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟Outlaw
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ GodFather
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 28
  • تعداد رسپکت های شما؟ 30 ,50
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)
  •  با ادمین گادفادر دعوا کردم و ....

پسوردم عوض شده .... 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟alireza99
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟god father
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)20
  • تعداد رسپکت های شما؟/79/80
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)nazarhay bi rabt dar live
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)اقای god father شما منو kick دادی گفتی next ban اومدم تو بازی بعد 5 min ban  دادی اگه اشتباهی کردم عذر میخوام ولی من تو live توحینی نکردم 

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ GoD_Of_GameR
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ Parsa_Avenger
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 3/16
  • تعداد رسپکت های شما؟2
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)تبلیغ
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) می خواستم با دوستم بریم کانتر ip دادم بهش تا بازی کنیم

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟MR_R4mtin

• نام ادمینی که شما را بن کرده ؟godfather
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)15
  • تعداد رسپکت های شما؟2
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)من به سرور توهین کردم که خیلی شرمنده و پشیمونم لطفا منو ببخشید و انبنم کنید خواهش میکنم این تنها گیمیه که من ازش خیلی خوشم میاد

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟Mr_R4mtin

• نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ @ParsaAvenger
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)15
  • تعداد رسپکت های شما؟6
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)شکلک گذاشتن
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)من داخل ۴ راه بودم که پارسا خودشو تلپورت کرد پیش من و گفت بن میخوای و اینا منم یه شکلک D: گذاشتم که دیدم نوشته میخندی؟اوکی..... بعد دیدم برا ۱ روز بن شدم

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟Assassin

• نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ معلوم نیست
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول)33
  • تعداد رسپکت های شما؟85 یا 86
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)به هم ریختن نظم سرور
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)از کارم پشیمون شدم و اومدم که درخواست آنبن بدم

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟Link_over
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟خیلی وقته گذشته یادم نیست
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 20
    • تعداد رسپکت های شما؟ خیلی وقته گذشته یادم نیست
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)باگ زدم
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) من ی باگ زدم و حدود 1سال میشه که بن هستم و بنظرم برای مجازاتم کافی باشه!
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ HP79
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ Parsa_avenger
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 31 (فکر کنم، حضور ذهن ندارم)
  • تعداد رسپکت های شما؟ باید حدود نصف رسپکت های لازمه رو گرفته باشم برای لول بعد، حدود 40-50 تا.
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور) خرید و فروش با پول واقعی
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) خوب، اول همه درود، 

دربارهء قضایای پیش اومده، اینطور میتونم توجیح کنم که اون لحضه یکی از دوستان توی اکانتم بوده، که با این سبک کلاه برداری ها آشنا نبودن به هیچ وجه و نمیدونستم یه نفر میتونه اینطور پاپوش درست کنه و به قصد خرید اموال با پول واقعی بیاد ، در حالی که نقشهء بدست اوردن اونارو به صورت مفتی داره.

از این توجیه که بگذریم، باید بگم که ذهنیتی درونم نمیبینم که بخوام از طریق سرور iran mta ، دست به درآمد بزنم ، درواقع دلایلی که بخاطرشون خودمو وارد این سرور کردم، خیلی محکم تر از اینان که بخوام خودمو براش کوچیک کنم، درواقع، وقتی یکی از دوستان سرور رو بهم معرفی کرد و ماجرای founder این سرور و اون AP رو برام تعریف کرد، خیلی سریع اومدم کلک اکانتمو توی اون سرور با یه /ad کندم و پریدم توی ایران ام تی ای (قضیه مال زمانیه که از زمان ران شدن سرور iranmta توی حالت بتا خیلی نگذشته بود و من توی اون سرور هم همچین وضعیت بدی نداشتم، با لول 31 ( یه چیز توی مایه های وضعی که قبل از بن شدنم توی این سرور داشتم) خیلیم سطح پایین نبودم اونجا ) . خوب مشخصا من وقتی سر وجدانم میام گیم سرورمو عوض میکنم ، حاضر نمیشم بیام اینطوری اکانتمو به فنا بدم.

شرمنده که بیشتر شبیه انشاء شد، ولی حرفایی بود که به نظرم رسید بهتره زده بشه. یه ذره هم ببخشید حرفام گنگ بود، برا این که جنبهء تبلیغاتی پیدا نکنه اینطور بیان کردم تا دوستانی که باید متوجه بشن منظورمو بگیرن،  چیزی که دارم تقاضا میکنم، برگشتن اکانتم به حالت قبل از بن شدنشه و آنبن شدنش نه چیزی زیاد تر از اون چیزی که بود و نه کم تر تقاضا دارم، فقط اون چیزی که صاحبش بودم. طبق نظر ادمینا امکان همچین کاری گفتن هست ، ممنون بابت رسیدگی.

ویرایش شده در توسط H79P

لینک به ارسال

اسم شما در بازی؟Mr_R4mtin

• نام ادمینی که شما را بن کرده ؟badman
  • تعداد رسپکت های شما؟70
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)بنده واقعا متاسافم چون یکی از پلیر های سرور به بنده پول فروخت ایشون پول هارو ارزون میداد که بندرو وسوسه کنه اسمشو نمیگم چون بن شده......
  • ادمین badman منو کیک دادن بعد موقعی که میخواستم برگردم به سرور دیدم پسووردم عوض شده اینو بدونید دیگه این کار تکرار نمیشه و اگه به تلگرام بنده پیام بدین مدارکو براتون فوروارد میکنم .
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟theboyplayer
  • تعداد رسپکت های شما؟43
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)کلاه برداری ! :(
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)بنده کلاه برداری نکردم حتی خود فرد شاکی هم گفت "حلال" روزبه هم گفت دفعه بعدی بن میکنم !

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟ negin
  • نام ادمینی که شما را بن کرده ؟ godfather
  • لول شما در بازی؟(سطح/لول) 12
  • تعداد رسپکت های شما؟ nemidunm
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور) tohin be admin godfather
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک) mazerat mikham :(

لینک به ارسال
  • اسم شما در بازی؟theboyplayer
  • تعداد رسپکت های شما؟43
  • به چه دلیل شما از سرور محروم شدید؟ (توضیحات بن موقع ورود به سرور)کلاه برداری ! :(
  • توضیحات شما در باره محرومیت؟ (در صورت لزوم مدارک همراه پست باشد به صورت لینک)بنده کلاه برداری نکردم حتی خود فرد شاکی هم گفت "حلال" روزبه هم گفت دفعه بعدی بن میکنم !

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، GodFather گفته است :

@Neginx درخواست شما تأیید و آنبن شدید.

گاد فادر لطفا جوابگو ما هم باش نه فقط "Negin" !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری