رفتن به مطلب

rank3? 60fppp?wth

ErfaNKhaN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:ErfaNKhaN
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:tahakhan
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl22 l civil
توضیحات شکایت:ایشون منو بدون مدرک و با ریزون عجیب غریب منو با 60اف پی کیک داده ! و گفته که منو در بلاک لیست دی پی قرار داده!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

mta-screen_2019-02-09_11-31-03.png

mta-screen_2019-02-09_11-31-05.png

• Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام , 

1- بنده هیچ کاری رو بدون مدرک انجام نمی دم 

2- تمام اعضای دیپارتمنت شاهد ایجاد اختلال و زور گویی بی مورد شما بودند 

3-بالای 50 درصد پلیر های این سرور از شما ناراضی و شاکی هستند 

4-من تا زمانی که در گارد ملی هستم اجازه نمی دم شما دوباره به دیپارتمنت برگردی حداقل ورود شما به گارد ملی ممنوعه 

5-بنده  در دورانی که کامپیوتر ام خراب بود از افراد کاملا معتبر حرفایی شنیدم که نمی تونم به زبون بیارم 

6-همه از تغیر اسم شما به "ErfanKhan" فهمیدن چه موجودی هستی 

7-بنده بار ها در متینگ ها به صورت غیر مستقیم هشدار دادم که Done  یا Reject دادن در /d با رنک بالاتر هست با این حال شما زمانی که من در سرور حضور داشتم /d رو حرف من حرف می زدید 

8-شما در /d بحث های بی مورد را شروع می کردی و با اعضای FBI و PD بحث می کردی 

9-شما در عین حال که من و حسین در سرور حضور داشتیم یا نداشتیم مستقیم به ممبرا دستور میدادید و زور می گفتید 

10-بالای 80 درصد دیپارتمنت از شما ناراضی اند و شما به راحتی در چت /b توهین می کردی 

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، TahaKhan گفته است :

با سلام , 

1- بنده هیچ کاری رو بدون مدرک انجام نمی دم 

2- تمام اعضای دیپارتمنت شاهد ایجاد اختلال و زور گویی بی مورد شما بودند 

3-بالای 50 درصد پلیر های این سرور از شما ناراضی و شاکی هستند 

4-من تا زمانی که در گارد ملی هستم اجازه نمی دم شما دوباره به دیپارتمنت برگردی حداقل ورود شما به گارد ملی ممنوعه 

5-بنده  در دورانی که کامپیوتر ام خراب بود از افراد کاملا معتبر حرفایی شنیدم که نمی تونم به زبون بیارم 

6-همه از تغیر اسم شما به "ErfanKhan" فهمیدن چه موجودی هستی 

7-بنده بار ها در متینگ ها به صورت غیر مستقیم هشدار دادم که Done  یا Reject دادن در /d با رنک بالاتر هست با این حال شما زمانی که من در سرور حضور داشتم /d رو حرف من حرف می زدید 

8-شما در /d بحث های بی مورد را شروع می کردی و با اعضای FBI و PD بحث می کردی 

9-شما در عین حال که من و حسین در سرور حضور داشتیم یا نداشتیم مستقیم به ممبرا دستور میدادید و زور می گفتید 

10-بالای 80 درصد دیپارتمنت از شما ناراضی اند و شما به راحتی در چت /b توهین می کردی 

1- فکشن لیدر داره!
2- این کار شما غیر قانونیه اگر مدرکی مبنی بر انجام کار خطا دارید به من بگید!
3-ریجکت دادن به خاطر اینکه موتور زیر پای سارا جون بود
4- اعضای ان جی اگر نارضایتی از من دارید همینجا بگید
5- اگر مبنی رو بر این بزاریم که من کاری کردم چرا مدرک نمیدید
6- این ضعف شما رو نشون میده
7- درخواست عزل ایشون از ساب لیدری رو دارم!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mahdi_gamer گفته است :

با سلام من یکی از اعضای NG هستم.

Erfan نه تنها به من بدی نکرده بلکه من        در اوایل جوین شدن به فکشن ایشون به من کمک کردند!

من از ایشان رضایت کامل دارم.

و فکر کنم کل اعضای NG مشکلی با  ایشان ندارند!

و مطلب دیگر اینه که:

اعضای NG جوری با هم هستیم که حاضریم برای هم خودمونو فدا کنیم...

این شعار ماست...

بله نظر بنده هم همین هست عرفان به ما کمک میکرد ... 

• Like 2
لینک به دیدگاه

@TurBOo
@DarcyElioT
@Parsa_AvengeR

خودتون که میبینید !
اعضای ان جی منو قبول دارن پس حرف تاها اینجا در میاد که میگه من با اعضا خوب نیستم
ایشون خیلی میترسن از اینکه حسینخان دیموت شه کسی جز خودش جاشو نگیره!
ما نه ندید بدید لیدری هستیم نه چیزی
ولی ایشون کمال بی ادبیشونو رسوندن
نیاز نیست دیگه حرفی بزنم !
حسین خان هم میدونه از اولین روز نه ای وی داشتم نه اف دبلیو و کارمو خوب انجام دادم 
اینم دفاعیه من دیگه صحبتی ندارم تا ادمین ها رسیدگی کنن

ویرایش شده توسط ErfaNKhaN
  • Like 2
لینک به دیدگاه

بنده به عنوان یه شخصی ک داخل dp هست عقیده دارم ErfanKhan یکی از بهترین اشخاص داخل بکس NG هست و واقعا kick fp60 ایشون بی انصافیه

• Like 1
لینک به دیدگاه

طاها خان هم واقعا ساب لیدری حقشونه و خیلی ب همگی ما در dp کمک کردن و دیموت شدن ایشون هم واقعا بی انصافیه و فقط بنده نظرای شخصی خودمو گفتم

لینک به دیدگاه

حرفی ندارم 

اما یه نصیحت به همتون 

رفیق و دشمنو تو زمان سختی بشناس ❤️ 

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ReVenGe گفته است :

نگران نباش انشا.. لیدری خودت عوض همه اینارو در میاری !

خدراو سر شاهد می گیرم که اصلا برام مهم نیست برام مهم این هست که کسانی که به ظاهر رفیقم بودن تو یک ساعت شدن دشمن من , شما هیچ کدوم ErfanKhan رو نمیشناسید اما امید وارم که هرچی زودتر حرفامو متوجه شید و چهره اصلیشو ببینید

• Like 3
لینک به دیدگاه

طاحا  بنده تا الا ک دوستش بودن 2 سال واقعا بچه با مرامی بوده و کارشو عالی امجام داده واقعا ساب لیدری حق ایشون نیست بلکه لیدری هست و بنده دقیقا نمیدونم چی شد که کیک شد ولی فک کنم حق با طاها بوده و کارشم درسته

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، mahdi_gamer گفته است :

با سلام من یکی از اعضای NG هستم.

Erfan نه تنها به من بدی نکرده بلکه من        در اوایل جوین شدن به فکشن ایشون به من کمک کردند!

من از ایشان رضایت کامل دارم.

همین عرفانی که در اوایل به شما کمک کرده قبل تست درخواست بار ها درخواست رد کردن شما در تست رو داشت اما من برای اینکه ناراحت نشی بعد اینکه 2/3 اخطار دریافت کردی سوال هارو بسیار اسون پرسیدم تا فقط ناراحت نشی برای گیم 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، TahaKhan گفته است :

حرفی ندارم 

اما یه نصیحت به همتون 

.

ویرایش شده توسط MMDiciwX
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، TahaKhan گفته است :

حرفی ندارم 

اما یه نصیحت به همتون 

با سلام من که در PD رنک 3 هستم تا حالا هیچ بدی از ایشون ندیدم جز خوبی اوایل اینکه امدم

داخل PD همیشه سوال هایی که مد نظرم بود رو از ایشان میپرسیدم و ایشان هم با مهربانی تمام پاسخ میدادند 

ایشان در کارشان بهترین و رفتار و عملکردشان بسیار سنجیده عمل میکردند.

ایشان باید همواره بمانند و همواره با قدرت ادامه دهند.

امضا Sa1eH

@TahaKhan

ویرایش شده توسط Exyaret
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، TahaKhan گفته است :

حرفی ندارم 

اما یه نصیحت به همتون 

با سلام من که در PD رنک 3 هستم تا حالا هیچ بدی از ایشون ندیدم جز خوبی اوایل اینکه امدم

داخل PD همیشه سوال هایی که مد نظرم بود رو از ایشان میپرسیدم و ایشان هم با مهربانی تمام پاسخ میدادند 

ایشان باید همواره بمانند و همواره با قدرت ادامه دهند. @TahaKhan

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Exyaret گفته است :

ایشان باید همواره بمانند و همواره با قدرت ادامه دهند. @TahaKhan

.

لینک به دیدگاه

بنده به عنوان یک عضو DP واقعا میبینم که طاها یکی از بهترین ممبرهای ان جی هستن ایشون خیلی به من کمک میکنن و خوش و اخلاق کار درستن  و هرچی بگم از نظر من راست میگه چون ادم ماریو بی دلیل انجام نمی‌دهند و همچنین از نظر من رنک sub برایش کمه 

💜مرسی از طاها عزیز امیدوارم و باشی💜

@TahaKhan

ویرایش شده توسط AlirezaPlus
لینک به دیدگاه

سلام منم به عنوان رنک 3 PD نظر خودمو میگم

من از @TahaKhanتا حالا اشتباهی ندیدیم ایشون همواره کمک تمامDPرا میکردند!

لینک به دیدگاه

طاها دوست داریم  تو شایسته رنکت هستی و حق با توعه !!!!!

لینک به دیدگاه

من بعنوان یکی از اعضای دپارتمنت هیچ مشکلی از پلیر @Erfan KhaN ندیدم ایشون کاملا با احترام صحبت میکردند و حتی مواقعی که برایشان هیچ سودی نداشت به دیگر اعضای دپارتمنت کمک میکردند. حق ایشان کیک شدن با 60fp و ادد شدن در بلک لیست نیست.

لینک به دیدگاه

من با ساب لیدر محترم NG @TahaKhan هیچ مشکلی ندارم و فقط نظرم رو گفتم

• Confused 1
لینک به دیدگاه

شکایت به خاطر @HoseinKhan پس گرفته شد!

لینک به دیدگاه

بسم تعالی

بنده به دلیل حضور داشتن در ان جی در دوران ساب لیدری TahaKhan و رنک ۳ بودن ErfanKhan حق دخالت رو به خودم میدم

1-TahaKhan بهترین ساب لیدره دی پی و سرور هست و به انتخاب HoseinKhan ( بهترین لیدر سرور ) برگزیده شده و اشتباهی از ایشون ندیدم!

2-اگه سی ام دی /subleaders بخواد اد شه باید به خاطر این ساب لیدر اد شه!

3-نمیگم ErfanKhan بده و خوبه ولی تو این آواخر چهرش برای من آشکار شد!

حرف آخر : ErfanKhan دیگه شناختیمت GodLock

#KurDBoY

• Like 1
لینک به دیدگاه

باسلام

یه مشت بچه سال رفتن dpریده 

حق میدیم به Tahakhan میگید دلیل؟ : اولا بریم رو موضوع Pd یه لیدر داره که فقط به اسم لیدره ... نمیدونم چرا لیدری همچین فکشن مهمی به یه بچه ۱۸ ساله میدن واقعاااا ... و از نظر بنده چوپانی سرور هم زیاده براش 

این توهین یا چیزه دیگه ای نیست واقعیته کلا یه فکشن تو Dpبه درد می خورد اونم Ngبود که ریدن بهش ما Ngبودیم هم ساب لیدر هم لیدر محترم تههههه با مرامی بود جو بسیار دل انگیزی داشت ولی الان بسیاری از اقده دار ها اومدن حاجی بکشید زیرشون بچه بازیه نووو ب سگای ژاپنی

اگه واقعا درست گفتم لایک یادت نره

ویرایش شده توسط .HeMeN.
  • Like 5
  • Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

با سلام

از نظر منم TahaKhan خیلی ساب لیدر خوبیه

و از نظر من کیک کردن عرفان کاملا منطقیه

افرین عرفان خان که جلوی ظلم کننده هارو میگیری

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، .HeMeN. گفته است :

باسلام

یه مشت بچه سال رفتن dpریده 

حق میدیم به Tahakhan میگید دلیل؟ : اولا بریم رو موضوع Pd یه لیدر داره که فقط به اسم لیدره ... نمیدونم چرا لیدری همچین فکشن مهمی به یه بچه ۱۸ ساله میدن واقعاااا ... و از نظر بنده چوپانی سرور هم زیاده براش 

این توهین یا چیزه دیگه ای نیست واقعیته کلا یه فکشن تو Dpبه درد می خورد اونم Ngبود که ریدن بهش ما Ngبودیم هم ساب لیدر هم لیدر محترم تههههه با مرامی بود جو بسیار دل انگیزی داشت ولی الان بسیاری از اقده دار ها اومدن حاجی بکشید زیرشون بچه بازیه نووو ب سگای ژاپنی

اگه واقعا درست گفتم لایک یادت نره

بالاخره فشارشو یکی باید تامل کنه دیگه .

• Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

آقای @ReVenGe عقده ای داری بیا خالی کن 🙂 اجنا جای خوبیه 

بنده هم مدارکتونو دست لیدر دادم از ۶۰اف پی خودتون لذت ببرید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، KurDBoY گفته است :

بسم تعالی

بنده به دلیل حضور داشتن در ان جی در دوران ساب لیدری TahaKhan و رنک ۳ بودن ErfanKhan حق دخالت رو به خودم میدم

1-TahaKhan بهترین ساب لیدره دی پی و سرور هست و به انتخاب HoseinKhan ( بهترین لیدر سرور ) برگزیده شده و اشتباهی از ایشون ندیدم!

2-اگه سی ام دی /subleaders بخواد اد شه باید به خاطر این ساب لیدر اد شه!

3-نمیگم ErfanKhan بده و خوبه ولی تو این آواخر چهرش برای من آشکار شد!

حرف آخر : ErfanKhan دیگه شناختیمت GodLock

#KurDBoY

اون Good Luck 😐

• Like 1
لینک به دیدگاه

بنام خداوند جهان افرین که دادمهر را افرید
بنده بدلیل نام برده شدن در شکایت دخالت میکنم
این اقا بدون بسم االه گفتن توی /d شروع به بحث میکنه
میرم دادمهر رو میارما

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

شکایت بسته شده هرکی زیر پست من پست بده خره و بیشعور :| انقدرم هرس نزنین شیرتون خشک میشه !

یه چیزی اول پست دیدم به غیرتم بر خورد !!!! !!!!!!!!!

3-بالای 50 درصد پلیر های این سرور از شما ناراضی و شاکی هستند  !

در جواب این شعرت باید بگم که هیچکسی بالا تر از من تو نارضایتی از منو نداره ! من بیشترین میزان نارضایتی از پلیر هارو دارم ! و نشونی شکایت از پلیر ها !  !

به قول پارسا اونجر  که میگه :

تو بی لیاقت و بد دهن ترین پلیر هستی! 90 درضد پلیر ها از تو ناراضین ! آب دریاچه ارومیه رو تو سر کشیدی ! اختلاص میلیاردی کار بابای من بوده ! کل dm های سرور کاره منه حتی اگه نباشم ! کل کل و فحش هایی که هر جایی میشه مقصرش منم و فقط من توهین میکنم تو سرور !

هرجا هر شکایتی بشه 1پاش منم و صلاحیته هیچ چیزی رو ندارم ! حتی چوپونی ! صلاحیت من از یه گاوه ماده در شیر دادن هم کم تره ! پلیر ها با نبود من در آرامشن !

بازم بگم ؟

این شکایت هم به من ربط داره !

چرا ؟

چون عامل همه چیز منم ! و این شکایت باید با Fw گرفتن من یا بن من تموم شه !‌

بای !!

ویرایش شده توسط RSI-Milad
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ReZa_JeRiChOo گفته است :

بنام خداوند جهان افرین که دادمهر را افرید
بنده بدلیل نام برده شدن در شکایت دخالت میکنم
این اقا بدون بسم االه گفتن توی /d شروع به بحث میکنه
میرم دادمهر رو میارما

لعنتی پاچیدم 

لینک به دیدگاه

چه شکایت باحالی شده.

ادامه بدید یکم شاد بشیم.

• Like 1
لینک به دیدگاه

@ReVenGe  خیلی خوبی تو  

گفتم که بیای ng حتی ۱هفته دوام نمیاری 

روز خوش 

لینک به دیدگاه

ماشالا چقدر طولانی

ادامه ندین برم تخمه بگیرم بیام😂

لینک به دیدگاه

ولی خارج از شوخی باهم رفیق باشم ی بازی ارزش این چیزارو نداره کم تر فکر زیر کشی هم باشیم...

اعضای DP همه باس باهم رفیق باشن پشت هم باشن...

Mashty#

• Like 2
لینک به دیدگاه

یاد دوران خودت mashty 😂

لینک به دیدگاه

متاسفانه آنبن شدم 

بیا بهت ۲تا وانتد بدم لذت ببر

لینک به دیدگاه

شکایت شما تایید شد !

متاسفانه شما به دلیله الکی از فکشن کیک شدید و تنها کسی که بی احترامی و بد دهنی در سرور میکنه فقط milad هستش !‌ و قانون فیزیک هم همینو میگه که هر فحش و دعوایی یک پایش برمیگرده به milad! و متاسفانه milad به لیدر مربوطه بی احترامی کرده و با ایشون برخورد میشه !

ممنون از تمامی افراد که الکی حرس زدن در پست و فکر کردن از milad بد دهن ترن !‌

باشد که milad ها از سرور کم بشوند و سرور رنگ آرامش به خود گیرد!

ایشون +ban و kick fp 90 از فکشن یاکوزا شدن !

بسته شد !

ویرایش شده توسط RSI-Milad
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

الان میشه بگید آخر داستان چی شد عرفان برگشت ؟ یا نه ؟ یا طاها دیموت شد ؟
دقیق که نمیگین ولی خدا حقی تو ng چه همه رفیق هستن هوا همو داشته باشن ناموسن bravo !

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • Supervisor
در 18 دقیقه قبل، Amirjamali123 گفته است :

هرچند زمانی زیادی ازین ماجرا میگذره ولی ملت باید بدونن چی شده !

این قضیه به طرز خیلی مخفیانه و مرموزانه ای به اتمام رسید . طاها خان با پارتیش نجات پیدا کرد ، عرفان فان که تاحالا تو کل دیپارتمنت به خوبی اون ندیده بودم ، بن دائم شد .

#یه کلمه : بد رو نگاه داشتن خوبو کشتن !

حقیقت اینه که عرفان خان یه بماله....

و طاها هم مرام داره هوا همه رو داشت اما این بمال رید به همه چی....

انقدم نمال واسه یه خایه مال...

• Sad 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Amirjamali123 گفته است :

این قضیه به طرز خیلی مخفیانه و مرموزانه ای به اتمام رسید . طاها خان با پارتیش نجات پیدا کرد ، عرفان فان که تاحالا تو کل دیپارتمنت به خوبی اون ندیده بودم ، بن دائم شد .

اول بگم که من هیچ پارتی در سرور ندارم هیچ رابطه با ادمین و تنها رابطم با هلپر حسین خان بود, و شما هم بدون که اونی که هر روز تو پی وی اقا امین بود من نبودم خود عرفان بود و بدون که من تو سرور از بین 100 نفر فقط با  5 یا 6 نفر مشکل دارم 

که این نشون میده مشکل از من نیست و از خودشونه در باره بن شدن عرفان بگم که  به شما مربوط نیست که کی بن شد و کاری نکن که خودتم بهش دچار شی از شکایتی که 950 تا بازدید خورد  و تنها شکایتی بود که از من شد پیداست که اعتبار من از شما خیلی بالاتر هست و شمارو در حدودی نمیبینم که حتی جواب سلامتو بدم 

#یا_حق 

• Like 2
  • Thanks 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن