رفتن به مطلب

_

ForgotTen

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:GentelMan
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:_ReMiX_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 22 | civilian
توضیحات شکایت:بنده از ایشون 2 شکایت دارم می خوام هر کدوم جداگانه برسی بشه و لیدر 2av بگیره | ایشون بی دلیل و الکی رنک 2 می کنند بنده دیروز به مافیای ایشون رفتم | ایشون بی دلیل 40fp کیک دادند الکی بدونه دلیل تقازا دارم 40fp بنده پاک شود و حتی پیشنهاد 10fp هم دادند.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uplod.ir/9jcibzzz0nt1/New_folder_(39).rar.htm

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 دقیقه قبل، parsamirzaee گفته است :

توضیحات شکایت:بنده از ایشون 2 شکایت دارم می خوام هر کدوم جداگانه برسی بشه و لیدر 2av بگیره | ایشون بی دلیل و الکی رنک 2 می کنند بنده دیروز به مافیای ایشون رفتم | ایشون بی دلیل 40fp کیک دادند الکی بدونه دلیل تقازا دارم 40fp بنده پاک شود و حتی پیشنهاد 10fp هم دادند.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uplod.ir/9jcibzzz0nt1/New_folder_(39).rar.htm

با سلام و احترام ..

ایشون تو تیم اسپیک با یکی از ممبر ها دعواش شد و فوحش و ناسزا گفت در وسط وار

و ایشون به من توحین کردند و من هم 40FP کیک دادمشون دقیقا طبق قوانین

پیشنهاد 10FPهم خودشون دادند که من گفتم نه

با تشکر

لینک به دیدگاه

داداش جا اگه ریکورد داری که این کار رو کردم بده شما منو 40fp بی دلیل کیک دادی و بدون مدرک هم حرف میزنی !

شما پیشنهاد دادی تو ss معلومه عزیز شما حالا هم دیگه اسپم نده تا @Parsa_AvengeR برسی کنه !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، parsamirzaee گفته است :

داداش جا اگه ریکورد داری که این کار رو کردم بده شما منو 40fp بی دلیل کیک دادی و بدون مدرک هم حرف میزنی !

شما پیشنهاد دادی تو ss معلومه عزیز شما حالا هم دیگه اسپم نده تا @Parsa_AvengeR برسی کنه !

بنده یادم رفت که بگم بنده اصلا در خواست استفا ننوشتم و بی دلیل کیک داد می توانید فروم را چک کنید !

لینک به دیدگاه

شما توحین کردی به من... الکی هم وقت منو نگیر با این حرفای الکی .. ممنون

این اسکرین هایی که من دارم قشنگ نشون میده چی گفته ...خودتون ببینین من دیگه هیچ حرفی ندارم!!! احترام هم خوب چیزیه

mta-screen_2019-02-07_21-39-05.png

mta-screen_2019-02-07_21-14-19.png

ویرایش شده توسط _ReMiX_
SS
لینک به دیدگاه

بنده فوش دادم چون تو ts بی احترامی کرد این Driver

بدشم به شما نگفتم 🙂

احترام هم خوب چیزیه ولی بره با شعور ها 🤐

بدشم شما باید کیک 60fp می دادید نه 40 اینم دستت درد نکنه ی ما تازه اون ss اولیه هم بره چت cl/ بود که می خواستم بگم

شما فازتون چیه؟ رنک 2 می کنید 60 رو 40 میدید بی دلیل کیک میدید

اینجا اصلا چته فکشن نیست مافیا هست اگه نمی دونی بدون عزیزم😐

شما در این حدی نستی که بخوام بیشتر بگم پیشنهاد 10fp کیک 40fp بجایه 60fp دادن رنک الکی بدون میتینگ تو ts فوش میدید بعد بن اصلا من درک نمی کنم بد دادم وار هارو؟

والا وار اول point 31 ba kill 1 بود وار دوم هم point 41 ba kill 2 بود عزیزم چرا کیک دادی؟

بهبت فوش ندادم که wrong بود الکی اینجوری می کنی یه ممبر میاری که multi acc عه اصلا یه کارایه فضایی انجام میدید 

با التماس خودت اومدم با فوشت هم رفتم !

بازم تعکید می کنم که با کلن بودم نه این که بخاطر همید از کلن کیک شدم .

لینک به دیدگاه

جناب آقای @_ReMiX_

شما چگونه لیدر شدید قوانین رو خواندی؟؟؟!!!!

هرگونه جروبحث میان ممبر های فکشن/مافیا fw داره نه کیک

اگر به شما فحش میداد باید fp60 میکردی

االلهم اشفع کل مریض

خدایا مارا از دست بعضیییییی از لیدر ها نجات بده

الهی امین

#_FasTeR_

ویرایش شده توسط FasTeR
لینک به دیدگاه

آقای @FasTeRشما که نمیدونید چرا حرف میزنید ایشون منو تهدید کرده بو تیم اسپیک و در قوانین استف هم نوشته شده توحین به لیدر 40FP

لینک به دیدگاه

@_ReMiX_ جان داداش به تو فوش دادم؟

شما در ts مثل این بچه ها به مادر بنده فوش میدید و میگید تا چه حد فشار منم مثل بعضی ها مادر پدر با سرمه بی مادر پدر نیستم تو چت /f گفتم !

ایا من مستقیم گفتم _RiMiX_ فلان فلان شده؟ اون ممبر مولتی اکانتت داره فوش میده منم جوابشو دادم که تو ام الکی کیک میدی.

دیگه اسپم نده بزار برسی شه.

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

خوب بلدی دروغ بگی!!!

• Haha 2
لینک به دیدگاه

Up ^

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ در 21:54، GentelMan گفته است :

سلام...
ظاهرا مدارک شما اشتباه ارسال شده است! اگر مدارک درست و کاملی دارید، مجدد شکایت کنید...

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن