رفتن به مطلب

اینو ناموسا xD

ShereddeR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: ShreddeR
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: parHawm
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 46 - Civilian
توضیحات شکایت: جدیدا تو سن فیرو ( شهر دوم ) تیراندازی Dm حساب میشه؟
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)
http://s3.picofile.com/file/8375236634/Wanted_Alaki.png

• Haha 2
  • Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

- لیدر محترم @BlackMass , لطفا بررسی و رسیدگی کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام 

افسر محترم #ParHawm  تا 24 ساعت مهلت دارید مدارک و دفاعیه نبست به وانتد داده شده را قرار دهید...

ویرایش شده توسط BlackMass
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، BlackMass گفته است :

با سلام و احترام 

افسر محترم #ParHawm  تا 24 ساعت مهلت دارید مدارک و دفاعیه نبست به وانتد داده شده را قرار دهید...

فکر نکنم نیازی به توضیح و مدرک باشه ! دراسکرین شات بنده همه چیز مشخصه . اصلا Sf جای امن نداره که بشه Dm داد ...

لینک به دیدگاه

سلام این فیلم از صفحه AlirezaMe هست ما 2 تا شهر و دنبال کاربر __TnT__ بودیم که خوب ماشینمون وضعیت خوبی نداشت و به محضی که کاربر سوار ماشین شد اقای ShreddeR شروع کردن با لگد ماشین مارو ترکوندن و بعد که ایشون از ماشین افتادن پایین طبق اسکرین شات خودشون و فیلم معلومه ایشون گان ساختن و به ماشین شلیک کردن و ماشینو ترکوندن و منم واقعا حواسم نبود به جای 3 وانتد attacking cop به اشتباه 4 وانتد DM دادم تا اومدم اعلام کنم ایشون کشته شدن و همینجوری که داخل فیلم معلومه ایشون سریع از سرور خارج شدند 

فیلم اتک دادن ایشون : http://uupload.ir/view/c5_ac.mp4/

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، parhams گفته است :

سلام این فیلم از صفحه AlirezaMe هست ما 2 تا شهر و دنبال کاربر __TnT__ بودیم که خوب ماشینمون وضعیت خوبی نداشت و به محضی که کاربر سوار ماشین شد اقای ShreddeR شروع کردن با لگد ماشین مارو ترکوندن و بعد که ایشون از ماشین افتادن پایین طبق اسکرین شات خودشون و فیلم معلومه ایشون گان ساختن و به ماشین شلیک کردن و ماشینو ترکوندن و منم واقعا حواسم نبود به جای 3 وانتد attacking cop به اشتباه 4 وانتد DM دادم تا اومدم اعلام کنم ایشون کشته شدن و همینجوری که داخل فیلم معلومه ایشون سریع از سرور خارج شدند 

خب sheredder هم شکایتش از همیته که چرا وانتد  ((دی ام)) دادی؟ 

که اشتباه وانتد دادی و وانتد اشتباه خودش fw یا av داره

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، parhams گفته است :

عزیزم مشکل همینه ! بنده هیچ Dm ای نکردم که شما وانتد دادی
دراین ویدیو اصلا مشخص نیس اون شکلیک توسط بنده صورت گرفته !! شما چطور مطمعن بودی من زدم ؟ هرکی دیگه هم میتونس بزنه . از 300 پلیر 10 تاش تو Sf نبودن اون لحظه ؟

اگرم من زده بودم ( که نزدم ) باید وانتد مربوطه رو میدادی !  ( Attacking Cop +3 ) << صرفا جهت اطلاع >> و بنده اصلا Dm نکردم ( جدا از اینکه تیراندزای کارمن نبود .. که الکی وانتد دادی ! )

در یه کلام : وانتدت کلا اشتباه بود من اگه اتک میدادم باید Atatcking Cop میدادی نه Dm ! بعدشم من اصلا اتک ندادم کسی دیگه بود ! و اگه قصد دادن وانتد داشتی بازم اشتباه بود ( 2 اشتباه )

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

شکایت شما  تایید شد

با افسر مربوطه برخورد خواهد شد

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، BlackMass گفته است :

شکایت شما  تایید شد

با افسر مربوطه برخورد خواهد شد

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن