رفتن به مطلب

30Day Ban(BiDalil-Alaki)

MehrabWoW

ارسال‌های توصیه شده

در ارتباط با شکایت _Evil_

نام شما در بازی:Uzi
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:DarcyEliot
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):18 ندارم
توضیحات شکایت:وقتی که فروم ادمین میگه ب ما ارتباط نداره شما چرا دخالت میکنی اگه خیلی دلت میسوزه برو براش ی ZR-350 ضفر بگیر بنداز زیره پاش و مولنی اک هم ندارم میتونید ایپی هارو چک کنید!

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):Bandicam نداشتم! (از صفحه کانکت با F12 نمیشه SS گرفت)

ویرایش شده توسط MehrabWoW
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در انتظار پاسخ ادمین . . . . .@DarcyElioT

لینک به دیدگاه

با سلام 

مولتی اکانت شما به اسم matinjim1 یا هرچیزه دیگری وارد سرور شده است و شما ماشینی که کلاه برداری کردید رو وارد اون اکانت کردید و بنده داخل گیم هم  به شما گفتم که ماشین رو پس میدید یا نه
که شما جوابتون نه بود ! و دوباره در تلگرام به بنده یک پیام دادید و در تیم اسپیک هم جواب شما در اسکرین شات هست

eee.jpg

و صحبتی که بنده با منیجره سرور راجبه بن شدن شما با ایشون داشتم خوده ایشون شکایت رو رسیدگی میکنند !
@Parsa_AvengeR

و در اخر صحبتی که منیجر محترم در شکایت هایه قبلی مبنی بر کلاه برداری در سرور را داشتند. :

دوست عزیز ما داخل قوانین نوشتیم و کامل توضیح دادیم در رابطه با این موضوعات و کلاه‌برداری‌ها!
شما باید قوانین را مطالعه کنید و آن‌ها را رعایت کنید! اگر بعضی از کلاه‌برداری‌ها بررسی می‌شود این کاریست که ادمین‌ها برای رضایت بیشتر پلیرها انجام می‌دهند هرچند که داخل قوانین تاکید شده که مراقب این کلاه‌برداری‌ها باشید چون رسیدگی و پیگیری اینجور مسائل به سختی امکان پذیر است چراکه با رضایت و اطلاع کامل این کار را انجام داده‌اید! 

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در انتظار بررسی منیجر . . . . .

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ در 13:50، DarcyElioT گفته است :

با سلام 

مولتی اکانت شما به اسم matinjim1 یا هرچیزه دیگری وارد سرور شده است و شما ماشینی که کلاه برداری کردید رو وارد اون اکانت کردید و بنده داخل گیم هم  به شما گفتم که ماشین رو پس میدید یا نه
که شما جوابتون نه بود ! و دوباره در تلگرام به بنده یک پیام دادید و در تیم اسپیک هم جواب شما در اسکرین شات هست

eee.jpg

و صحبتی که بنده با منیجره سرور راجبه بن شدن شما با ایشون داشتم خوده ایشون شکایت رو رسیدگی میکنند !

@Parsa_AvengeR

و در اخر صحبتی که منیجر محترم در شکایت هایه قبلی مبنی بر کلاه برداری در سرور را داشتند. :

دوست عزیز ما داخل قوانین نوشتیم و کامل توضیح دادیم در رابطه با این موضوعات و کلاه‌برداری‌ها!
شما باید قوانین را مطالعه کنید و آن‌ها را رعایت کنید! اگر بعضی از کلاه‌برداری‌ها بررسی می‌شود این کاریست که ادمین‌ها برای رضایت بیشتر پلیرها انجام می‌دهند هرچند که داخل قوانین تاکید شده که مراقب این کلاه‌برداری‌ها باشید چون رسیدگی و پیگیری اینجور مسائل به سختی امکان پذیر است چراکه با رضایت و اطلاع کامل این کار را انجام داده‌اید! 

موفق باشید.

مدارک ذکر شده در این پست، داخل تلگرام برای من Forward شده است....
شما موظف هستید مطابق
قوانین عمل کنید! چند مورد دیگر هم خودم بررسی کردم و مشکل ایجاد شده از طرف شما بوده است! اگر می‌خواهید با خیال راحت و بدون مشکل بازی کنید، قوانین را فراموش نکنید!

باتشکر

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن