رفتن به مطلب

پلیسی که فقط اسمش پلیسه :|

ArshiA_AvengeR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:ArshiA_AvengeR
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:(_JaGvaR_)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):5 نزدیک به 6
توضیحات شکایت:واقعا چجوریه |: پلیس میره دراگ میزنه بعد حالش خوب نیست میاد میگه پیاده شو ( درحالی که تو ماشینش نبودم ! )
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://s2.picofile.com/file/8373647792/mta_screen_2019_09_27_23_53_25.png

ویرایش شده توسط ArshiA_AvengeR
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

WTF ?! 😐😞😶

نزدیک مهر دست بچه سیستم بدی همین میشه دیگه !!

لینک به دیدگاه

فاز شمارو درک نمیکنم که هر اتفاقی میفته میگی ss forum تو ماشینش بودی پیاده شدی رفتی بالا بعد اسکرین میگیری؟ 😐

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MahdiIRAN گفته است :

فاز شمارو درک نمیکنم که هر اتفاقی میفته میگی ss forum تو ماشینش بودی پیاده شدی رفتی بالا بعد اسکرین میگیری؟ 😐

عمویی این bad /m هست اگر رفتم تو ماشینش باید این ام رو بده حالا منتظر مدرک نشستن ماشینشم

-----------------------

به زودی نوبت تو هم میشه !

لینک به دیدگاه

هر موقع نشستی تو ماشین پیاده نشدی و وانتد داد باید مدرک بده وگرنه دلیل نداره که الکی هی فیلم یا اسکرین بگیره 😐

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MahdiIRAN گفته است :

هر موقع نشستی تو ماشین پیاده نشدی و وانتد داد باید مدرک بده وگرنه دلیل نداره که الکی هی فیلم یا اسکرین بگیره 😐

حرفت بدرد خودت میخوره! طرف باید مدرک داشته باشه من اگه تو ماشینش نشستم میتونم بیام فروم من حقمه به عنوان یک شهروند عادی درخواست مدرک کنم! که کی تو ماشین این اقا نشستمو خبر ندارم

لینک به دیدگاه

هر موقع وانتد داد مدرک بخواه !😐

لینک به دیدگاه

خب حالا یه ام 2 یا 3 نمیدونم داده بلاخره مثلا اگه اشتباه ام بدی فک نکنم مجازاتی داشته باشه عجیبه لول هایه پایین میان میگن اس اس فروم والا ما لول 10 شدیم فهمیدیم فروم چیه مولتی اکانت بودن خودتو داری ثابت میکنی ارشیا خودشم با این کارا به هیچ جا نمیرسی فک کنم اصلا لیدر هم رسیدگی چندانی نکنی چ برسه به ادمین بلاخره شاید منظور ایشون از پیاده شدن این بوده که از روی ماشینشون برید چون بلاخره مزاحمت برای پلیس و سرپیچی از دستور پلیس... خودتون میدونید که وانتد داره و بعضی اوقاتم نان ارپی حساب میشه حالا برو این اکانت دومتو بلاخره لول 5 کردی برو با 1.2 میل که رفته تو اک اصلیت حال کن 

تا میای زر زر میکنی میگی اس اس فروم برو از الان تو یه فکشنی چیزی کار کن یکم پول در اری ن علاف واس خودت  بچرخی

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن