رفتن به مطلب

IRan_Higher - mohammad021

XxEVILGUYxX

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:XxEVILGUYxX
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:IRan-Higher - mohammad021
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 16 | NR Rank 2
توضیحات شکایت:IRan-Higher - mohammad021 بار ها و بار ها DM کردند و هر وقت منو می بینند کیل میدند و اینکه من یک شکایت از prham کرده بودم ک اونجا هم دوباره کیل کردن اقای IRan-Higher افتاده و fawareh با IRan-Higher با mohamad021 همراه hhhamir برای کار من مزاحمت ایجاد میکنند (اگه خواستید میتونید شکایت از prham رو ببینید که من دوباره لینک نزارم)
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://uupload.ir/view/gmgr_iran_higher.rar/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدرک خود را فشرده و یا از روی فیلم اسکرین تهیه و ارسال نمائید.

لینک به دیدگاه

به نام خدا:

در عکس زیر می بینید که وقتی ما برای ملاقات با دوستمون به بازداشتگاه رفته بودیم باز هم ایشون دنبال ما هستن و هی سعی دارن ما رو بیرون بکشونند و حتی صدای مامور زندان رو در آوردند. قضاوت به ادمین های محترم ! 

ایشون خودشون نمیخوان به کارشون برسن 

qggqgq.png

ویرایش شده توسط fawareh
لینک به دیدگاه

۱_این که اونجا اومدم به شما ربطی نداره

۲_خوده peerage به شما هم اخطار داده

۳_فیلم نیست که اسکرین بگیرم! فایل فشرده شده است لطفا اخرین اسکرین ها رو هم ببینید!

لینک به دیدگاه

چند مدرک دیگر:

در اینجا توهین کردن hhhamir هست که به من توهین کردن تو عکس کاملا واضح افتاده و بعد برای اینکه ss نگیرم خیلی سریع اسپم میکنند که نتونم عکس بگیرم و IRan_Higher که تو جیل دوستمو کیل میده

http://uupload.ir/view/6ol3_hhhamir_-_iran-higher.rar/

و اینجا هم پررو بازی biabangardan که به طور مداوم مزاحمت ایجاد میکنند و نمیزاند از PB استفاده کنم و کیل میدند (PB یک مکان عمومی هست!)(یکم چت افتاده که دنبال شر هستن!)

http://uupload.ir/view/9kka_mohamad021.rar/

دیگه واقعا چند تا مدرک بزارم که IRan_Higher و mohammad021 رو با گروهشون که شامل fawareh - hhhamir  رو نشون بده؟! واقعا این مدارک کافی نیست!؟!؟

(توی شکایت از prham که چند پست اخیر هست میتونید مشاهده کنید که IRan_Higher منو کیل داده و دوباره biabangardan مزاحمت ایجاد کرده)

ولی اگه بازم کافی نیست مدارک بیشتری قرار میدم!)

تمامی فایل ها فشرده شده اند!

هیچکدام فیلم نسیت!

لینک به دیدگاه

و تو عکس هم میتونید ببینید که من داشتم با دوستم قرار میزاشتم و گفتم که ازاد شدم!

لینک به دیدگاه

بنده مدارک ایشون رو دیدم و اجازه بدیم از خودم (و دوستانم دفاع کنم)

ایشون دو مدرک در پست دومشون گذاشتند. مدرک اول مربوط به توهین  و کیل در بازداشتگاه است. همونطور که در اسکرین خودشون مشخصه ایشون گروه ما رو "ولگردان" خطاب کردند و باز هم به تیکه انداختن و تحریک سایرین برای مهارت گانری ادامه دادند. دوست بنده hhhamir بزرگترین حرفی که زدن (طبق اسکرین خود شاکی) بدبخت بود !  پس توهین یا باید درنظر گرفته نشه یا ایشون هم مجازات بشن ! درباره اینکه دوستشون در زندان کیل شده خود دوستشون میتونن شکایت کنن.

مدرک دوم هم ایشون وانتدشون رو دادند و دوست من مجازات شده.

نکته جالب اینه که ایشون در شکایت اسم منو بردن ولی در هیچکدوم از مدارکشون بنده حضور ندارم ! اسم این حرکت رو چی میشه گذاشت؟

بنده اگه حق دخالت به خودم دادم صرفا بخاطر این بود که مدرکی گذاشته بودم از مزاحمت ایشون. 

باز هم از ادمین های گرامی بخاطر دخالتم در شکایت پوزش میخوام و هرگونه مجازات احتمالی رو پذیرا هستم برای دخالت در پست. موفق باشید

لینک به دیدگاه

اگه فقط بدبخت گفته ۱ بار دیگه عکس اول رو  ببین این اولیش

بعدش اینکه دوستم ss نداشت من گذاشتم

و بازم اینکه خب Dm میکنی هم وانتد میگیری دیگه دیگه برا چی فروم؟!!! لطفا تا بررسی ادمین صبور باشید

لینک به دیدگاه

توی هیچکدوم از ss ها من که ندیدم در مورد مهارت گانریم باشه!

اسم شما توی عکسی که در شکایت از prham اپلود کردم کاملا واضح افتاده که دارید میگید شنیدم شاخ شدی (تو این مایه ها)

و اینکه شما کم DM نکردید و مزاحم منم نشدید که دارید این مدلی میگید!

خب و تک تک رو الان میگم:

mohammad021 برای اینکه کیل در مکان عمومی PB

IRan_Higher کیل دادن و DM داخل Jail و برقیه DM ها در جا های دیگه!

hhhamir بی احترامی و توهین که در ss اول کاملا واضح افتاده که چی گفتن! و اینکه برای اینکه تو عکس نیفته سریع اسپم کردند که کاملا معلومه!

خب و اما شما که میگید اصلا جایی نبودید!

من توی شکایتم از prham ۲ تا عکس گذاشتم که دومی کاملا اسم شما معلومه که دارید چی میگید و معلومه که قشنگ دعوا دارید!

و دنبال DM و این کارا بودید و اینم از کیل کردن من توسط اقای IRan-Higher و لحن صحبت شما معلومه!

لینک به دیدگاه

ببخشید من یه نکته برای mohammad021 بگم که ایشون در 4rah که DM اصلا مجاز نیست به ماشین من تیراندازی کردند! (توی عکس های اپلود شده قرار دادم)

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، fawareh گفته است :

بنده اگه حق دخالت به خودم دادم صرفا بخاطر این بود که مدرکی گذاشته بودم از مزاحمت ایشون. 

۱_من که مزاحمت ندیدم

۲_خوده peerage به شما هم اخطار داده فقط اگه یک چت بالاتر نشون میداید معلوم می شد

۳_من سعی داشتم شما رو بکشم باید مدرک رو کنی نه به حرف 

لینک به دیدگاه

فرم شکایت شما در مورد پلیر hhhamir , mohammad021 تائید شد.

در مدارک ارسالی شما تخلفی برای پلیر IRan_Higher قابل اثبات نمی باشد.

کاربر گرامی @fawareh به علت تکرار دخالت در پست نامربوط به شما اخطار فروم دریافت خواهید کرد و از فروم به مدت ۳ هفته محروم خواهید شد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن