رفتن به مطلب

مدیک به سبک بی ادبMohammadReza021

RightHand

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:TheWeeknd
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: (MohammadReza021 Rank 1 Faction Pezeshki(Medic
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Sub School
توضیحات شکایت:سلام خدمت شما دوستان عزیز این شکایتی بود که واقعا قلبی نمیخواستم بزارم ولی هرچی به صحبتی که بعد از تماس گرفتن با بنده کردن فکر میکنم این حس رو بخشش رو از بین میبره من به همراه یکی از دوستانی که مجوز میخواست به ناچار وارد خونه ای مپینگ شده شدم که داخل شهر LV بود و منم چون سلامتی کمی داشتم و نیاز شدیدی به Heal داشتم درخواست کمک به دکتر های عزیز رو دادم و برای اینکه کارشون ساده تر بشه و با هلی کوپتر بتونن بهم دسترسی پیدا کنن تا قوانینی اگر برای ورود به خانه های شخصی دارند نقض نشه به بالاترین نقطه اون جا رفتم که دسترسی راحت تری داشته باشند اما چیزی که مواجه شدم تهدیدی بود که بعد از اون هم منجر به این شد که 15 دقیقه با مدیکی AFK مواجه بشم که بعد اون هم بعد از هیل دادن ازم دزدی کردن با دستور /dozdi که متاسفانه از این کارشون نتونستم مدرکی بگیرم که اگر خودشون یکم انسانیت داشته باشن حرف بنده رو تایید میکنن
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

عکس اول از تهدید :http://uupload.ir/files/evix_mta-screen_2019-09-22_11-52-10.png

عکس دوم از AFK بودنشون زمان رو دقت کنید http://uupload.ir/files/b7zx_mta-screen_2019-09-22_11-57-49.png

عکس سوم از اینکه خودشون درخواستو تایید کرده بودن http://uupload.ir/view/vc0u_mta-screen_2019-09-22_11-55-24.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 دقیقه قبل، behnam_fox گفته است :

نام شما در بازی:TheWeeknd
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: (MohammadReza021 Rank 1 Faction Pezeshki(Medic
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Sub School
توضیحات شکایت:سلام خدمت شما دوستان عزیز این شکایتی بود که واقعا قلبی نمیخواستم بزارم ولی هرچی به صحبتی که بعد از تماس گرفتن با بنده کردن فکر میکنم این حس رو بخشش رو از بین میبره من به همراه یکی از دوستانی که مجوز میخواست به ناچار وارد خونه ای مپینگ شده شدم که داخل شهر LV بود و منم چون سلامتی کمی داشتم و نیاز شدیدی به Heal داشتم درخواست کمک به دکتر های عزیز رو دادم و برای اینکه کارشون ساده تر بشه و با هلی کوپتر بتونن بهم دسترسی پیدا کنن تا قوانینی اگر برای ورود به خانه های شخصی دارند نقض نشه به بالاترین نقطه اون جا رفتم که دسترسی راحت تری داشته باشند اما چیزی که مواجه شدم تهدیدی بود که بعد از اون هم منجر به این شد که 15 دقیقه با مدیکی AFK مواجه بشم که بعد اون هم بعد از هیل دادن ازم دزدی کردن با دستور /dozdi که متاسفانه از این کارشون نتونستم مدرکی بگیرم که اگر خودشون یکم انسانیت داشته باشن حرف بنده رو تایید میکنن
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

عکس اول از تهدید :http://uupload.ir/files/evix_mta-screen_2019-09-22_11-52-10.png

عکس دوم از AFK بودنشون زمان رو دقت کنید http://uupload.ir/files/b7zx_mta-screen_2019-09-22_11-57-49.png

عکس سوم از اینکه خودشون درخواستو تایید کرده بودن http://uupload.ir/view/vc0u_mta-screen_2019-09-22_11-55-24.png

@Ali2000

ویرایش شده توسط ElMariachi
اشتباه
لینک به دیدگاه

با سلام اخه این درسته بری تو ی خونه مپری بعد درخواست بدی بعد 30 دقیقه بیای بیرون؟بعد شم من تهدید  نکردم!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، TOHI021 گفته است :

با سلام اخه این درسته بری تو ی خونه مپری بعد درخواست بدی بعد 30 دقیقه بیای بیرون؟بعد شم من تهدید  نکردم!

من وقتی دیدم تهدید کردید اومدم چون نیاز به Heal داشتم + شما هلیکوپتر ندارید ؟ آیا از چکپوینتی که از محل من دریافت کردید نفهمیدید که بالای برج هستم ؟

لینک به دیدگاه

داداش شما مگه مدیکی؟چت مدیک توی اسکرین شما چی میگه؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ببخشید اشتباه دیدم:|

لینک به دیدگاه

این به معنای تهدید نمیشه 2تا جواب داره بله و خیر!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، TOHI021 گفته است :

داداش شما مگه مدیکی؟چت مدیک توی اسکرین شما چی میگه؟

MohammadReza021 عزیز تمامی فکشن ها و مافیا ها بجز اقلیت های نظامی (PD , FBI , NG)

چت f/ دارند. اگر در اسکرین شات دقت کنید mahdiar888899 و AmiRStaR و AMIR150 و خوده ایشون TheWeeknd 

عضو اقلیت School Instructor هستند و نکته جالب اینجاس که داخل چت f/ فارسی چت میکنند اما بنده بار ها 

در چت f/ مدیک اعلام کردم که چت ها باید Finglish باشد . حروف اول کلمات (مانند قوانین دپارتمان)

بزرگ باشند.

• Like 2
لینک به دیدگاه

و من فحاشی به شما  نکردم که شما نوشتی بی ادب!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، yaKuZa گفته است :

MohammadReza021 عزیز تمامی فکشن ها و مافیا ها بجز اقلیت های نظامی (PD , FBI , NG)

چت f/ دارند. اگر در اسکرین شات دقت کنید mahdiar888899 و AmiRStaR و AMIR150 و خوده ایشون TheWeeknd 

عضو اقلیت School Instructor هستند و نکته جالب اینجاس که داخل چت f/ فارسی چت میکنند اما بنده بار ها 

در چت f/ مدیک اعلام کردم که چت ها باید Finglish باشد . حروف اول کلمات (مانند قوانین دپارتمان)

بزرگ باشند.

یه مشت نوووب 😂

فک میکردم فقط اعضای مدیک و کولیدرشون عقب موندن ، نگو اینا دست هرچی نوب و عقب مونده رو از پشت بستن😂

The Weekndبرو عزیزم برو خدا روزیتون جای دیگه بده این وصله ها به مدیکا نمیچسبه💜

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، yaKuZa گفته است :

بزرگ باشند.

چرا تو موضوعی که هیچ ربطی به شما نداره دخالت میکنید عزیز ؟ بهتره بزاریم کسانی که مقام دارند رسیدگی کنند قوانین چت هم لیدر مشخص  میکنن قوانین چت هم نوشته شده و کاملا واضحه داخل قوانین هم محدودیت چت برای اقلیت های ملایم یا حداقل اداره معلمین نداره برای چت کردن فارسی یا فینگلیش لطف کنید حاشیه ایجاد نکنید کمبود های خودتون رو زیر پست شکایت دیگران به نمایش در نیارید اگر تو زمان شما کاری انجام شده لیدرتون درست دونستن که انجام بدن!!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ElMariachi گفته است :

یه مشت نوووب 😂

فک میکردم فقط اعضای مدیک و کولیدرشون عقب موندن ، نگو اینا دست هرچی نوب و عقب مونده رو از پشت بستن😂

The Weekndبرو عزیزم برو خدا روزیتون جای دیگه بده این وصله ها به مدیکا نمیچسبه💜

اول اینکه تو شکایتی که به شما مربوط نیست اسپم راه ننداز دوم اینکه بهتره بزاریم لیدر تصمیم گیری کنن سوم اینکه یک ضرب و المثل هست که میگه :

مولتی ها فریاد نمی زنند

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، yaKuZa گفته است :

بزرگ باشند.

چه ربطی داشت ؟ |:

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، behnam_fox گفته است :

چرا تو موضوعی که هیچ ربطی به شما نداره دخالت میکنید عزیز ؟ بهتره بزاریم کسانی که مقام دارند رسیدگی کنند قوانین چت هم لیدر مشخص  میکنن قوانین چت هم نوشته شده و کاملا واضحه داخل قوانین هم محدودیت چت برای اقلیت های ملایم یا حداقل اداره معلمین نداره برای چت کردن فارسی یا فینگلیش لطف کنید حاشیه ایجاد نکنید کمبود های خودتون رو زیر پست شکایت دیگران به نمایش در نیارید اگر تو زمان شما کاری انجام شده لیدرتون درست دونستن که انجام بدن!!

عزیزم منم عضو مدیکم و چون شکایت های بی مورد از مدیک میشه منم حق دارم دخالت کنم 

پس هرچه زود تر این شکایت بی مورد رو ببند و برو رد کارت

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ElMariachi گفته است :

عزیزم منم عضو مدیکم و چون شکایت های بی مورد از مدیک میشه منم حق دارم دخالت کنم 

پس هرچه زود تر این شکایت بی مورد رو ببند و برو رد کارت

شما مدیکی سرت تو کار خودتون باشه کی گفنته حق دخالت دارید تو ماجرایی که نه شما سر پیاز هستید نه ته پیاز جای ریپلای کردن روی پست دیگران لطفا قوانین انجمن رو مطالعه کنید و از اسپم بی مورد بپر هیزید 

نکته بعدی : حرفت رو رو حساب پایین بودن سطحتون میزارم خدا قوت 😄

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، behnam_fox گفته است :

اول اینکه تو شکایتی که به شما مربوط نیست اسپم راه ننداز دوم اینکه بهتره بزاریم لیدر تصمیم گیری کنن سوم اینکه یک ضرب و المثل هست که میگه :

مولتی ها فریاد نمی زنند

اخه بد بخته نووووب من مدیکم Mr_DANGER

لول۱۸   و رنک ۲

یعنی از خدا ممنونم که ادمایی مثل تورو برای خنده و شادی ما خلق کرده......

یعنی اینقدر این شکایتت چرت و پرت بود که من و MohammadReza021 یه ساعت داشتیم میخندیدیم 😂

تورو اصلا چه به فروم....‌.. برو کتاباتو جلد کن مدرسه ها داره باز میشه پسرم

لینک به دیدگاه

داداش واقعا  با چه دلیلی  اسکرین الکی دادی ؟xD

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ElMariachi گفته است :

رو کتاباتو جلد کن مدرسه ها داره باز میشه پسرم

خودت 15 سالته |:

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hydrgamer گفته است :

خودت 15 سالته |:

میشه اینقد تیکه نندازی ؟😐

لینک به دیدگاه

hydgamer به شما مربوط نیست این پست!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yaKuZa گفته است :

بزرگ باشند.

برای اقایونی که از هیچی بی خبرن و حرف مفت هم میزنن ایشون ساب مدیک هستن 

شاید الان به دلایل مختلف نمیتونن پلی بدن ولی حداقل بیشتر از بعضی ها قوانین مدیک رو می‌دونن و میفهمن...

ویرایش شده توسط BLACK_EGLE
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، BLACK_EGLE گفته است :

برای اقایونی که از هیچی بی خبرن و حرف مفت هم میزنن ایشون ساب مدیک هستن 

شاید الان به دلایل مختلف نمیتونن پلی بدن ولی حداقل بیشتر از بعضی ها قوانین مدیک رو می‌دونن و میفهمن...

اره واقعا....... حرف مفت نزنین لطفا ایشون هرچقدرم که نووب و عقب مونده باشن از ساب بعضی فکشن ها باشعور ترن‌‌‌‌‌.......

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnam_fox گفته است :

عزیزم بنده پست دوستم رو نقل کردم و چون از سرور بن هستم اینجا پست گذاشتم وگرنه داخل

سرور به ایشون میگفتم. قصد ایجاد حاشیه یا عوض کردن بحث هم نداشتم.

behnam_fox درست میگن هرچقدر شکایت بیهوده هم باشه باید بررسی شه پس لطفا دیگه اسپم نکنید.

@Ali2000

ویرایش شده توسط yaKuZa
  • Like 1
لینک به دیدگاه

باسلام

طبق درخواست شما هیل شما ممبر بدنده امده اند و هیل شما رو پر کرده اند ( از Ls تا Lv زمان میبرد تا ممبر بنده برسند )

شکایت شما رد شد (با این حال با ممبر ها صحبت میشود که سریع تر به مکان سرورس برسند)

با احترام

بسته شود

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali2000 گفته است :

باسلام

طبق درخواست شما هیل شما ممبر بدنده امده اند و هیل شما رو پر کرده اند ( از Ls تا Lv زمان میبرد تا ممبر بنده برسند )

شکایت شما رد شد (با این حال با ممبر ها صحبت میشود که سریع تر به مکان سرورس برسند)

با احترام

بسته شود

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن