رفتن به مطلب

ندادن پول

kingreza

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:kingreza
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:ARMIN666
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 19 بدون فک
توضیحات شکایت:این اقا بعد از معامله هایی گفتند که مبلغ 600k به بنده پرداخت میکنند طی 2 روز و این حرف ایشون در چت هم معلومه بعد از دو روز من هرچی خواستم به ایشون کال بدم یا در فکشن نبودند یا برنمیداشتند و یکبار برداشتند و گفتند ماشین بفروشن پول رو میدن ولی خبری نشد و امروز تونستم با ایشون تماس برقرار کنم و گفتم پولم چی شد؟ بعد شروع داد به فوش دادن و اسپم کردن من هم گفتم میزارم فروم و گفت هیچ کاری نمیتونی بکنی

در چند شکایت قبلی هم ایشون از یکی یه GTR کلاهبرداری کرده بودند و بعد ad زدن که i8 خریدارن ایشون در روز معامله ما کل داراییش بود 10 میل و خودم میدونم بچه ساله و نمیتونه گلد بخره چون تازه بار اولش بود که خریدن گلد رو از من میشنید و من مطمعنم که ایشون اون پول رو کلاهبرداری کرده

خواهشا چرا باید سرورتون جوری باشه که ما بدبخت بشیم و بعضی ها هم جوری پول مردم رو بالا میکشن که انگار کسی باهاشون برخورد نمیکنه

خواهشا رسیدگی کنین و این پول من اونقدرا هم زیاد نیست که نتونین پس بگیرین

با تشکر از عوامل
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s5.picofile.com/file/8372543592/Inkedmta_screen_2019_09_06_09_53_06_LI.jpg

لینک بعدی از تماسی بود که باهاش برقرار کرده بودم و البته تماس پاسخ نمیداد مجور شدم با sms ارتباط برقرار کنم

http://s5.picofile.com/file/8372544576/mta_screen_2019_09_16_16_42_28.png

http://s4.picofile.com/file/8372544600/mta_screen_2019_09_16_16_44_46.png

ببخشید اگه تعداد اسکیرن ها کمی زیاد بود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاری به قسطی نیست

اون گفته که به من 600k پول میده

لینک به دیدگاه

12 سالشه طفلک 

لینک به دیدگاه

تو همون معامله بچه بهم اعتماد کرد ماشین 7میلی رو داد بهم بدون هیچ هلپر یا مدرکی

خودم الان موندم چرا دلم براش سوخت و ماشینو بهش دادم 

حالامیگم بقیه پول چی شد؟ میاد برا من فوش مینویسه 

ولی انصافا ما  12 ساله بودم جرعت داشتیم به بزرگترمون چیزی بگیم؟!

خدا مارو از این نوب ها دور کنه

ولی قشنگ بهش چسبوندم ماشینو اگه اون پول رو هم نده حدود 1 میل گرون تر براش در اومد

یه بوگاتی km بالا دادم (بوگاتی اصلا فروش نمیره و اگه بره ارزونه)بعد بهم یه استون مارتین با 2.5 m پول داد 

ولی اگه این 600k رو هم میداد قشنگ توش جا شده بود

• Haha 1
لینک به دیدگاه

الان من چکار کنم

برم کلاهبرداری؟

چون رسیدگی نمیشه

:0005:

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

لطفا قوانین سرور را مطالعه کنید .

کلاهبرداری در سرور

**البته پیش از هرچیز، شما باید مراقب این افراد باشید.
در نظر داشته باشید که برای فروش بعضی از اموال مانند ماشین، خانه و... دستورهای مشخصی داخل سرور تعریف شده است و نیازی به پرداخت پول با /pay نیست! ( برای اطمینان از این کارتان، بهتر است قبل از شروع معامله، از یک ادمین، هلپر ویا هر فرد مورد اعتماد دیگری سوال کنید )

در ضمن فروش اموال به صورت قسطی، دریافت ورودی کلن، دادن قرض و موارد مشابه، با مسئولیت خودتان است و هیچ تضمینی برای بازگشت این اموال به شما وجود ندارد!

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن