رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

در 17 ساعت قبل، DevilGod گفته است :

با احترام
خب اصلا به هیچ چیز توجه ندارید و فقط دارید حرف میزنید خیلی جالبه !
خیلی از شما فکر کردید دپارتمان درخواست میزارید و سریع باید تایید شه و بیاین برای تست ! و به هیچ چیز توجه نمیکنید
خیلیا پست میزارن همه هم انتظار دارن تایید بشن و  تست بدن
خب الان تعداد پلیرهای سرور بیشتر شده و زمان بازی کردنشون بیشتره ، هرکسی سریع توی چند هفته لول 10 میشه و انتظار داره همون موقع بره دپارتمان
10 نفر درخواست گزاشتن و اسلات 2تاست همه هم انتظار دارن بعد اگه تایید شه و نفرات بهتر اینوایت بشن میگه چرا تست نگرفت
شماهایی که سابقه ندارین بهتره اصلا اظهارنظر نکنید !
واقعیت اینه که شما فکر کردین میخواین توی دپارتمان عضو بشید فقط قوانین داخل فروم که نوشته شده بلد باشین کافیه
تا دیروز وضعیتش توی چت دپارتمان و سرور داغون بوده حالا که درخواست میزاره پچه خوبی شده
الکی نیست که .. حالا ملاک های تایید شدن رو بگم که یکم روشن شی (درخواست هایی که تایید نشدند رد نمیشوند تا عضوگیری های بعدی تصمیم گیری شود)
اخلاق .. رفتار .. سابقه (تمامی سوابق) .. لول که مهم ترین ملاک ها برای تایید شدنه بین کسانی که درخواست دادند گزینش انجام میشه
و برای عضویت توی دپارتمان افراد دیگر باید کمی صبر کنند
(خودم همه اینا رو پشت سر گذاشتم و تجربه کردم که الان لیدرم)
حالا دوباره بیا بگو چرا درخواست من تایید نشده و اصلا هم به سابقت و هیچ کدوم از شرایط اهمیت و فکر نکن !
خودت اگه لیدر بشی همه اینا رو میفهمی

قبل هرکاری فکر کنیم
...

اره دیگه داداش فقط رفیقانت تجروبه دارن داداش حالت خوبه!!!! ما هایی که  درخواست دادیم همه بالا لول 15 اییم که البته زیاد نیست ولی شما میگی 10!!!!!  یا لیدر نشو یا اگر میشی با رفیق بازیو بزار کنار 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن