رفتن به مطلب

Devil God Dar Party Bazi

AkaWinsTon

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Damn(the)devil
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Devil God
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):24 Civilian
توضیحات شکایت: ما ها رو چرا قبول نکردن؟ تازه طرف لول 18 هست عجب لابد رسیدگی هم نمیشه 🙂
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://uupload.ir/files/c9y5_bandicam_2019-09-10_00-50-35-426.jpg
http://uupload.ir/files/xpx3_bandicam_2019-09-10_00-44-08-102.jpg

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیزم شکایتت بی مورد 

اولا همه چیز به لول و اینا نیستش

دوما لیدر بخاطر نداشتن اسلات سعی میکنه کسایی رو که بهشون بیشتر اعتماد داره بیاره

شما پست بذار انشاا.. قبول میشی می بینیمت .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AkaWinsTon گفته است :

توضیحات شکایت: ما ها رو چرا قبول نکردن؟ تازه طرف لول 18 هست عجب لابد رسیدگی هم نمیشه 🙂
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://uupload.ir/files/c9y5_bandicam_2019-09-10_00-50-35-426.jpg

@TurBOo

• Like 1
لینک به دیدگاه

man am Daem Man Bidar AM Va Rozi 12 saat play midam!!  Che Rabti dare ? Bad Faction KE 24 saate MEmber Faal dare shab Ta Sobh BEhnam Fox Online Pass NAyad Bara Jalbe Tavajohe Leader INja Spam Kon

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، yaKuZa گفته است :

عزیزم شکایتت بی مورد 

اولا همه چیز به لول و اینا نیستش

دوما لیدر بخاطر نداشتن اسلات سعی میکنه کسایی رو که بهشون بیشتر اعتماد داره بیاره

شما پست بذار انشاا.. قبول میشی می بینیمت .

ماشالا ادامه بده همینطوری شاید یکی دلش به حالت سوخت بردت فکشن 🤣

• Haha 1
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Mehdi_aj1 گفته است :

ماشالا ادامه بده همینطوری شاید یکی دلش به حالت سوخت بردت فکشن 🤣

عزیزم قکشن دارم دلت به حال خودت بسوزه 😐

• Haha 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

باچه امیدی شکایت کردی؟

اولا که شکایتت کاملا بیمورده و رد میشه ، این جایه خود ...

اینم بگم صرفا جهت اطلاع : 

اینطوری نیست که هرکی زودتر پست بزاره ازش تست میگیرن

درخواست ها اولویت بندی میشه عزیز :

اول سابقه شخص : لول بالا ، سابقه خوب در سرور و اینکه قبلا تو این فکشن با فکشن دیگه ای بوده یا نه

دوم تایم آنلاینی

سوم مهارتها : گانری ، رانندگی ، سیاست داشتن و جدی بودن و ... ( در این مورد لیدر تصمیم میگیره )

ممکنه شما از نظر لیدر صلاحیت ورود به فکشنو نداشته باشین !

( بنده خودم شاهد نان آرپی های شما هنگامی که ۶وانتد دارید هستم )

ویرایش شده توسط ShereddeR
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

واقعا شرمنده

چرا به شکایت های دیگران دخالت می کنید؟! مگه لیدرید؟ مگه ادمین هستید؟ آخه کی هستید که میایید به شکایت این و اون دخالت می کنید! 

طرف خودش میدونه و ادمین و کسی که ازش شکایت شده! 

به شکایت کسی دخالت نکنید

ادعای قانون مندی میکنند ولی خودشان قانون میشکنند!

واقعا که

#انگار کاسه داغتر از آش شدن تو خونِ شماست!

• Like 2
لینک به دیدگاه

برای عضوگیری فکشن، شما می‌توانید به هر روشی تست بگیرید و از هر قسمت از قوانین سوال کنید و بهترین ممبرها را invite کنید!
سیاست و نحوه مدیریت شما به خودتان بستگی دارد.
==========
اینکه هر لیدر پست های عضویت رو چطور تایید میکنه به خودش مربوطه
بنده طبق شرایطی
تایید میکنم که بسیار منصفانست
و تایید شدن درخواست از نظر بنده هیچ ربطی به اولویت پست گذاری نداره
لیدر قصد داره فکشن دارای ممبرهایی با سابقه خوب و خوش اخلاق و بسیاری از شرایط مهم داشتن فکشن رو داشته باشه پس
اگر کسی که تا دیروز
سرور رو بهم میزد یا بطور مثال به پلیرهای سرور فحاشی میکرد (مقصود شما نیستید) بیاد پست اول رو بزاره تایید میشه ؟!
کسی لایق مقامه که تا زمانی که مقام نداشته سوءاستفاده نکنه (قرار نیست قوانین زمانی رعایت شه که مجبور به رعایت باشه مثل ورود به فکشن) پس بنده در نظر دارم که کسی لایق فکشن حساسی مانند دپارتمان هست که زمانی که در انجا نبوده بازم قوانین رو رعایت میکرده !
قابل درک نیست کسی که تا دیروز DM میکرده سرور رو بهم میزده حالا بیاد دپارتمان و به کسی که یک تیر بزنه وانتد DM بده (پلیرها چی میگن درمورد لیدر و ..؟)
علاوه بر اینها شرایط مهم دیگری هم هستند و فقط براین نظر نیست ..
شرایطی که تا الان گفتم درباب مشکلات شما بوده که درخواستتون تایید نشده !
درخواست ها به این دلایل رد نمیشوند و فقط زمانی که شرایط رو داشته باشید تایید میشوید

حالا شما به فکر درست کردن خودت باش

...

• Like 4
لینک به دیدگاه

آقا من یکی از ممبر های خوب pd بوده ام و گزارش کار ام هست به خاطر NGدر آمدم  بیرون ووووووو تو پست ام هست که من چه تجاربی دارم !!  
برای عضوگیری فکشن، شما می‌توانید  (به هر روشی تست بگیرید و از هر قسمت از قوانین سوال کنید و بهترین ممبرها را invite کنید!
سیاست و نحوه مدیریت شما به خودتان بستگی دارد. ) 
خوب دقت کن..........)) !<--- به نشانه . نیست دوست عزیز ممبر ها یعنی تو به من شانس بهتر بودن ام رو هم نشان ندادی ! و کم کاری میکنی ! باشد که رستگار شویم.   سیاست و نحوه مدریت ام یعنی این که آن بخشی که چند گزینیه و مهمه مثل شیف آسون نگیرید ! تمام .

ویرایش شده توسط AkaWinsTon
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۹ در 05:54، TerorisT گفته است :

عزیز شکایت بی مورده به لول نیست ایشون ایدی RAISS همیشه تو سرور هستن یعنی دائم انلاینن و گانری خوبی دارن

Namal Baw 😄 

• Haha 1
لینک به دیدگاه

آقای ادمین کحایی دوست عزیز بیا رسیدگی کنید دیگه @TurBOo   @Parsa_AvengeR

الان 5 روزی شده کسی نمیخواد پاسخ مارو بده؟

#don
لینک به دیدگاه

با سلام

لیدر محترم @DevilGod لطفا دلیل خود را برای نپذیرفتن درخواست @AkaWinsTon توضیح دهید.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، TurBOo گفته است :

با سلام

لیدر محترم @DevilGod لطفا دلیل خود را برای نپذیرفتن درخواست @AkaWinsTon توضیح دهید.

با احترام
بنده توضیحات لازم رو بیان کردم
از بین درخواست هایی که پلیرها قرار میدهند گزینش میکنم و افراد لایق و نسبتا بهتر از دیگر درخواست ها رو تا ان زمان تایید میکنم
بنده هیچ درخواستی رو رد نمیکنم و فقط کسانی که تا ان زمان چزو بهترین های درخواستی بودن تایید میشن
ملاک های تایید شدن هم ذکر کردم از جمله اخلاق رفتار سابقه چگونگی رفتار با بقیه پلیرها چگونگی رفتار در سرور و ...
درخواست ایشون هم رد نشده و به دلایلی که توضیح دادم عقب افتاده
چراکه فکشن NG حساسی هست پس مسئولیت کامل ممبرها بر عهده لیدر است ! و شریاطی قرار داده شده برای عضوگیری
بنابراین از بین درخواست هایی که گذاشته شده به علت اسلات محدود فکشن تعداد کمی گزینش شدند و شرایط انها نسبتا بهتر از بقیه بوده
بنده طبق این شرایط درخواست های عضویت رو تایید میکنم و کسانی که تایید نشدن درخواستشون رد نشده و فقط کافی است نکات خوبی در انها دیده شود و در عضوگیری های بعدی حتما تایید میشدند
شما هم اگه کمی صبر میکردین همانند بقیه در عضوگیری بعدی تایید میشدید

با تشکر

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۹ در 00:54، AkaWinsTon گفته است :

سلام داداش خوبی من برو صفحه های قبل یک نگا بنداز این پست چندم من هست که قبول شده یعنی واس بار اول نیس  نوبت من شد و قبول شدم

لینک به دیدگاه

@TurBOo آقای عزیز وقتی ایشون اصلا می خواهد بی ارزش نشون بده وظایفش چطور میشه شایستگی رو فهمید؟ تست پینت بال؟ تست فکشن؟ چک کردن شکایت ها راجب من ؟ ||| خوب پس دوست هاتو میخوای بیاری دیگه منتظره وحی از از خدایی؟ کاملا بی منظوز بودمءءءءءء ای خداااااااا (و در آخر من پرونده ام پاکه و بهترین گانر و منظم ترین فرد حالا باز ام مجدد یکی دیگه رو اکسپت کردی بقیه ام سرگردان !!! شما حتی فرصت سخت گیری در امتحان ام بهم ندادی بد الان داری کی رو قانه میکنی؟ #پر مورد

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

@Parsa_AvengeR    @DevilGod  http://uupload.ir/files/jx3k_bandicam_2019-09-13_06-46-13-458.jpg   چرا از اول که 5 تا جا داشت نکرد؟ حالا 1 دونه جا بعد از 5 زور میگه 20 نفر عزیز همه قبول شدید!؟ فاجعه منا !  شما ادمین ها ام تو این صف 100 ساله وای میستادین؟ باشد که رستگار شویم.
@TurBOo

• Confused 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۲۱ در 00:20، DevilGod گفته است :

با احترام
بنده توضیحات لازم رو بیان کردم
از بین درخواست هایی که پلیرها قرار میدهند گزینش میکنم و افراد لایق و نسبتا بهتر از دیگر درخواست ها رو تا ان زمان تایید میکنم
بنده هیچ درخواستی رو رد نمیکنم و فقط کسانی که تا ان زمان چزو بهترین های درخواستی بودن تایید میشن
ملاک های تایید شدن هم ذکر کردم از جمله اخلاق رفتار سابقه چگونگی رفتار با بقیه پلیرها چگونگی رفتار در سرور و ...
درخواست ایشون هم رد نشده و به دلایلی که توضیح دادم عقب افتاده
چراکه فکشن NG حساسی هست پس مسئولیت کامل ممبرها بر عهده لیدر است ! و شریاطی قرار داده شده برای عضوگیری
بنابراین از بین درخواست هایی که گذاشته شده به علت اسلات محدود فکشن تعداد کمی گزینش شدند و شرایط انها نسبتا بهتر از بقیه بوده
بنده طبق این شرایط درخواست های عضویت رو تایید میکنم و کسانی که تایید نشدن درخواستشون رد نشده و فقط کافی است نکات خوبی در انها دیده شود و در عضوگیری های بعدی حتما تایید میشدند
شما هم اگه کمی صبر میکردین همانند بقیه در عضوگیری بعدی تایید میشدید

با تشکر

بله بله شما  راست میگی   هر روز داره از  پلیس هاییی که تو انتخاب کردی شکایت میشه   ng شده مهد کودک  خودت که 15 سالته  علی javlin  که 12 سالشه  مهدی جاس 16  لوکو هم 10 سالشه یا 8 اگه اشتباه نکنم 

• Like 2
لینک به دیدگاه

موقعی که اقای مممد فالکون از لیدری اومدن بیرون و اومدنng شاید بگم 3 یا 4 رنفر از ممبراشو با رفیق بازی اورد که اقای دویل گاد شما هم موا فقت کردین  خب الا من دارم دو هفته درخواست میدم accنمی شه چرا واقعا اره دیگه بخاطر رفیق بازیای شما اقای دویل گاد  می بینی چقد از شما شکایت شد!!!!!! ایا همش بی دلیل و زیر کشی !!!!! خودت بگو!؟

لینک به دیدگاه

باشد که رستگار شویم (call devilgod *doom) 
دستگاه مشترک مورد نزر خاموش میباشد !!!! @TurBOo @Parsa_AvengeR @GodFather @Joseph  فکر کنم نیاز به شکایت از ادمین بکشه @anyone

لینک به دیدگاه

با احترام
خب اصلا به هیچ چیز توجه ندارید و فقط دارید حرف میزنید خیلی جالبه !
خیلی از شما فکر کردید دپارتمان درخواست میزارید و سریع باید تایید شه و بیاین برای تست ! و به هیچ چیز توجه نمیکنید
خیلیا پست میزارن همه هم انتظار دارن تایید بشن و  تست بدن
خب الان تعداد پلیرهای سرور بیشتر شده و زمان بازی کردنشون بیشتره ، هرکسی سریع توی چند هفته لول 10 میشه و انتظار داره همون موقع بره دپارتمان
10 نفر درخواست گزاشتن و اسلات 2تاست همه هم انتظار دارن بعد اگه تایید شه و نفرات بهتر اینوایت بشن میگه چرا تست نگرفت
شماهایی که سابقه ندارین بهتره اصلا اظهارنظر نکنید !
واقعیت اینه که شما فکر کردین میخواین توی دپارتمان عضو بشید فقط قوانین داخل فروم که نوشته شده بلد باشین کافیه
تا دیروز وضعیتش توی چت دپارتمان و سرور داغون بوده حالا که درخواست میزاره پچه خوبی شده
الکی نیست که .. حالا ملاک های تایید شدن رو بگم که یکم روشن شی (درخواست هایی که تایید نشدند رد نمیشوند تا عضوگیری های بعدی تصمیم گیری شود)
اخلاق .. رفتار .. سابقه (تمامی سوابق) .. لول که مهم ترین ملاک ها برای تایید شدنه بین کسانی که درخواست دادند گزینش انجام میشه
و برای عضویت توی دپارتمان افراد دیگر باید کمی صبر کنند
(خودم همه اینا رو پشت سر گذاشتم و تجربه کردم که الان لیدرم)
حالا دوباره بیا بگو چرا درخواست من تایید نشده و اصلا هم به سابقت و هیچ کدوم از شرایط اهمیت و فکر نکن !
خودت اگه لیدر بشی همه اینا رو میفهمی

قبل هرکاری فکر کنیم
...

ویرایش شده توسط DevilGod
  • Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

جای اینکه بشینی  چت های رنگارنگ بدی و صحبت های فلسفی بکنی  پاشو بدو برو  کتاباتو جلد کن که اول مهر نزدیکه فک کنم سیستمتو جمع کنن دیگه نتونی بیای اگه جمع کردن بگو من ی زنگ بزنم اوکی کنم برات اگه پسر خوبی باشی اول مهر نزدیکه :))

• Like 1
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، DevilGod گفته است :

با احترام
خب اصلا به هیچ چیز توجه ندارید و فقط دارید حرف میزنید خیلی جالبه !
خیلی از شما فکر کردید دپارتمان درخواست میزارید و سریع باید تایید شه و بیاین برای تست ! و به هیچ چیز توجه نمیکنید
خیلیا پست میزارن همه هم انتظار دارن تایید بشن و  تست بدن
خب الان تعداد پلیرهای سرور بیشتر شده و زمان بازی کردنشون بیشتره ، هرکسی سریع توی چند هفته لول 10 میشه و انتظار داره همون موقع بره دپارتمان
10 نفر درخواست گزاشتن و اسلات 2تاست همه هم انتظار دارن بعد اگه تایید شه و نفرات بهتر اینوایت بشن میگه چرا تست نگرفت
شماهایی که سابقه ندارین بهتره اصلا اظهارنظر نکنید !
واقعیت اینه که شما فکر کردین میخواین توی دپارتمان عضو بشید فقط قوانین داخل فروم که نوشته شده بلد باشین کافیه
تا دیروز وضعیتش توی چت دپارتمان و سرور داغون بوده حالا که درخواست میزاره پچه خوبی شده
الکی نیست که .. حالا ملاک های تایید شدن رو بگم که یکم روشن شی (درخواست هایی که تایید نشدند رد نمیشوند تا عضوگیری های بعدی تصمیم گیری شود)
اخلاق .. رفتار .. سابقه (تمامی سوابق) .. لول که مهم ترین ملاک ها برای تایید شدنه بین کسانی که درخواست دادند گزینش انجام میشه
و برای عضویت توی دپارتمان افراد دیگر باید کمی صبر کنند
(خودم همه اینا رو پشت سر گذاشتم و تجربه کردم که الان لیدرم)
حالا دوباره بیا بگو چرا درخواست من تایید نشده و اصلا هم به سابقت و هیچ کدوم از شرایط اهمیت و فکر نکن !
خودت اگه لیدر بشی همه اینا رو میفهمی

قبل هرکاری فکر کنیم
...

اره دیگه داداش فقط رفیقانت تجروبه دارن داداش حالت خوبه!!!! ما هایی که  درخواست دادیم همه بالا لول 15 اییم که البته زیاد نیست ولی شما میگی 10!!!!!  یا لیدر نشو یا اگر میشی با رفیق بازیو بزار کنار 

لینک به دیدگاه

@TurBOo من شکایت خودم رو پس میگیرم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن