رفتن به مطلب

شکایت از DevilGod

LeViCodeR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: LeViCodeR
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Devilgod
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):
Helper / 29
توضیحات شکایت: با سلام.ایشون در شکایت گفتن که شما درحال فرار بودی و کار ممبر من کاملا درست بوده,در صورتی که ممبر ایشون هیچ مدرکی از فرار من نگذاشتند و همچنین وقتی وارد جیل بشی دکمه Shift تا ریکانکت ندی باز نمیشه. و در عکس معلومه که من از ریکانکت استفاده نکردم.برای مجازات نکردن ممبرش میگه شکایت رد و بسته شود.

@TurBOo @Parsa_AvengeR
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به اشتباه ارسال شد
درحال ارسال دفاعیه ...

ویرایش شده توسط DevilGod
لینک به دیدگاه

با سلام
بنده درمورد باگ زندان چندان نمیدونم که میگید Shift کار نمیکنه !
طوری که در مدارک دیدم شما در گوشه زندان ایستاده بودید ! این به این معنا نیست که شما داشتید فرار میکردید ، بنده به شخصه زمانی که ممبر بودم کسانی رو کیل میدادم که درحال کمک به باگ افراد دیگر بودن
و چیزی که توی ScreenShot شما دیدم ، شما در گوشه زندان (محل فرار) بودید
به این دلیل که ایشون تازه کار بودن و بنده از بین پست های ارسالی گزینش انجام میدم ، به ممبرها تا حد توان اعتماد دارم اما اگر سوءاستفاده ای از این مورد ببینم به شدت برخورد میکنم !
تمامی ادمین ها ناظر بر زندان هستند و از قبل افسرانی که مشکلی در زندان بوجود می اورند سریعا ادمین های محترم اخطار و به بنده گزارش میدهند
اگر ایشون در زندان بیخودی تیراندازی میکردن بجای Screen از کشته شدنتون از تیراندازی بیموردشون مدرک میگرفتید !
اگرچه ایشون مدرکی نداشتند به دلیل تازه کار بودنشون (نمیدونستن باید مدرک بگیرن) اما با بسیاری از ممبرها هماهنگ و ناظر بر کارهایشان هستیم
شما حتی دیدید که برای بررسی شکایت زمان برد و سپس جواب دادم و طرف هیچکس رو نگرفتم ..
ممبر مربوطه تازه کار بودن و بعضی نکات رو نمیدونستند اما درحال حاضر به ایشون تذکر داده شده (رد شدن شکایت دلیل براین نمیشود که تذکر داده نشود)
و تا حد امکان خطاها کاهش پیدا کرده .. پس شکایت شما بیهوده نبوده و تاثیر مثبت داشته
این نکته رو بگم که شما هلپر سرور هستید و همچین حرکتی از شما بعید بوده ، چرا که شما بجای اینکه قصد اخطار گرفتن ممبر را داشته باشید بهتره صمیمانه مشکلاتشون رو حل کنید
شما با شکایت به جایی نمیرسید و فقط ممبر ضربه میبینه (تازه کاره و با همه چیز اشنا نیست و قصد بهم زدن نظم رو هم نداشته) اما شما هیچ ضرری دراین باره نکردید (که کیل شدید)
با اینکه خودتون میدونید چیکار کردید و فقط قصد زیرکشی دارید ! با کیل شدن شما اونم توی زندان چیزی ازتون کم نمیشه
بسیاری از پلیرهایی که دیگر در سرور نیستن بدلیل همین مشکلات بوده که متاسفانه نمیتوانید دوستانه حتی یک بازی کنید
شما که دراینجا اینطور هستید در زندگی چگونه خواهید بود ...
 و کار شما اصلا جالب نیست که با یک تازه کار همچین رفتاری دارید و بخاطر کیل شدن شکایت کردید هم از ممبر هم از بنده
بد نیست بجای ضد هم بودن به فکر پیشرفت یکدیگر باشیم .. اینطوری خودمون بیشتر پیشرفت میکنیم
خیلیا اشکالات زیادی دارن اما میشه خیلی ساده بجای شکایت به فکر حل کردنشون باشیم
.

#انسانیت
...

ویرایش شده توسط DevilGod
لینک به دیدگاه

@DevilGod با کل تایپ هایی که کردی کاری ندارم!

ولی با شکایتی که از من شد مقایسه کن :

فقط بخاطر اینکه دانیال دوستت بود به من AV دادی و افراد NG هم شاهد بودن من چرا کیل کردم ولی حالا که ممبر شما هیچ مدرکی هم حتی نداره زدید شکایت بسته شد.اگر میزدید ایشون مدرکی ندارن بابت این موضوع من اصلا برام مهم نبود میگفتم از شکایت منصرف شدم و اصلا به دنبال شکایت از شما نبودم ولی اینکه شما میاین میگین من هیچ مدرکی ندارم و شکایت الکیه یعنی دارید میگید من متهم شکایت شدم!!!

به دنبال AV دادن به شما هم نیستم فقط میخواستم بگم برای ما آره برای بقیه نه!

و در رابطه با " شما که دراینجا اینطور هستید در زندگی چگونه خواهید بود ... " دفعه دیگر در زندگی شخصی من دخالت کنید طور دیگه برخورد میکنم 💕

لینک به دیدگاه

...
خب شما درست میگید اما در نظر داشته باشید چی گفتم
شما سابقتون با ایشون فرق داره .. ممبر مربوطه کم سابقه هستن و زمانی که شما شکایت کردید تذکر دادم و مشکل حل شد و با مدرک کیل میدن
در شکایتی که کردید دقتی که کردم شما در گوشه زندان بودید ! پس بهتره برای اینجور شکایتها از فیلم استفاده شود که DM افسر در زندان مشخص باشد
اما شکایتی که از شما شد فرق داشت که شاکی در House اسپاون شدند .. شما سابقتون خیلی بیشتره ! و باید مدرک داشته باشید که توی زندان کیل دادید بنده هم عادلانه رد میکردم
شکایت شما رد شد اما به افسر تذکر دادم که مدرک بگیرید و در شکایت بعدی که شد ایشون بدلیل تکرار اشتباه و نداشتن مدرک Av گرفت
چون بار اولشون بوده فقط تذکر داده شد (بعلت مشکلات دیگر توضیحات بیشتر رو توی شکایت ندادم و زمان بررسی هم داشت خیلی دیر میشد) ..
شما هم لطفا کمی فکر کنید خیلی ساده میشه اشکلات رو حل کرد ، نیازی به شکایت (از پلیر و بنده) نبود

...

لینک به دیدگاه

از شکایت منصرف شدم.

درخواست بسته شدن

لینک به دیدگاه

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن