رفتن به مطلب

#فشاری

ErFaN_1381

ارسال‌های توصیه شده

• Executive

دوستان دیگه پیامی ندین که موضوع تاپیک به سمت دیگه کشیده نشه و قطعا صلاح مملکت خویش خسرووان دانند

پس بهتره صبر کنیم تا ادمین نظر بدن

من که دوست ندارم کسی بن شه فقط کاش هممون یکم قوانین رعایت کنیم . بازی چیز زیادی نخواسته فقط گفته به خاطر رفاه حال بازیکنای جدید تو مناطقی dm نکنیم همین

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 دقیقه قبل، Hydragamer گفته است :

@HAHA لطفا شاخ نشو که هیچ *** نیستی

تو که داری زیادی تو شگایتا توهین و.. میکنی باید اخطار بگیری 

من نمیزارم هی به دوستم عرفان توهین کنی پس یچنتا نکته میخوام بهت بگم

پلیر مک... تو سرور شاخ شد یبار توسط من بن شد ۴۰ روز یبار هم واسه ادیت اس اس

الان تو هم داری زیادی شاخ میشی پس نمیزارم اینقدر شاخ شی

خب داداش از الان میگم از ماشینت نهایت استفاده رو کن چون تا ۳ روز اینده ماشین تیک میشه ::)

ترجیح میدم دست از به هم ریختن سرور بکشی تا مثل پلیر .... بن نشدی 

اون av هم که به @ErFaN_1381  دادی از اشتباه لیدر بود لیدرم هم به ازایه کارش میرسه ::)

حس نمیکنی بیش از حدت داری دخالت میکنی؟ اخه مگه من سنم به تو میخوره بچه سال بیام بات کل کنم
در ضمن خودت به توان این تهدیدایی که داری میکنی میرسی ○•M

لینک به دیدگاه

با سلام عرض ادب

ممنون از تمام دوستانی که تو تاپیک دخالت کردند ولی ما تصمیم نمیگیریم که چی به چیه پس میزاریم ادمین های محترم اگه صلاح بدانند بیان و تصمیم اخر را اعلام کنن و وقت ما گرفته نشه تاپیک خیلی طولای شده ولی هنوز خبری از ادمین ها نشده انشلا که حق به حق دار برسه من با کسی در سرور دعوا ندارم و نخواهم داشت فقط یه مضوع به این اقای ها ها بگم که دوست عزیز چطور شما از من شکایت کنید و من نکنم خب این فشار نیست وقتی پلیس ها نتتونن بزنن شما رو چ باگ جیل زدید چ نزدید ولی دارید از باگ های سرور سو استفاده میکنید ما هم صلاح میدونیم که اینجا شکایت کنیم ممنون از santorstar که اونجا گفته که میخوایم به شما بفهمونیم اینجا رول پلی هست بله درست میگه ولی متوجه نمیشد یا نمیخواید بشید به هر حال نه بحث شکایت قبلیتونه که من av گرفتم گرفتم که گرفتم درست حق با من بود ولی تقصیر خودم بود که مدرک نداشتم اونم اتفاقی و یه نکته میگم لیدرمون هم همونجا بود جلوش کیلت دادم وقتی باگ زدی از جیل فرار کنی ولی اون گذشته و اصلا بحث اونو تو این تاپیک نمیکنم ولی یه چیزی میگم اصلا برای اون جریان نیست این جریانش یه چیز دیگس شما داری از هر باگ استفاده میکنی که ما کیل ندیم شما رو و داری کلا قوانین رول پلی رو زیر پاتون میزارید اینجا هم معلومه بازم عکس میزارم که باگ جیل زدید ولی اگه دقت کنید و بگید این اسکین میشه از اسکین شاپ برداشت همنطور که تمام ادمین ها میگن وقتی این اسکین رو میگیرد پس عواقبش هم باید در نظر داشته باشید پس در کل بگم این حرف شما کاملا صحیح نیست و من تمام حرفم رو زدم میسپارم دست ادمین های محترم لطفا چت ندید دیگه تو این تاپیک بزارید ادمین ها برسی کنن و نتیجه را به همه ما اعلام کنن تا نتیجه اعلام بشه صبور باشید از صبوری شما متشکرم

http://s5.picofile.com/file/8371811234/mta_screen_2019_09_08_17_01_30.png

با تشکر

@HoseinKhan

@DieGo

@Joseph

@_Hamed_

ویرایش شده توسط ErFaN_1381
برسی بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، HAHA گفته است :

.

ویرایش شده توسط Meduza
لینک به دیدگاه

اگه بحث بحث رفیق بازی و دفاع از رفیقه منم ازش دفاع کنم!
این شکایت هیچ ربطی ب منو تو نداره بزار ادمینا برسی کنن!
با تشکر.
#MahdiIRAN1381

• Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ErFaN_1381 گفته است :

با سلام عرض ادب

ممنون از تمام دوستانی که تو تاپیک دخالت کردند ولی ما تصمیم نمیگیریم که چی به چیه پس میزاریم ادمین های محترم اگه صلاح بدانند بیان و تصمیم اخر را اعلام کنن و وقت ما گرفته نشه تاپیک خیلی طولای شده ولی هنوز خبری از ادمین ها نشده انشلا که حق به حق دار برسه من با کسی در سرور دعوا ندارم و نخواهم داشت فقط یه مضوع به این اقای ها ها بگم که دوست عزیز چطور شما از من شکایت کنید و من نکنم خب این فشار نیست وقتی پلیس ها نتتونن بزنن شما رو چ باگ جیل زدید چ نزدید ولی دارید از باگ های سرور سو استفاده میکنید ما هم صلاح میدونیم که اینجا شکایت کنیم ممنون از santorstar که اونجا گفته که میخوایم به شما بفهمونیم اینجا رول پلی هست بله درست میگه ولی متوجه نمیشد یا نمیخواید بشید به هر حال نه بحث شکایت قبلیتونه که من av گرفتم گرفتم که گرفتم درست حق با من بود ولی تقصیر خودم بود که مدرک نداشتم اونم اتفاقی و یه نکته میگم لیدرمون هم همونجا بود جلوش کیلت دادم وقتی باگ زدی از جیل فرار کنی ولی اون گذشته و اصلا بحث اونو تو این تاپیک نمیکنم ولی یه چیزی میگم اصلا برای اون جریان نیست این جریانش یه چیز دیگس شما داری از هر باگ استفاده میکنی که ما کیل ندیم شما رو و داری کلا قوانین رول پلی رو زیر پاتون میزارید اینجا هم معلومه بازم عکس میزارم که باگ جیل زدید ولی اگه دقت کنید و بگید این اسکین میشه از اسکین شاپ برداشت همنطور که تمام ادمین ها میگن وقتی این اسکین رو میگیرد پس عواقبش هم باید در نظر داشته باشید پس در کل بگم این حرف شما کاملا صحیح نیست و من تمام حرفم رو زدم میسپارم دست ادمین های محترم لطفا چت ندید دیگه تو این تاپیک بزارید ادمین ها برسی کنن و نتیجه را به همه ما اعلام کنن تا نتیجه اعلام بشه صبور باشید از صبوری شما متشکرم

http://s5.picofile.com/file/8371811234/mta_screen_2019_09_08_17_01_30.png

با تشکر

@HoseinKhan

@DieGo

@Joseph

@_Hamed_

با سلام عرض ادب

دوستان لطفا به این مطلب احترام بزارید

با تشکر

@HoseinKhan

@DieGo

@Joseph

@_Hamed_

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان و همچنین فضولان !

حرفهای @ErFaN_1381 تمامش صحیحه . ازوناش نیسم که الکی طرف کسیو بگیرم یا به اصطلاح خایمالیه طرفو کنیم . دیدم که میگم

اول از همه لطفا اونایی که چیزی نمیدونن و اومدن x شر میگن باید بگم X خرو ببندین سنگین ترین . والا حرف نزنین نمیگن زبون ندارین .

هرشکایتی یا هرجایی یه خایمال هس دوس داره جو رو خراب کنه و اونو از موضوع اصلیش منحرف کنه . واقعا دلیل اینکارا چیه ؟ کرم دارین ؟ خوشتون میاد ؟ یا فکر میکنین مثلا خیلی پرواین ؟! عین ادم بزارین یه شکایت رسیدگی شه دیگه . 90% شکایتهای رسیدگی نشده بخاطرهمین خایمالای روی صحنس . سرتون توکار خودتون باشه یا اگه نظری میدین حرف حق باشه نه اراجیف و X شعر .

موضوع بعدی در مورد HAHA یا بهتر بگم End Of Buger's !بنده خودم شاهد اعمال زشت و ناپسند ایشون بودم و هستم ... پلیر HAHA طی یکبار کیل شدن با 6 وانتد و گرفتن 5000 ثانیه جیل تایم ، به جرعت میشه گفت بالای 30 بار باگ زده و DM میکنه ، کیل کاپ میکنه و بدتر ازهمه پلیسهایی که شیفت واسادنو کیل میده !

خب اینو نمیشه بهش وانتد داد ، فقط میشه کیلش کرد ؛ که به دلیل سرعت بالای ماشینی که ایشون سواره ( Nassian Gtr ) اصلا نمیشه بهش رسید چه برسه کیلش داد . خیلی زور بزنیم ماشینش بترکه . بازم باگ میزنه میاد DM میکنه !!! درهمین حال باگ شاتگانم میزنه ( همه میدونین دیگه چه باگیه ) 2-3 تیر = کیل . پس خیلی راحت پلیسای سرورو کیل میده و متاسفانه به سختی میشه با باگ ایشون مقابله کرد ...

مواقعی هم که وانتد C-6 داره به طور خسته کننده ای Non-Rp میکنه . با شتابی که ماشینش داره اصلا نمیشه کیلش داد مگراینکه ماشینش بترکه که دراونصورت Non-Rp میکنه و از سرور خارج میشه .

ادمینهای محترم یه تصمیم جدی دررابطه با ایشون بگیرین ! به طورکلی میشه گفت HAHA داره نظم سرور بهم میزنه !

ویرایش شده توسط ShereddeR
  • Thanks 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hydragamer گفته است :

@HAHA عزیزم متولد چنده ؟ که اینقدر با ماشینت خوشحالی یادم باشه فیلم از  sus ۲ بگیرم بزارم تا تیک شه 

نکشی مارو بزرگسال

• Haha 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با سلام عرض ادب

کی میخواد این شکایت برسی بشه !!!!!!!!!

@HoseinKhan

@Joseph

@DieGo

@_Hamed_

@ADeL

با تشکر

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۷ در 22:35، HAHA گفته است :

برسی نمیشه؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در در ‏۱۸‏/‏۰۶‏/‏۱۳۹۸ در 00:27، ShereddeR گفته است :

با سلام خدمت همه دوستان و همچنین فضولان !

حرفهای @ErFaN_1381 تمامش صحیحه . ازوناش نیسم که الکی طرف کسیو بگیرم یا به اصطلاح خایمالیه طرفو کنیم . دیدم که میگم

اول از همه لطفا اونایی که چیزی نمیدونن و اومدن x شر میگن باید بگم X خرو ببندین سنگین ترین . والا حرف نزنین نمیگن زبون ندارین .

هرشکایتی یا هرجایی یه خایمال هس دوس داره جو رو خراب کنه و اونو از موضوع اصلیش منحرف کنه . واقعا دلیل اینکارا چیه ؟ کرم دارین ؟ خوشتون میاد ؟ یا فکر میکنین مثلا خیلی پرواین ؟! عین ادم بزارین یه شکایت رسیدگی شه دیگه . 90% شکایتهای رسیدگی نشده بخاطرهمین خایمالای روی صحنس . سرتون توکار خودتون باشه یا اگه نظری میدین حرف حق باشه نه اراجیف و X شعر .

موضوع بعدی در مورد HAHA یا بهتر بگم End Of Buger's !بنده خودم شاهد اعمال زشت و ناپسند ایشون بودم و هستم ... پلیر HAHA طی یکبار کیل شدن با 6 وانتد و گرفتن 5000 ثانیه جیل تایم ، به جرعت میشه گفت بالای 30 بار باگ زده و DM میکنه ، کیل کاپ میکنه و بدتر ازهمه پلیسهایی که شیفت واسادنو کیل میده !

خب اینو نمیشه بهش وانتد داد ، فقط میشه کیلش کرد ؛ که به دلیل سرعت بالای ماشینی که ایشون سواره ( Nassian Gtr ) اصلا نمیشه بهش رسید چه برسه کیلش داد . خیلی زور بزنیم ماشینش بترکه . بازم باگ میزنه میاد DM میکنه !!! درهمین حال باگ شاتگانم میزنه ( همه میدونین دیگه چه باگیه ) 2-3 تیر = کیل . پس خیلی راحت پلیسای سرورو کیل میده و متاسفانه به سختی میشه با باگ ایشون مقابله کرد ...

مواقعی هم که وانتد C-6 داره به طور خسته کننده ای Non-Rp میکنه . با شتابی که ماشینش داره اصلا نمیشه کیلش داد مگراینکه ماشینش بترکه که دراونصورت Non-Rp میکنه و از سرور خارج میشه .

ادمینهای محترم یه تصمیم جدی دررابطه با ایشون بگیرین ! به طورکلی میشه گفت HAHA داره نظم سرور بهم میزنه !

دقیقا درسته منم چند بار ماشینمو ترکوند HAHA و بیمه مو هدر کرد لطفا رسیدگی کنید.

لینک به دیدگاه

چرا برسی نمیکنید 2 روز گذشته عجب !!!!!!!!

@HoseinKhan

@Joseph

@DieGo

@_Hamed_

@ADeL

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۷ در 22:35، HAHA گفته است :

رسیدگی بشه خودتون هم میدونین که سه روز از مدرک بگذره اون مدرک حساب نمیشه خواهشا کمی سریع تر عمل کنید و با بن و تیک از ایشون استقبال کنید

لینک به دیدگاه

باو اینا از قصد محل نمیدن تاریخش بگذره 

عجب بابا عجب 

لینک به دیدگاه

ادمین های محترم

به یه سوال جواب بدین فقط ۱ سوال

دلیل بررسی نکردنتون چیه؟

نمیخواد بررسی کنین فقط اینو جواب بدین

.

پارتی داره ؟

وقت ندارین؟

نمی بینید؟؟؟؟

یا فکر میکنین مدرک کافی نیس؟؟؟

فقط جواب همین ۱ سوال و بدین !!!!!؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام عرض ادب

اول از همه بگم که اگر این شکایت هم سال ها سال ها برسی نشه و همین شکایت برسی بشه باز هم اعتبار دارد چرا که این تاپیک مشخص است همون روز ساخته شده است و باز هم صبر میکنیم اگه جوابی از طرف ادمین ها نگرفتیم این تاپیک در شکایت از ادمین ها قرار میگیرد

با تشکر

@HoseinKhan

@DieGo

@_Hamed_

@ADeL

لینک به دیدگاه

ادمین های نسبتا محترم

دلیل بررسی نکردنتون چیه؟

.

پارتی داره ؟

وقت ندارین؟

نمی بینید؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۱۷ در 20:29، MahdiIRAN گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و ادمین های گرامی.
اول اینکه کسی از جیل فرار کنه دیگه نمیتونه کریت گان کنه پس باگ شاتگانی وجود نداره!
دوم اینکه توی فروم اومدیم مشکلاتمون و حل کنیم نه توهین به هم !
سوم  اینکه ما تو زندگی واقعی هم میتونیم به شهروندای عادی حمله کنیم پلیس بکشیم و در محلا مثل پاسگاه پلیس یا زندان تیر اندازی کنیم چون هرکاری دلمون میخواد میتوانیم انجام دهیم !
چهارم اینکه وقتی یکی 6 وانتد بشه چیزی برای از دست دادن نداره و هرکاری دلش بخواد میکنه از دی ام بگیر تا کیل کاپ و اتک سیویلین و غیره !
پنجم اینکه شما گفتی 2 ساعته باگ اسلیپ میزنه در صورتی که بیشترین تایم جیل 1ساعت 25 دقیقه هست !
6 اینکه این مدرکایی که شما قرار دادید مال زمانیه که ایشون ازتون شکایت کنه!
هفتم اینکه شما وظیفه دارید که اگر فرار کرد کیل کنید چون تو زندگی واقعی هم فرار از زندان هست و این باگ حساب نمیشه !
اگر فرار کرد کیل کنید و دیگه موضوعات اضافه بهش نچسبونید .
با تشکر.
MahdiIRAN1381#

قصد دخالت نداشتم  گفتم منم نظر خودمو درباره این موضوع بدم و فقط اینکه کی گفته باگ شاتگانی وجود نداره عزیز لطفا با شایعه پراکنی به مجرم کمک نکنید

دوم اینکه شما اصلا اومدید تا پلیس هارو خراب کنید نه مشکلاتتون رو!!!! این رو من نمیگم کاملا از نحوه پست گذاریتون معلومه

سوم اینکه تو زندگی واقعی به شهروند عادی حمله کنید طرف اول (اگرنتونه به پلیس اطلاع بده) زخمی میشه بعد بر اثر اصابت گلوله یا هرچی اگر کمک بیمارستانی نشه میمیره (نکته مهمش اینه که دیگه ریسپاون نمیشه😀)

چهارم اینکه کسی که وانتد 6 میشه اگر قصد بر خراب کردن نظم سرور در مناطق امن (Safe Zone)رو داشته باشه یا بیش از حد DM کنه با اراعه مدارک شخص مجرم توسط ادمین میتونه به مدتی Admin Jail محکوم بشه وظیفه تمام دپارتمان های محافظتی اینه که با جون و دل از شهرونداشون محافظت کنن حتی به قیمت Fw

پنجم اینکه فرار از زندان تو زندگی واقعی هم شامل مراحلی برای دست یافتن بهش هست نه اینکه با استفاده از جاهای خالی مپینگ زندان ازش سو استفاده بشه

ویرایش شده توسط behnam_fox
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ShereddeR گفته است :

ادمین های نسبتا محترم

دلیل بررسی نکردنتون چیه؟

.

پارتی داره ؟

وقت ندارین؟

نمی بینید؟؟؟؟

ابن چرا 2تا اومد Lol

[ sathe buge forum ]

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، behnam_fox گفته است :

قصد دخالت نداشتم  گفتم منم نظر خودمو درباره این موضوع بدم و فقط اینکه کی گفته باگ شاتگانی وجود نداره عزیز لطفا با شایعه پراکنی به مجرم کمک نکنید

دوم اینکه شما اصلا اومدید تا پلیس هارو خراب کنید نه مشکلاتتون رو!!!! این رو من نمیگم کاملا از نحوه پست گذاریتون معلومه

سوم اینکه تو زندگی واقعی به شهروند عادی حمله کنید طرف اول (اگرنتونه به پلیس اطلاع بده) زخمی میشه بعد بر اثر اصابت گلوله یا هرچی اگر کمک بیمارستانی نشه میمیره (نکته مهمش اینه که دیگه ریسپاون نمیشه😀)

چهارم اینکه کسی که وانتد 6 میشه اگر قصد بر خراب کردن نظم سرور در مناطق امن (Safe Zone)رو داشته باشه یا بیش از حد DM کنه با اراعه مدارک شخص مجرم توسط ادمین میتونه به مدتی Admin Jail محکوم بشه وظیفه تمام دپارتمان های محافظتی اینه که با جون و دل از شهرونداشون محافظت کنن حتی به قیمت Fw

پنجم اینکه فرار از زندان تو زندگی واقعی هم شامل مراحلی برای دست یافتن بهش هست نه اینکه با استفاده از جاهای خالی مپینگ زندان ازش سو استفاده بشه

باو تو که خوبی میتونی منو کیل بدی به این نوبا هم یاد بده تا بتونن کیل کنن تا انقد فشار نخورن =))

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، HAHA گفته است :

باو تو که خوبی میتونی منو کیل بدی به این نوبا هم یاد بده تا بتونن کیل کنن تا انقد فشار نخورن =))

اینو ناموسا :DDD

پسر گلم ، باگ 2چرخه ، باگ شات گات تو ماشین ، اینا باگهایی ان که اگه تیر بهت بخوره اصلا از Hp ات کم نمیشه

شما فرقی با حالت GodMode ندارید ! اونوقت چطور انتظار درای کیل شی ؟!

من نمیدونم همچین باگی که بن داعمی داره چرا هیچ رسیدگی بهش نمیشه

این مورد به Owner های سرور گذارش میشه ...

اینجا که بررسی نمیکنین ما راه دیگه ای پیش میریم ...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ShereddeR گفته است :

اینو ناموسا :DDD

پسر گلم ، باگ 2چرخه ، باگ شات گات تو ماشین ، اینا باگهایی ان که اگه تیر بهت بخوره اصلا از Hp ات کم نمیشه

شما فرقی با حالت GodMode ندارید ! اونوقت چطور انتظار درای کیل شی ؟!

من نمیدونم همچین باگی که بن داعمی داره چرا هیچ رسیدگی بهش نمیشه

این مورد به Owner های سرور گذارش میشه ...

اینجا که بررسی نمیکنین ما راه دیگه ای پیش میریم ...

خوشم میاد با اینکه ازت دو 3 سال بزرگترم میایی شاخ بازی در میاری پسر خوب

بعدشم اگه hp نمیخورم توسط بعضی از پلیسا کیل نمیشم !!!

سوما انقد زر زر نکن بچه سال بیا مدرک بده که تیر میخورم ولی کیل نمیشم 

#فشااااااااااااار

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، HAHA گفته است :

#فشااااااااااااار

با اینکه با کارت مخالفم

ولی ناموسا ایول مهیار پست شکایتت رفت تو 5 پستی که بیشترین بازدیدو خورده

بزودی از شکایت کلاهبرداری از متین وایپر هم رد میشه 😉

• Haha 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، yaKuZa گفته است :

با اینکه با کارت مخالفم

ولی ناموسا ایول مهیار پست شکایتت رفت تو 5 پستی که بیشترین بازدیدو خورده

بزودی از شکایت کلاهبرداری از متین وایپر هم رد میشه 😉

برو به این نوبای فشاری طرز کیل کردن رو یاد بده

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، HAHA گفته است :

برو به این نوبای فشاری طرز کیل کردن رو یاد بده

ببخش من خودم نوبم ، برو به یکی دیگه بگو😅

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، HAHA گفته است :

#فشااااااااااااار

و HAHAی قصه ی ما که حتی نمیدونست hp چیه خدایااااااااااااااا 

#بابابزرگ_باگی

#بابابزرگی_که_فشارش_زده_بالا

#XD

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، HAHA گفته است :

#فشااااااااااااار

بزن بچاک باو بچه سن

از سطح چتت مشخصه نهایتا 15-16 سالته

همه میدونن باگ 2چرخه چیه ، نیاز به مدرک نیس

باگ شاتگانم همه میزنن ! ادمینام میدونن Hp کم نمیکنه

تنها راهش ترکیدن ماشینه

فشااااااار ؟؟ xDDDD

الان کی فشار خورده که اینطوری مینویسه ؟ 😄

#Hahaaaaa

#سطح_اسم

#فشاری_نباشیم

#باگ_نزنیم

لینک به دیدگاه

میشه رسیدگی کنید،مرسی

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ShereddeR گفته است :

بزن بچاک باو بچه سن

از سطح چتت مشخصه نهایتا 15-16 سالته

همه میدونن باگ 2چرخه چیه ، نیاز به مدرک نیس

باگ شاتگانم همه میزنن ! ادمینام میدونن Hp کم نمیکنه

تنها راهش ترکیدن ماشینه

فشااااااار ؟؟ xDDDD

الان کی فشار خورده که اینطوری مینویسه ؟ 😄

#Hahaaaaa

#سطح_اسم

#فشاری_نباشیم

#باگ_نزنیم

مثل اینکه نمیفهمی چی میگم!

به جا ک* گفتن بیا مدرک بده پسر خوب

میدونی ؟ مشکل از تو نیست مشکل از خانوادته که توش زندگی میکنی

نگران نباش تو هم مثل بقیه مدرست شروع میشه ننه بابات سیستمتو جم میکنن :)

به هر حال واسم مهم نیس دگه چون 3 روز از شکایت گذشته و بسته میشه =)))

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، HAHA گفته است :

نگران نباش تو هم مثل بقیه مدرست شروع میشه ننه بابات سیستمتو جم میکنن :)

این اخطار و بن نداره ادمین ها خودتون میدونین الان740نفر این شکایت رو دیدن الان شما چیزی نگین و بنش نکنین فردا اسم سرور زیر سوال میره و همه میگن ادمین هاش پارتی بازن منم که همچین چیزی رو نمیخام پس شمارو جون هر کی دوست دارین رسیدگی کنین خواهشا،مرسی

@HoseinKhan

@Joseph

@GodFather

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Meduza گفته است :

این اخطار و بن نداره ادمین ها خودتون میدونین الان740نفر این شکایت رو دیدن الان شما چیزی نگین و بنش نکنین فردا اسم سرور زیر سوال میره و همه میگن ادمین هاش پارتی بازن منم که همچین چیزی رو نمیخام پس شمارو جون هر کی دوست دارین رسیدگی کنین خواهشا،مرسی

@HoseinKhan

@Joseph

@GodFather

شاکی Erfan_1381 هست و به تو هیچ ربطی نداره و خایمالی نکن که به جایی نمیرسی با خایمالی =))

به جا اینکه بیایی تو شکایات دخالت کنی برو کیف مدرستو چک کن ک واسه 1 مهر اماده رفتن باشی :)))

#یک_مهر کجایی بیا اینارو با خودت ببر😂😂

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، HAHA گفته است :

نگران نباش تو هم مثل بقیه مدرست شروع میشه ننه بابات سیستمتو جم میکنن 🙂

روش زندگی خودتو خانواده نسبتا محترمتو با بقیه مقایسه نکن

24ساعت سیستمم روشنه پسرگلم ننتم بخواد بهم بده نمیتونه جمش کنه :)))) حالا میتونی بخوریش ؟

اینم سطح نوب بودنتو نشون میده : شکایت 3 روز گذشت بسته میشه . ( ؟ ) عزیز دل بابا ، مهم موقعیه که شکایت تشکیل میشه واگه مدرکش اعتبار داشته باشه 1 ماهم بگذره بازم مدرکش اعتبار داره چون مهم تایمیه که شکایت تشکیل شده :))

#سطح_نووبی

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، HAHA گفته است :

شاکی Erfan_1381 هست و به تو هیچ ربطی نداره و خایمالی نکن که به جایی نمیرسی با خایمالی =))

به جا اینکه بیایی تو شکایات دخالت کنی برو کیف مدرستو چک کن ک واسه 1 مهر اماده رفتن باشی :)))

#یک_مهر کجایی بیا اینارو با خودت ببر😂😂

دارم الان رابطه ی س.. با م... رو انجام میدم صبر کن تا تمام بشه بعد بهت میگم

خیلی حال میده انگاری کل لذت های دنیارو یک جا دارم جذب میکنم دمت گرم

حالا هم راستی یک هشدار ادمین بهت میده

AV مبارک فرزند دلبمندم بچه سال شیرین عقل XD

اخیییییش تمام شد بیا ...... جمع ک از خونم خواستی تو هم بیا مرسی

ویرایش شده توسط Meduza
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

@HAHA چقدر به ATooM دادی که واسط بماله دم کنی؟ http://uupload.ir/files/ik76_mta-screen_2019-09-08_15-26-19.png

لینک به دیدگاه

@MAhdi_JOn

دم کنی؟ مگه کتریه ؟

دی ام گلم بلد نیستی پست نذار 😏

ویرایش شده توسط yaKuZa
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

شکایت شما به علت بی احترامی بسته و تمام اشخاصی که در این پست صحبت بی مورد کردند اخطار دریافت نمودند

بسته شد .

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن