رفتن به مطلب

Leader NG

SarBaZ

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:SarBaZ
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:DevilGod
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):20/NG
توضیحات شکایت:رد کردن شکایت بنده و پارتی بازی خودتون برسی کنید که این NonRp یا RP
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

این شکایت بنده بود از پلیر:http://s4.picofile.com/file/8371480500/gta_sa_2019_09_05_02_31_24_563.mp4.html

این جواب لیدر بود در مقابلش :http://s5.picofile.com/file/8371480518/mta_screen_2019_09_05_03_35_51.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
ببین عزیزم اینکه قصد زیرکشی دارید فعلا به کنار !
شما هرچی میشه یه فیلم میگیرید میگید Fw بدم خیلی جالبه نه ؟! ولی جالبتر اینه اصلا یه مدرک درست نداشتی و الکی میخواستی صحنه سازی کنی !
فاز سنگین !
حالا مشکلی هم نیست همینطوری باتون رفتار میشه ازاین به بعد ! تا الان زیادی احترام گذاشتم و سعی کردم خیلی محترمانه حل کنم ولی فکر کنم بعضیا کلا خودشون نمیخوان بنابراین به ضرر خودت بوده !!
تا زمانی که بد نشی نمیفهمن چقد خوب بودی !
و اینکه میرسیم به زیرکشی هات ، طبق کاری که میثم میکردن (چون خیلی دوستش داری میگم با اینکه خیلی های دیگه هم اینکار رو کردن) از این به بعد زیرکشی باشه مثل اون رفتار میکنم باتون دیگه ! (چند باری کیک داد) جالبه بدونی هیچ مشکلی هم نداره . توی دپارتمان همچین چیزایی نباید وجود داشته باشه و نداریم !
شما فکر کردی تنها کسی که مدرک میده از بقیه شمایی ؟ زیادی مدرک دادن ازت اونا رو هم درست میکنم ...
ادما به اندازه کمبودهاشون دیگران رو ازار میدن !

اگه میخوای خودتو بکشونی بالا هیچوقت سعی نکن برای بالا اومدنت سعی کنی یکی دیگه رو بیاری پایین اگه خیلی تواناییشو داری خودت خودتو بکشون بالا
(بد نیست اگه کسی رو قبول داری فقط به نفع خودت نگیری و به همه حرفاش اهمیت بدی)
خوش باشی عزیزم انشالله شما هم به ارزوی دیموت کردن برسی فقط قبلش خودتو نجات بده

...

• Like 2
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، DevilGod گفته است :

با سلام
ببین عزیزم اینکه قصد زیرکشی دارید فعلا به کنار !
شما هرچی میشه یه فیلم میگیرید میگید Fw بدم خیلی جالبه نه ؟! ولی جالبتر اینه اصلا یه مدرک درست نداشتی و الکی میخواستی صحنه سازی کنی !
فاز سنگین !
حالا مشکلی هم نیست همینطوری باتون رفتار میشه ازاین به بعد ! تا الان زیادی احترام گذاشتم و سعی کردم خیلی محترمانه حل کنم ولی فکر کنم بعضیا کلا خودشون نمیخوان بنابراین به ضرر خودت بوده !!
تا زمانی که بد نشی نمیفهمن چقد خوب بودی !
و اینکه میرسیم به زیرکشی هات ، طبق کاری که میثم میکردن (چون خیلی دوستش داری میگم با اینکه خیلی های دیگه هم اینکار رو کردن) از این به بعد زیرکشی باشه مثل اون رفتار میکنم باتون دیگه ! (چند باری کیک داد) جالبه بدونی هیچ مشکلی هم نداره . توی دپارتمان همچین چیزایی نباید وجود داشته باشه و نداریم !
شما فکر کردی تنها کسی که مدرک میده از بقیه شمایی ؟ زیادی مدرک دادن ازت اونا رو هم درست میکنم ...
ادما به اندازه کمبودهاشون دیگران رو ازار میدن !

اگه میخوای خودتو بکشونی بالا هیچوقت سعی نکن برای بالا اومدنت سعی کنی یکی دیگه رو بیاری پایین اگه خیلی تواناییشو داری خودت خودتو بکشون بالا
(بد نیست اگه کسی رو قبول داری فقط به نفع خودت نگیری و به همه حرفاش اهمیت بدی)
خوش باشی عزیزم انشالله شما هم به ارزوی دیموت کردن برسی فقط قبلش خودتو نجات بده

...

لطفا جوک نگید خندمون نگیره شما میبایست وظیفتونو عمل مکیردین که نکردین حالا جوک نگید تا ادمین برسی کنه

لینک به دیدگاه

Residgi mikonid inarm Kheliyea ishon Byd KiCk She Age In SHekyatarm Residgi Konid @TurBOo

لینک به دیدگاه

devil god fek konam to iran mta barat soodesh bishtar madish bishtar vase to bode ta bara god father bayad bye bye ***** albate age onam bekhari ke dg hichiiiiii !!!!!

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن