رفتن به مطلب

لطفا بررسی شود !!

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:MaMdFalCoN
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید):  بنده لیدر مافیا Azeroth هستم
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Psychologist
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید):لیدر مافیا هستند
نام ادمین ناظر وار:ham3d  / ADeL
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور):lvl 26 | Leader Mafia Azeroth
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور):Leader Dark Saints
توضیحات شکایت:استفاده از باگ دیواری
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://s5.picofile.com/d/8371356768/bacc5709-aee0-45bc-b06c-72b09cdce5b2/Bug_Divari_2019_09_03_08_23_22.mp4

• Like 2
  • Haha 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@TurBOo

@Keivan

@Parsa_AvengeR

@Ciavash

لطفا بررسی شود !!

لینک به دیدگاه

خط تیر M4 ایشون در ویدیو کاملا مشخصه

عین فیلم هندیه !!! تیر داره از وسط دیوار به بنده اصابت میکنه

جالب اینجاس هدش هم معلوم نیس

به طور کلی : باگ دیواری

میگن این باگ فیکس شده اما چندین نفر بارها دراین مورد شکایت کردن ، چرا نمیخواید قبول کنید هنوز این باگ هست ؟! یعنی چون تو آپدیت اسم برده شده که فیکس شده یعنی فیکسه ؟؟ شاید اون آبجکت هنوز باگ داشته باشه ؟؟؟ یبارم که شده مدرکو ببینید بعد تصمیم بگیرین .

همینطوری نگین فیکسه و بسته شد !

کاملا واضح و روشن مشخصه تیر از وسط دیوار رد میشه !!!!

ویرایش شده توسط ShereddeR
  • Like 1
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

با سلام قصد دخالت ندارم ولی  این لیدر از باگ دیواری استفاده نکرده اند و اگر در ویدیو خودتون دقت کنید میبینید که فرد دیگری که پایینتر از Psychologist  بودند شما رو کیل داده اند که هد ایشون کاملا معلوم است.

ویرایش شده توسط TheFirsT
  • Like 1
لینک به دیدگاه

@TheFirsTT لطفا از چیزی که اطلاعی ندارید حرف نزنید

درسته توسط Noob یا هرچی هست کیل شدم ، ولی خط تیر psychologist مشخصه که دقیقا از وسط دیوار به بنده میخوره و Heal کم میشه ، اون اقا بعدازین ماجرا هد میکنه که اصلا ربطی به این موضوع نداره

مسله کیل شدن نیست . شکایت درمورد همین تیر m4 که مث فیلم هندی از دیوار رد میشه و Hp بنده کم میشه !!!

لطفا اگه نظری چیزی میدین قبلش بادقت فیلمو نگاه کنین

زودتر رسیدگی شه

@Ciavash

@TurBOo

اخبارو یبار میگن =))
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، MaMdFalCoN گفته است :

نام شما در بازی:MaMdFalCoN
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید):  بنده لیدر مافیا Azeroth هستم
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Psychologist
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید):لیدر مافیا هستند
نام ادمین ناظر وار:ham3d  / ADeL
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور):lvl 26 | Leader Mafia Azeroth
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور):Leader Dark Saints
توضیحات شکایت:استفاده از باگ دیواری
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://s5.picofile.com/d/8371356768/bacc5709-aee0-45bc-b06c-72b09cdce5b2/Bug_Divari_2019_09_03_08_23_22.mp4

@TurBOo

لینک به دیدگاه

با سلام اون بحث به کنار 

شما داشتید Non-RP میکردید ( /usedrug ) وقتی در زیر اتک توسط Psychologist بودید

این کار کاملا Non-RP بوده و شما نباید در زیر اتک ( /usedrug ) بکنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

خب این کاملا واضحه که :
1- باگ دیواری کاملا فیکس شده هرگونه شکی هم دارید داخل سرور call بدین به انواع روش نشون بدم فیکسه!
2- همونطور که از دلیل مرگ معلومه پلیر NooB_SaiBot شما رو کیل دادن و من فقط همونموقع که بیرون بودم به شما دمیج دادم!
باتشکر

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، TheViPeR گفته است :

با سلام اون بحث به کنار 

شما داشتید Non-RP میکردید ( /usedrug ) وقتی در زیر اتک توسط Psychologist بودید

این کار کاملا Non-RP بوده و شما نباید در زیر اتک ( /usedrug ) بکنید

با تشکر

usedrug در وار هیچ مشکلی نداره

در 15 ساعت قبل، Psycho گفته است :

خب این کاملا واضحه که :
1- باگ دیواری کاملا فیکس شده هرگونه شکی هم دارید داخل سرور call بدین به انواع روش نشون بدم فیکسه!
2- همونطور که از دلیل مرگ معلومه پلیر NooB_SaiBot شما رو کیل دادن و من فقط همونموقع که بیرون بودم به شما دمیج دادم!
باتشکر

موضوع کیل شدن نیس عزیز

داریم میگیم شما تیر شما از وسط دیوار به بنده اصابت کرد و همون موقع هم از Hp بنده کم شد پسر

اینکه Noob_SaiBot کیلم داد اصلا ربطی به موضوع که من میگم نداره

دقت کنین چطور تیرشما از وسط دیوار رد شد بهم خورد ؟! این اتفاق قبل کیل شدنم افتاد

باگ دیواری فیکس شد یعنی چی ؟ اینطوری نیس با نوشتن یه کد این باگ فیکس شه . بلکه باید تک تک آبجکت هایی که باگ دارن رو عوض کنن که احتمالا این یکی از دستشون در رفته ..

چرا میپیچونی ؟؟؟ کلا معلومه داری باگ دیواری میزنی !! پ چطور تیرت از وسط دیوار بهم خورد ؟؟ اینو میگیم هیچ ، اون خط تیر M4 که از دیوار رد شد ماله عممه ؟؟؟

زودتر بررسی کنین دیگه حتما باید استفا بدن بعدش بگین این پلیر مافیا نیستن بسته شد ؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

@Ciavash

@Parsa_AvengeR

@Keivan

@DarcyElioT

@TurBOo

لطفا بررسی بشه خواهشمند بررسی این موضوع هستیم

لینک به دیدگاه

دلیل رسیدگی نکردن چیه ؟؟؟

منتظر استفای ایشون هستین که راحت رد شه ؟؟

من شخصا ازین شکایت نمیگذرم .. اگه اینجا بررسی نشه در تگرام به منیجرهای سرور و اگرم لازم بود به اونرهای سرور هم دراین مورد گزارش میدم !!!!!

پس زودتر بررسی کنین !!!!!

• Haha 3
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

جالبه

شکایت کردیم ... رفتیم ... شکایت بررسی نشد

بنده که عضو مافیا نیستم و حق دخالت ندارم

اما به عنوان کسی که قبلا عضو مافیا بوده ، خواستار بررسی سریعتر شکایت هستم

لینک به دیدگاه

با سلام 

دوست عزیز  با مشاهده ی فیلم ارسال شده توسط شما به راحتی می شه فهمید که Psychlogist از باگ دیواری استفاده نکرده !  و از اونجایی که باگ دیواری فیکسه ,  اگه هم استفاده می کرد به شما دمیجی وارد نمی شد .

این مشکل بر می گرده به مپ بازی که قسمت هایی از این ترف باگ بوده و هنوز هم هست  و استفاده کردن از این باگ ها و استراتیژی ها  هیچ مشکلی ندارد زیرا این باگ ها به گونه ای نیست که نشه زدشون و  شما هم می تونستین از این باگ های مپ به نفع خودتون اسفاده کنین .

𝕁𝕚𝕘𝕤𝕒𝕎#

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

شرایطی که Player خاطی تعداد وار مشخصی محروم خواهد شد:
استفاده از 
Bug های احتمالی در سرور بیش از یکبار = 3 وار محروم ( به جز وار همان موقع 3 وار قابل قبول دیگر در هر مافیای که باشد محروم می‌شود و لیدر حق جایگزین کردن شخص دیگر به جای وی را ندارد. برای حضور در وارهای بعدی Player یا لیدر باید از وارهایی که آن شخص شرکت نکرده است برای ادمین داخل انجمن اسکرین ارسال کند، تا اجازه حضور داده شود )

@MysTiC

لینک به دیدگاه

خواستی ابروشو درست کنی زدی جفت چشماشم کور کردی حاجی

@TurBOo

@DarcyElioT

• Like 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MysTiC گفته است :

با سلام 

دوست عزیز  با مشاهده ی فیلم ارسال شده توسط شما به راحتی می شه فهمید که Psychlogist از باگ دیواری استفاده نکرده !  و از اونجایی که باگ دیواری فیکسه ,  اگه هم استفاده می کرد به شما دمیجی وارد نمی شد .

این مشکل بر می گرده به مپ بازی که قسمت هایی از این ترف باگ بوده و هنوز هم هست  و استفاده کردن از این باگ ها و استراتیژی ها  هیچ مشکلی ندارد زیرا این باگ ها به گونه ای نیست که نشه زدشون و  شما هم می تونستین از این باگ های مپ به نفع خودتون اسفاده کنین .

𝕁𝕚𝕘𝕤𝕒𝕎#

مپ باگ بوده و ازش استفاده کرده ؟ احیانن اینی که گفتین معنی دیگش Abuse Bug نمیشه ؟!

به نفع خودم استفاده کنم  ؟؟ ببخشید ! ما مث شما با تقلب وینر نمیشیم ! کل وارمون عادلانس ( البته دیگه این مافیا نیستم ) .

بعدشم کی گفته باگ زدن مجازه ؟ اینایی که میگی کجا نوشته بگو ماهم بخونیم !!

نمیخواین بررسی کنین ؟؟ طرف راستو راست داره میگه باگ میزنه دیگه چیش غیرطبیعیه ؟!

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، MaMdFalCoN گفته است :

شرایطی که Player خاطی تعداد وار مشخصی محروم خواهد شد:
استفاده از 
Bug های احتمالی در سرور بیش از یکبار = 3 وار محروم ( به جز وار همان موقع 3 وار قابل قبول دیگر در هر مافیای که باشد محروم می‌شود و لیدر حق جایگزین کردن شخص دیگر به جای وی را ندارد. برای حضور در وارهای بعدی Player یا لیدر باید از وارهایی که آن شخص شرکت نکرده است برای ادمین داخل انجمن اسکرین ارسال کند، تا اجازه حضور داده شود )

@MysTiC

طبق گفته های خودتون بیش از ۱ بار پس شما مدارکی نشون بدین که Psychologist بیش از یکبار از این باگ استفاده کرده 

و همونطور که قبلا گفتم الان هم می گم این مشکل برمی گرده به مپ که با تعویض آبجکت ها فیکس می شه و اینکه پلیر Psychologist بی اختیار تو این باگ افتاده دلیل نمیشه که قصد سو استفاده از این باگو داشته باشه و فلان 

و در آخر نظرتون و به این شکایت جلب می کنم 

𝕁𝕚𝕘𝕤𝕒𝕎#

• Like 1
لینک به دیدگاه

یه اشتباهی شده ابجکت از زیر دستشون در رفته دلیل سو استفاده میشه برادر؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

.

ویرایش شده توسط RevengeR
Wrong
لینک به دیدگاه

با عرض پوزش برای پاسخگویی

بسته شد به دلیل تعویض مافیا

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن