رفتن به مطلب

دادن وانتد DM به بدنه وقتی که گان ندارم!!!!!!!!!!!

Meduza

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:meduza
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:_fasTeR_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 15 بدون فکشن
توضیحات شکایت:من اومده بودم با رفیقم یکم حال کنیم یک بنده خدایی که اسمشو نمیبرم اومد با این  DM میکرد بعد هم رو میکشتن و هر بار هم یکی یکی دیگع رو میکشت بعد این اقا میاد و به اون وانتد میده و کیلش میکنه من هم نظاره گر بودم با ماشینم و هیچ گانی هم تو دستم نبوده که بخام DM کنم این اقا میاد تو راه رفتن به فرودگاه 4 وانتد میده بدو بدو هم میاد و کیل میکنه و این اقا میگع من مدرک فیلم دارم مردی بزار نامرده اونی که نزاره و بزاره ادیتش کنه من کاملا مطمعنم که هیچ گانی نداشتم و سوار ماشینم بودم
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/files/khsj_mta-screen_2019-08-25_19-29-57.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Mr.HoSsEiN

بررسی شود

لینک به دیدگاه

@Mr.HoSsEiNHoSsEiN

لطفا هرچه زود تر رسیدگی شود

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

پلیر محترم @FasTeR مدارک و توضیحات لازم رو قرار بدید

لینک به دیدگاه

به نام خدا

مدارک در حال اپلود است.

صبور باشید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

از شکایت بیهوده خودداری فرمایید.

مدرک 1 بنده نشان میده که ادمین @DaLTooN به من گفتند این مکان امن است.

و مدرک 2 بنده Dm کردن شمارو نشان میده.

مدرک 1:http://s5.picofile.com/file/8370837576/mta_screen_2019_08_28_19_28_39.png

مدرک 2:http://s4.picofile.com/file/8370837442/proxy_sa_2019_08_28_19_29_08_939_2_.avi.html

لینک به دیدگاه

از ادمین ها و لیدر محترم خواهشمندم دقیت کنید طبق مدرک ایشون دوستم به این اقا شلیک میکنه و من در ماشینم و حتی سرم رو از ماشین بیرون نیاوردم اخرش معلومه رفیقم نشونه به سمت این اقا رو داره ممنون میشم دقت کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، FasTeR گفته است :

از شکایت بیهوده خودداری فرمایید.

مدرک 1 بنده نشان میده که ادمین @DaLTooN به من گفتند این مکان امن است.

و مدرک 2 بنده Dm کردن شمارو نشان میده.

مدرک 1:http://s5.picofile.com/file/8370837576/mta_screen_2019_08_28_19_28_39.png

مدرک 2:http://s4.picofile.com/file/8370837442/proxy_sa_2019_08_28_19_29_08_939_2_.avi.html

با سلام نپیخوام دخالت کنم ولی ویدیو رو دیدم و اصلا آقایMeduza به شما تیری نزد اگر دقت کنید که به تیری که به سر شما خورد میبینید که تیر از ی جهت دیگه به شما خورده و در ویدیو یک نفر کیل شد که اگر واقعا  Meduzaزده باشه باید ازش شکایت شده باشه و در dp warnsمیاومد که ازMedusa شکایت شد اگر از این ssدارید بگذارید و اگر این ssرو داشته باشید قطعا شکایت رد میشود و اگر ندارید تایید 

با تشکرALIREZASHARIFI

باز هم میگویم نمیخواستم دخالت کنم ولی چون دیدم و شک کردم که cop wاشتباه داده دخالت کردم

لینک به دیدگاه

باتشکر از علیرضا شریفی حق هم داره دخالت کنه واقعا من اصلا سرمو از ماشین بیرون نیاوردم تو مدرک اقای فستر هم معلومه بعد چجوری میخام DMکنم اگه مدرکی هس که من سرمو از ماشین دراوردم و شلیک کردم بزار چون توی این مدارک من شلیکی نکردم و دوستم به شما تیر زده و وانتد اشتباهی داده اید

باتشکر از ادمین ها و لیدر محترم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Meduza گفته است :

باتشکر از علیرضا شریفی حق هم داره دخالت کنه واقعا من اصلا سرمو از ماشین بیرون نیاوردم تو مدرک اقای فستر هم معلومه بعد چجوری میخام DMکنم اگه مدرکی هس که من سرمو از ماشین دراوردم و شلیک کردم بزار چون توی این مدارک من شلیکی نکردم و دوستم به شما تیر زده و وانتد اشتباهی داده اید

باتشکر از ادمین ها و لیدر محترم.

تیر از طرف شما اومده اگه دقت کنید.

اگه نمیبینید باید عینک بخرید اگه بازم ندیدید کورید 

شما هم دقت کنید سرتون بیرونه

Meduza چقدر به علیرضا دادی تا ازت دفاع کنه؟

@Mr.HoSsEiN

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، FasTeR گفته است :

تیر از طرف شما اومده اگه دقت کنید.

اگه نمیبینید باید عینک بخرید اگه بازم ندیدید کورید 

شما هم دقت کنید سرتون بیرونه

Meduza چقدر به علیرضا دادی تا ازت دفاع کنه؟

@Mr.HoSsEiN

۱_درست صحبت کن 

۲_کاملا واضحه که تیرو اون شلیک نکرده 

۳_ما نیازی به عینک نداریم و خودت نیاز داری  (فقط تبی نخر )

۴_meduza رفیقمو عشقم میکشه بیام دفاعیه بزارم

۵_ برو قوانین فرومو بخون چون به طور قطعی میگم نخوندی 

۶_دیگه اسپم الکی نده تا رسیدگی شه 

@Mr.HoSsEiN

من خودم شخصا تقاضا دارم بر خوردی جدی شود علاوه بر وانتد اشتباه در فوروم به احترامی هم کرده و اینو بازم بگم کهmeduzaاصلا تیری به سمت کاپ شما نزده و کاملا مشخصه که تیر از ی ور دیگر اومده بعد اگر پشت سر هم فیلم رو پلی و استاپ کنید واضح تر هم میشود بعدشم اگر کاپ شما در صورتی که ss از meduzaشکایت شده داره بزاره و اگر نداره تقاضا مجازات شدیدو دارم  

از ادمین های محترم تقاضا دارم که اختار فوروم به افسر مربوطه بدهد من هیچ گو نه بی احترامی به ایشون نکردم ولی در پستی که گذاشته کامله مشخصه که توحین به شاکی شده است .

با تشکر ALIREZASHARIFI

ویرایش شده توسط Alireza7
لینک به دیدگاه

اقای فستر تا الان داشتم احترام شما رو نگه میداشتم و جلوی ادمین به شما چیزی نمیگفتم وگرنه انقد من از این فحشا بلدم که تا بخای میتونم بهت بدم درست حرف بزن کجای فیلم تو داری میبینی من شلیک کردم نمیبینی طرف از اون گوشه در اومده و نشونش مثل به سمت تو هس کمتر بازی کن که این بلاها سرت نیاد

علیرضا شریفی جان محل بهش نزار این اقا فک کرده که دیگع بره پلیس میشه شاخ واسه خودش و به هر کسی که از ۲ کیلومتریش رد بشه وانتد نگاه کردن به شخص رو میده 

از لیدر محترم @Mr.HoSsEiN نقاضای دادن FWرو دارم و حتی FW واسه این اقا کمه باید کیک بشه 

ویرایش شده توسط Meduza
لینک به دیدگاه

تا اونجایی که من در fbi بودم و به دلیل مسافرت و امتحان استفا دادم ولی در میتینگ هفته پیش بودم و لیدر گرامی و خوب fbiگفتن دادن وانتد اشتباه ۱۲۰ تاfp دارد 

و یک نصیحت به این کاپ قبل از دادن وانتد مدرکتو چک کن که دلیل قاطع داشته باشی برای دفاع 

ویرایش شده توسط Alireza7
لینک به دیدگاه

@Mr.HoSsEiN

بررسی شود

لینک به دیدگاه

قصد دخالت ندارم اما ایشون بن شدند امروز !

لینک به دیدگاه

شکایت رو پس میگیرم لطفا بسته شود

ویرایش شده توسط Meduza
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Meduza گفته است :

شکایت رو پس میگیرم لطفا بسته شود

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن